Brock 'BB' Bull

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Név: Brock 'BB' BullTestsúly: 92 kgMagabiztosÖntelt
Születési hely, idő: Detroit, 1999/04/11Magasság: 186 cmVakmerőExtravagáns
Anyja neve: Camille ClarkTestfelépítés: Izmos, mezomorfTalpraesettAdrenalin- és dopaminfüggő
Állampolgársága: AmerikaiHaj: Általában borotváltGondtalanFigyelemhiányos hiperaktivitás-zavar
Nyelvek: Angol anyanyelvi - spanyol alapSzem: Világosszürke
Tetőparkoló.jpg

Középiskolai tanár beszámolója:

" '99-ben látta meg a napvilágot, gazdag család egyetlen sarjaként. Szülei viszont hiába voltak dúsgazdagok, a gyermekneveléshez nem konyítottak túlzottan. Az említett hiányosságot pénzzel és még több pénzzel próbálták pótolni ahogy Brock egyre idősebb lett, viszont ez csak táptalajt szolgáltott a normálistól eltérő emberi tulajdonságok és mentális problémáknak. Gyermekkorában rengeteg jelét mutatta az ADHD-nak, hogy mondjak párat példának: Állandóan izgett-mozgott, sosem tudott egy helyben ülni, a lineáris gondolkodás teljes mellőzése, mindig a legösszefüggéstelenebb dolgokat kapcsolta össze és tette őket értelmezhetővé, az elé kerülő komplex feladatokat mindig rövid időn belül egy egyszerű megoldással megoldotta, cserébe pedig mindig mindent csak halogatott ami a kötelessége lett volna, de nem keltette fel az érdeklődését, vagy épp kellemetlen volt számára. Ez leginkább a spanyol leckéinél mutatkozott meg, középsuliban ugyan felvette a tárgyat, de éppen csak végig bukdácsolt belőle, holott a matematikával, illetve összességében a reál tárgyakkal sosem volt gondja ahol csak gondolkodni kellett. No de viszont mivel kezeletlenül maradt a fent említett kondíciója, ez felnőtt korára is megmaradt és az életét jelentősen befolyásolja. Keresi a veszélyt, minden adrenalin, vagy épp dopamin forrást megragad, mindig mindenkinél okosabbnak érzi magát és mindent kontroll alatt akar tartani. Bárcsak idejében felismertem volna a jeleket, talán egy sokkal jobb, egészségesebb ember lehetett volna belőle. Már nagyon bánom."

Egy régi ismerős elmondása:

"Brock? Mhm.. ja vágom kiről van szó. Jó régen láttam a csávót, együtt jártunk középsuliba, de állítólag Santosba költözött jóideje. Tipikus ezüstkanállal a seggében született tag.. de azért mégis megvan a magához való esze. Lehet csak az irigység beszél belőlem, de ennek a gyereknek semmiért nem kellett még megküzdenie az életében. Mindig is iszonyat gazdagok voltak a szülei, valami ingatlanos, közvetítő vagy tudja a faszom milyen cége van az apjának. Ráadásul egyke kölyök, szóval el is lett kényeztetve rendesen. Amúgy jó arc volt meg minden mikor még itt élt, nem sajnálta a pénzt senkire és semmire, de cserébe elvárta az emberektől, hogy körülötte legyenek és szinte istenítsék. Mindig ki kellett tűnnie, beszélhetünk túlárazott ruhákról, cipőkről, arany meg gyémánt láncokról, ékszerekről.. vagy épp valami ordenáré nagy ökörségről amikbe rendszerint gondolkodás nélkül belement, aztán persze minden alkalommal meg is úszott apuci pénzének köszönhetően. Ezek még persze csak ilyen tinédzser meg kamaszkori huligánkodások voltak javarészt, de sosem nőtte ki őket. Pete spanom mesélte még tán egy éve, hogy állítólag a költözést is ennek köszönheti. Csávókám már annyira sűrűn járt a deputy-nál, hogy nem volt más opció, vagy leültetik BB-t, /mert mi így hívtuk/ vagy tipliznie kell a környékről. Szóval ja, azóta nem hallottam semmit felőle."


Los Santos-i éjszaka
Indulás1.jpg
2022._10._11._2-39-49_chatlog.png
 
Utoljára szerkesztve:

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
ÚJ VONAL

Na itt vagyok, volt még némi intézni való vágod hogy megy ez. Van szar a palacsintában most rendesen, volt egy kör amin keresztül nagyon olcsón szereztem be egész minőségi anyagot, viszont ennek most lőttek, vágod? Nem ismerem a részleteket de elnyelte a föld a kontaktot, nekem viszont ez sem fog gondot okozni. Már a minap összehozott az élet Sandy-vel, kifosztotta a kártevő készletemet, minden anyarozsra szüksége volt amit a Grapeseed-i kontaktomon keresztül eddig beszereztem. Kicsit ugyan nehezen hittem el, hogy egy ennyire fiatal és ráadásul fullos csajszi a parazitáimra vágyik.. de hát azért van sejtésem mi folyhat a dolog hátterében. Ezért sem vártam túl sokáig, másnap újra felvettem vele a kapcsolatot, gondoltam kiderítem, mennyire mélyen van benne a témában.

tali2-min.png
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
[hc] Szia @Alfi

A lapodat közösen tekintettük át a bíráló csapattal és mindegyikünk tetszését elnyerte.

Gratulálok, Brock Bull karaktered HCRP minősítést nyert. A továbbiakat In Game a Dashboardodon keresztül tudod intézni. [/hc]
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
AZ ÉLET ELIXIRJE

Na helló-belló. Mondtam én, hogy nem fognak kibaszni velem és megoldok mindent nemde? Kurvajól telt a nap, full véletlenül lent jártam Textile Cityben, beszarsz de rendes köd van odalent vágod? Nem tudom voltál-e már arra, de olyan erőteljes marihuána illat van, hogy ha nem belső keringésre van állítva a kocsid, simán betépsz. Pont kint láttam egy srácot pöfékelni az egyik teraszon, meg is ragadtam a lehetőséget és hát ez utólag kiderült óriási ötlet volt tőlem! Mindig mondom, a legjobb időben a legjobb helyeken járok, mindig igaz fogd fel!

isaiah1-min.png
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
FELSZÍVÓDÁS

Egy kis kikapcsra vágytam már jó ideje, szóval hosszú hétvégét szerveztem magamnak Vegasban, kaszinóról kaszinóra jártam. Blackjack, póker minden nagyon ment, megmásztam a tétek létráját és a végén egészen faszántos órabért fizettem magamnak az itt töltött négy napban. Persze megint nem kellett sok idő, hogy a seggére verjek a nyereménynek, könnyen jött-könnyen ment, beújítottam egy komolyabb verdára. Ettől viszont parább téma, hogy Sandy-t elnyelte a föld, nem sikerült infóhoz jutnom az eltűnésével kapcsolatban egyelőre, de a gépezet nem állhatott le, új kontaktot kellett találnom a szarjaim lepasszolásához. Úgy érzem már meglesz az új emberem, de róla majd kicsit később, ha sikerült lezárni az első bizniszt. Addig is újra kellett táraznom a készleteimből, amihez ismételten elővettem 'kölyköt' aki most bemutatta egy spanját is. Látszólag együtt nyomják az ipart, fasza volt látni a kémiát közöttük. Amivel viszont számolnom kell, hogy rájuk akadt a five-o, de kemény srácoknak tűnnek ezek, megoldják. Viszont valamire utalt még ez az új arc.. úgy tűnt valami más gondjuk is felmerült a zsekákon túl.. majd legközelebb kiszedem belőle, hajt a kíváncsiság. De a lényeg, hogy sikerült velük egy zsíros bizniszt le dealelnem megint.

isaiah2.png
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó