Bradly Mabell unban kérelme

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Nimo0413

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:46
Lucas Marino
Név: Bradly Mabell
Adminisztrator neve: Viki
Indok: Cheat
Tiltás időpontja: 2020.07.27
Meddig tart a ban: 'soha,
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Egyszer sem.

[size=12pt]Miért kérsz unbant:Mert szeretnék a szerveren játszani a barátaimmal. Céljaim vannak a szerveren, 1-2 hete amióta hazaérek munkából mindig az az első hogy fellépek és játszok. Egész idáig farmoltam, megközelítőleg 100 ezer dollárt összeszedtem almázásból. Mindig normálisan rp-ztem ahogyan azt illik. 5-6 éve rp-zek már, és soha nem banoltak ki sehonnan ilyen indokkal, mert nem használtam sehol cheatet. Miért tenném? Akkor mi értelme van egy játéknak? Semmi. Mivel sok időt öltem bele a szerverbe eddig, szeretnék unban-t, és szeretném tovább építeni a karrieremet. 
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Nem használnám az F2 billentyűgombot, mert bugos.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást:Nem érzem jogosnak, mert soha nem cheateltem egyik szerveren se. Bármilyen bugot láttam, vagy bármilyen hasonló problémám volt mindig azonnal írtam egy adminisztrátornak, és soha nem volt velem semmilyen probléma. Az F2 billentyűvel vittük egymást földre a társammal, mert néha szoktunk hülyéskedni. Az után történt ez az egész, miután ezt használtuk, mert a barátom is kifagyott ezt követően. Ezt követően kaptam a bant, kb 1-2 perc elteltével. Nem tudok sajnos logot adni, mert relogoltam mivel azt hittem, hogy csak kifagytam, de sajnos nem így történt. Ha szükséges feljövök dc-re, ts-re, bárhova, de szeretném ha ezt a problémát ki tudnánk küszöbölni és közös nevezőre tudnánk jutni. Félreértés történt, nem cheateltem, és soha nem is fogok mert nem látom értelmét a csalásnak :)


 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó