Cégeknél szint lejjebb rakása/eltörlése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Elenaa

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

Evie Hristov/Enikő

Ötleted leírása
A mai nap tapasztaltam, hogy beszerettem volna venni juharos cégbe egy illetőt, viszont nem tudtam mivel nincs 15-ös szintű. Az lenne az ötletem, hogy vagy lejjebb tenni a szint elvárást vagy kivenni. Most akinek nincs ideje napi 12 órákat játszani, annak elég sokáig tart összeszednie ilyen magas szintet.


Csatolmányok

Nincs.

Egyéb megjegyzések
Szerintem tök jó lenne ha nem lenne szinthez kötve a dolog.



 

Bolondmike

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:224
bolondmike
Cég vásárlásnál is jó volna ez, mert ez hogy 20-as szintet el kell ahhoz érni hogy az embernek cége legyen a pénze meg már tökre megvan rá..
 

Elenaa

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Ennél például pont megéri. Ha például újra kell ültetni mert kiszárad minden akkor nagy segítség ha nem egyedül csinálja az ember..
 

Janiivok16

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:79
Dex van den Berg
Megnyitottam a fórumot, és örömmel látom hogy valaki megnyitotta ezt az ötletet, én ilyen gondot a kamion cégemben tapasztaltam. Ide 10-es szinten lehet bevenni a srácokat.
Egy szó mint száz.
Szerintem is lehetne csökkenteni a kötelező szintet, nincs szükség plusz ilyen script sorokra a rendszerben szerintem.

Támogatom!
 

Miki

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Rhys Morrison
Nem támogatom, egy cégtulajdonosnak így is alig éri meg az alkalmazott tartása.
Ennél pont, hogy jó lenne neked is.
Legalább a kisebb szintűek is pénzhez tudnának jutni.
Nem 10-20 ezrekkel kiszúrni a szemüket hanem egyből stabil pénzforráshoz jutnának.
Meg azzal is számoljunk, hogy sok ember el szeretné valahonnan kezdeni, és lehet nincsen pénze vagy csak nem szeretne PP-ni hanem a szerver adott lehetőségekből szeretné ezt megtenni.
Meg a cégtulajdonosok is feltudná tartani a telephelyét.

40-50%-al tökéletes az alkalmazottakat tartani, felesleges feltenni 70-80%-ra felvinni a fizetésüket.

Támogatom!
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:491
Őszintén szólva én azt is bánom, hogy a cégrendszer bejött, így is túl sok pénzt farmoltak ki belőle az emberek. Ha levesszük a szintkorlátot az csak arra jó, hogy a kezdő RPseket is arra neveld, hogy arra van a szerver, hogy grindold a pénzt és vágj fel a sportkocsival, amit veszel hármas szinten. Kifejezetten rossz ötletnek tartom.
 

Olajos

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Oliver Banks
Nem is értem alapból hogy miért van szinthez kötve a cégalapítás / csatlakozás. Az tud céget alapítani aki már régóta játszik a szerveren, és alapból tele van pénzzel, amit hülyeségnek tartok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó