Bozhidar Ivaylo - Dani, Szigor?

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ivaylo

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
logo.png

one RolePlay
Unban kérelem


Név: Bozhidar Ivaylo
Adminisztrátor neve: Dani, Szigor
Indok: RP szerveren nem megengedett az ilyen viselkedés, vagy valami hasonló
Tiltás időpontja: 2020.06.28.
Meddig tart a ban: Perma
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Egyszer sem
Miért kérsz unbant:
Elismerem, nem olyan hangnemben írtam a PM-et Szigorban, ami tolerálható lett volna. Nem őt szidtam és egyik admint sem. Jogtalannak érzem azt, hogy 200 percet kaptunk egy olyan dologért, ami véleményem szerint 30-45 perccel, vagy warninggal is ellehetett volna intézni. Sajnos nem kaptam lehetőséget arra, hogy egyáltalán az én nézőpontomat elmondjam, csak kaptam a Jailt. Ez barom módon frusztrált és ezért írtam ilyen stílusban a PM-eket.
Szigorral beszéltem utána DC-n, korrektül, viszont Dani 2 mondattal lezártad a panaszkönyvet. Visszakanyarodva, szimplán azért zavart a 200 perc, mert egy brutál nonozó/dm-elő személy kap ennyit. Mi egy player játékát nem rontottuk el, semmilyen RP-t nem befolyásoltunk, illetve szerintem IC is továbbtudtuk volna vinni az egészet, hiszen RL is büntetnek azért, ha valaki hatósági személynek adja ki magát.
Nagyon szívesen leülöm akkor a 200 percet, de a perma bant, nem tartom jogosnak és szeretném ezt korrektül és higgadtan megbeszélni(gondolom Danival, mert Szigor azt mondta, hogy a ban részét már nem ő intézte). Tudom, hogy utáljátok a frakciót OOC, ahogy tegnap Bandosz is szót adott ennek, de tudtommal én/mi még mindig nem ártottunk neked/nektek.
Min változtatnál, ha visszajönnél a szerverre: Higgadtabban kezelném az ilyen szituációt.
Összességében jogosnak érezted a tiltást: A jailt inkább, a bant egyáltalán nem.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
[quote author=undefined]Tudom, hogy utáljátok a frakciót OOC, ahogy tegnap Bandosz is szót adott ennek, de tudtommal én/mi még mindig nem ártottunk neked/nektek.[/quote]
Soha nem mondtam, hogy utálnám a JHG-t. Nem is értem, hogy ez honnan jött.  Bladerrel (is) hetente beszélek és bármikor szívesen látom.

Az egészet FUN-ból csináltátok, mert éppen unatkoztatok, utána még Szigor megkapta a gyönyörű PM-jeidet, most meg azt olvasom, hogy igazából csak áldozata vagy annak, hogy mi elméletileg utáljuk a frakciót.

[admincontroller]Egyelőre nincs unban.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó