Burkolt illegális hirdetések betiltása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Gregory Patrone «

Ötleted leírása

» A burkolt illegális hirdetéseket nem lenne szabad engedélyezni. Határozottan nem tartom reálisnak, hogy Airsoft fegyverekként hirdetik a lőfegyvereket a szerveren. Akkor már egy DarkWeb is jobb megoldás lenne ( bár ezt sem támogatom teljes mértékben ), maximum úgy, ha csak az illegális frakciótagok használhatják. A legjobb megoldást egyébként az IC interakciókra alapuló fegyverkereskedés jelentené véleményem szerint, de tisztában vagyok vele, hogy ez sokak számára nem lenne megfelelő. Ehhez csak egy szimpla szabálymódosítás is elég lenne. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

Relay

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:752
-
Van DarkWeb a szerveren. Ha jól tudom akkor NPC-től lehet hozzáférést venni. Engem nem zavarnak az ilyesfajta hirdetések, szóval tartózkodom.
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett
PD általában lecsap az ilyen hírdetésekre. Darkweb pedig létezik.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,980
Silay Denzel
Én személy szerint nem akarok ebbe belenyúlni, ez legyen teljesen IC ügy. PD menjen ki, és csapja meg a hirdetőt. :D Ne mindent szabályozással akarjuk megoldani, mert abból csak a baj lesz. (Tapasztaltuk már szerintem.)
 

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal
Elfogadom mindenkinek az álláspontját, de egyet nem tudok vele érteni. Az is szabályozva van a szerveren, hogy sporautóval nem haladhatsz földúton. Szerintem ez egy komolyabb súlyú dolog, annál. Mellesleg a nagyobb szerverek közül nem vagyok benne biztos, hogy tudnék olyat említeni, ahol ez engedélyzve van. Akárhányszor meglátok egy ilyen hirdetést, számomra gazdagRP feelingek jönnek elő. Mint mondtam, ettől függetlenül elfogadom az álláspontotokat, és, ha a közösség azt akarja, hogy ez maradjon, akkor legyen úgy.
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Elfogadom mindenkinek az álláspontját, de egyet nem tudok vele érteni. Az is szabályozva van a szerveren, hogy sporautóval nem haladhatsz földúton. Szerintem ez egy komolyabb súlyú dolog, annál. Mellesleg a nagyobb szerverek közül nem vagyok benne biztos, hogy tudnék olyat említeni, ahol ez engedélyzve van. Akárhányszor meglátok egy ilyen hirdetést, számomra gazdagRP feelingek jönnek elő. Mint mondtam, ettől függetlenül elfogadom az álláspontotokat, és, ha a közösség azt akarja, hogy ez maradjon, akkor legyen úgy.
Ha belegondolsz, egy Tempesta (Huracan) soha nem fog tudni úgy menni pl Sandy Motoros tanyától Paleto Forestig, hogy nem szakad 3 darabra és nem akad fent egy buckán…

Ahogy írta fentebb Legend, a PD-nek ott a lehetősége lecsapni. Számot tudják, a többit megoldják :)
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:1,031
Elfogadom mindenkinek az álláspontját, de egyet nem tudok vele érteni. Az is szabályozva van a szerveren, hogy sporautóval nem haladhatsz földúton. Szerintem ez egy komolyabb súlyú dolog, annál. Mellesleg a nagyobb szerverek közül nem vagyok benne biztos, hogy tudnék olyat említeni, ahol ez engedélyzve van. Akárhányszor meglátok egy ilyen hirdetést, számomra gazdagRP feelingek jönnek elő. Mint mondtam, ettől függetlenül elfogadom az álláspontotokat, és, ha a közösség azt akarja, hogy ez maradjon, akkor legyen úgy.
Ha valaki felad egy ilyen hirdetést, magára vessen, hogyha elkapják. A lehetőség megvan a PD-nek, hogy elkapják, illetve a másik oldalnak is megvan a lehetőség, hogy kihasználja az NPCtől vásárolt darkwebes telefont.
 

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal
Ha belegondolsz, egy Tempesta (Huracan) soha nem fog tudni úgy menni pl Sandy Motoros tanyától Paleto Forestig, hogy nem szakad 3 darabra és nem akad fent egy buckán…

Ahogy írta fentebb Legend, a PD-nek ott a lehetősége lecsapni. Számot tudják, a többit megoldják :)
Teljes mértékben értem, hogy miért van a földutakon lévő szabályozás és nem is mondtam, hogy nem értek vele egyet. De, ha ennyire a valósághoz szeretnénk ragaszkodni, akkor a renőrség soha nem következtetne egy Airsoft fegyver hirdetésből arra, hogy lőfegyvert árulnak, itt meg a 100-ból, 90 játékos tisztában van vele, hogy mit árul, ergó olyan, mintha kiállnék a sarokra AK-47-est árulni, ami értelemszerűen nem reális.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:399
YanTee / Drina Tanner
Elfogadom mindenkinek az álláspontját, de egyet nem tudok vele érteni. Az is szabályozva van a szerveren, hogy sporautóval nem haladhatsz földúton. Szerintem ez egy komolyabb súlyú dolog, annál. Mellesleg a nagyobb szerverek közül nem vagyok benne biztos, hogy tudnék olyat említeni, ahol ez engedélyzve van. Akárhányszor meglátok egy ilyen hirdetést, számomra gazdagRP feelingek jönnek elő. Mint mondtam, ettől függetlenül elfogadom az álláspontotokat, és, ha a közösség azt akarja, hogy ez maradjon, akkor legyen úgy.
Én erre annyit tudok mondani, hogy én igenis odamegyek a homokos útra akármilyen autóval. De nem tövig nyomom a gázt, hanem pl Paletoban ha kimegyek a mólóig, ott ugye földút van. Valahogy ki kell mennem, viszont nem fogok kattant módon racsézni full gázon 100zal, hogy a nem épp erre tervezett autóm kirázza belőlem a sz...szuszt is.
Fogom és beállítom 20-ra a tempomatot és békésen végiggurulgatok :) Így külső szemmel nézve is egészen reálisan haladok, más kérdés, hogy én nem szupersporttal teszem ezt, hanem egy Schafter V12-vel, vagy konkrétan tényleg Városi SUV-val.
Ezt olyannyira komolyan veszem, hogy még a rendőr Buffalo STX-szel, még üldözéskor sem megyek túl gyorsan a földutakon, hanem hagyom, hogy a Scoutok vegyék át az irányítást. (de ez most nagyon off topic volt)
Nos, a PD mostanában kezdett ismét ilyenekre lecsapni. Ezek rengeteg előzetes tervezést igényelnek, jóval többet, mint gondolnád, ehhez komoly koordináció kell az összes résztvevő tagtól, hogy az akciót sikeresen vezessék le, ne történjen sérülés, fölösleges lövöldözés.
Ez mindig is része volt az RP szeróknak ,hogy az ilyen hirdetésekre lecsap a PD.
Ez ilyen. Van amikor összejön, van amikor totál bukta számunkra is :)
 

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal
A lényeg az, hogy azért kell bentmaradnia a burkolt hirdetésnek, hogy a rendőrségnek megmaradjanak az ilyenfajta akciók. Ha jól értelmeztem.

De, ha ennyire a valósághoz szeretnénk ragaszkodni, akkor a rendőrség soha nem következtetne egy Airsoft fegyver hirdetésből arra, hogy lőfegyvert árulnak, itt meg a 100-ból, 90 játékos tisztában van vele, hogy mit árul, ergó olyan, mintha kiállnék a sarokra AK-47-est árulni, ami értelemszerűen nem reális.
Ezért gondolom azt, hogy nem raálisak az ilyesfajta hirdetések.
Alapvetően nekem azzal semmi bajom nincs, hogy lecsaptok az ilyen hirdetőkre. Az a problémám, hogy engedélyezve van, hogy a játékosok ilyeneket hirdessenek.
Részemről egyébként lezártam, több hozzáfűzni valóm nem biztos, hogy lesz, úgyhogy a bíráló személyre bízom a döntést.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó