Cég/üzletek kihasználatlansága.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Elenaa

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

Evie Hristov / Enikő#7819

Ötleted leírása

Nagyon sok üzlet van a szerveren amiből maximum 3 helyen van rendes élet, a többi meg csak áll. Vásárolni sem lehet egyiket sem mert "ülnek" rajta az emberek ahelyett, hogy csinálnának rpt. Szerintem tök jó lenne ha az inaktívakkal valami kezdve lenne.


Csatolmányok

Nincs.

Egyéb megjegyzések

Élném ha több rp-s hely lenne.



 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Na igen. Ez szép és jó az ötlet támogatni való!
Viszont mindaddig amég nem tesszük érdekessé a játékosok számára ezeket az üzleteket - és sajnos ezt rendszerrel és pénzzel kell - addig senki nem fog menni, mivel vannak más és jobb lehetőségek pénzt szerezni. Kontaktok nélkül.

Én próbálom csinálni a benzinkutat little seoulban. Az elmúlt egy héten EGYETLEN EGY CIVIL volt velem hajlandó lerpzni a kúton történő fizetést. (Pedig nem kérem el tőlük a pénzt, fizessék ki az npc -nek. Sőt semmiért nem kérek pénzt csak rpvel) odaszaladnak a kutashoz, fizetnek és elszaladnak. Ezt csak azért írtam le, hogy alátámasszam amit írok.
"Nem kell semmi köszi, csak nézelődök."

UI: a korrektség kedvéért meg kell jegyeznem, hogy itt olyan civilekről van szó, akikkel korábban nem rpztem, ooc sem ismerem őket.
 
Utoljára szerkesztve:

illest

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:168
nincs
Lehetne kötelezni az ilyen helyek tulajait heti 2-3-4 fix RPre a cégükkel/üzletükkel. Ha nem teljesíti akkor elvétel.
vagy​
Pályáztatni a cégeket/üzleteket és olyannak oda adni akin látszik az akarnivágyás és nem a pénzhajszolás/IC vagyonpénisz méregetés.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:671
Dexter Sosa
Lehetne kötelezni az ilyen helyek tulajait heti 2-3-4 fix RPre a cégükkel/üzletükkel. Ha nem teljesíti akkor elvétel.
vagy​
Pályáztatni a cégeket/üzleteket és olyannak oda adni akin látszik az akarnivágyás és nem a pénzhajszolás/IC vagyonpénisz méregetés.
ha már rá kell kötelezni a playert hogy csináljon egy biznisszel valamit, akkor nem a playerben kell keresni a hibát és már rég máshol van a probléma.
 

illest

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:168
nincs
ha már rá kell kötelezni a playert hogy csináljon egy biznisszel valamit, akkor nem a playerben kell keresni a hibát és már rég máshol van a probléma.
Hát van is probléma... :D De igazad van és kezdeni is kellene ezzel valamit az ötlet is azért nyílt, hogy ösztönözze az illetékes jelenlévő mélyentisztelt hivatali személyt aki ezzel foglalkozik.
 

Elenaa

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Egyébként volt egy szabály, hogy 2 hetente csinálni kell valamit ezeken a helyeken...azzal mi történt?
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:671
Dexter Sosa
Egyébként volt egy szabály, hogy 2 hetente csinálni kell valamit ezeken a helyeken...azzal mi történt?
2 hetente összejött 15 player /dance31-el afkolt ott 40 percet majd elment. Nekem legalábbis ez az utolsó emlékeim egyike, hogy ilyen bulikon voltam. Szerintem már rég nem erre van igény, mármint ilyen bulikra. Máshol akarja a player megkapni az boldogság forrását.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Kéne egy olyan, hogy kikapcsolható legyen az NPC, hogy amikor pl a Csivavában ott vannak a dolgozók, ne azt kelljen végignézni, hogy bemegy az ember és minden interakció nélkül, full kussban távozik is.
Rengeteg jó RP lehetőség lenne, minimális kis aranyos interakció, hogy veszek egy rühes fánkot a nagyétkű, husis karimnak.. aki igenis be fogja tömni azt a fánkot, aztán még úgy négyet, majd otthon siránkozik, hogy már megint szétzabálta magát XD
Nem megnyomom az NPCt és kussban elbalklikkelem már a helyszínen.. Ha már ott van egy player, aki csak azért ment oda ácsorogni, hogy velem interaktáljon, az a !minimum!, hogy igenis váltok vele pár szót, RPzek vele kedélyesen, jókedvvel, hisz csak az az egyetlen célja az ottlétének, hogy ezt megtehessem vele.
Ami egy isteni dolog, nem fogom azzal elintézni, hogy klikkelgetem az NPC-t..
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:859
2 hetente összejött 15 player /dance31-el afkolt ott 40 percet majd elment. Nekem legalábbis ez az utolsó emlékeim egyike, hogy ilyen bulikon voltam. Szerintem már rég nem erre van igény, mármint ilyen bulikra. Máshol akarja a player megkapni az boldogság forrását.
Tévedésben vagy Popek, mert egy hétvégi buliba egyes helyeken még mindig összejön 30-40 player. Csak ugye az se mindegy, hogy melyik szórakozóhely van nyitva.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:859
Kéne egy olyan, hogy kikapcsolható legyen az NPC, hogy amikor pl a Csivavában ott vannak a dolgozók, ne azt kelljen végignézni, hogy bemegy az ember és minden interakció nélkül, full kussban távozik is.
Rengeteg jó RP lehetőség lenne, minimális kis aranyos interakció, hogy veszek egy rühes fánkot a nagyétkű, husis karimnak.. aki igenis be fogja tömni azt a fánkot, aztán még úgy négyet, majd otthon siránkozik, hogy már megint szétzabálta magát XD
Nem megnyomom az NPCt és kussban elbalklikkelem már a helyszínen.. Ha már ott van egy player, aki csak azért ment oda ácsorogni, hogy velem interaktáljon, az a !minimum!, hogy igenis váltok vele pár szót, RPzek vele kedélyesen, jókedvvel, hisz csak az az egyetlen célja az ottlétének, hogy ezt megtehessem vele.
Ami egy isteni dolog, nem fogom azzal elintézni, hogy klikkelgetem az NPC-t..
Ha fentvagyunk, és időnk engedi nálunk sosincs lent az NPC. Pont ez miatt
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Ha fentvagyunk, és időnk engedi nálunk sosincs lent az NPC. Pont ez miatt
Gondolom Trey's-ről van szó.
Hát nem kis élmény volt az a kis NPC mentes leülés és a kroászón Tara arcába tömése.
békésen, nyugalomban ücsörögtünk, még Tara le is rajzolta akivel jött, mert olyan jókis interakció volt, hogy úgy éreztem még OOC is , hogy tök ráérek, nem sietek sehova, RL is ha bemegyek egy ilyen helyre, nem csak elhadarom a pultosnak h leszegyrövidpirosmarlboromegezahellcsápaypassalfizetekviszlátszépnapot, hanem leülök, és nyugalomban elnyammogom az édes vackot amit vettem :D
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
Régebben próbáltuk a Horny’s-t nyitogatni, de az ott töltött idő alatt talán ha 2 játékos látogatta meg a helyet. Pedig még Drive is volt!
 

Elenaa

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Tök megértem amiket írtok, de én részben arra is értettem ezt az egészet, hogy aki például csak "ül" az üzletén és soha nincs ott semmi csak az npc, olyannal legyen kezdve valami..lehetetlen így meg is vásárolni mert eladni meg nem szeretné például.
 

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
GOV-nak tökéletes lenne egy új feladat, hogy az üzleteket igazgassák, akár nyitvatartási táblázatokkal, akár pedig különböző aktivitási kötelezetségekkel.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[sa] Ezeknek a cégeknek az ügyintézése átalakul a napokban hasonlóvá, mint a klub telephelyeknek az üzemeltetése és felügyelete. Egy Discord szobában folyamatos kommunikációval fog működni a menedzselése ezen cégeknek. Ezek mellett kötelező RP-t kell majd biztosítani minden étterem típusú cégnek a közösség számára. Megpróbáljuk kihozni a legjobbat belőle, a további részletekről Discordon adok tájékoztatást a #hírek szobába. [/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó