Boxer és kés kivétele a boltokból

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tukan

Fórum Mester
Adminsegéd
Üzenetek:184
Dorothy Harvey

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Dorothy Harvey / Tukánka «

Ötleted leírása

» Röviden a boltokból kerüljön kivételre a kés és a boxer, mint megvásárolható tárgy. Szerintem és pár ember szerint is jobb lenne, ha ezekhez a tárgyakhoz nehezebben tudnának hozzájutni az emberek. Oké, hogy egy konyha kést fel tud kapni otthon, de azért többnyire itt nem szokták erre használni. Sokszor látom azt, hogy a legtöbb konfliktusnak amely kikerekedik az lesz a vége, hogy valakit leszúrnak/kiütik Boxerrel. Ez az előző ötletet is elősegítené. Nem teljesen tűnne el a Boxer és a Kés, de mint a Penal Code-ba is illegális, így ezt ilyen féle módon lehetne megszerezni például NPC által, de jóval drágábban. «


Csatolmányok

» Nincs «

Egyéb megjegyzések

» Nincs «



 

Bryan

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:121
Nathan Moore
[mod]Sziasztook! Átfutva a kommenteket látom sajnos, hogy megint eluralkodtak az indulatok, megint megy a személyeskedés, memelés. Kérlek titeket, hogy kezeljük helyén a szituációt, ez csak egy ötlet, semmi sem fix, amit itt bárki is felvet. Csak ötletelés. [/mod]
 

hungaricus

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:78
Miért hungaricus mire használod még a FEGYVER kést a szerveren? BDSM-re? Vagy valami másra? Vagy amikor te kened IC a vajas kenyered, akkor gondolom, hogy te előveszed a kés itemet és akkor szépen felvágod vele a kenyeredet. Aztán elteszed az action baron.

Vagy vadászat?

Igen, szerintem is tök jó, mikor szegény Gyula a hatszázezredik UB-ját kéri anticheat miatt.
Nem tudom mondjuk lehet jobban szeretnék úgy rpzni hogy látom a kezemben a dolgot nem csak fiktív. Ha már van rá lehetőség hogy legyen nálam mint tárgy kés. Akkor miért ne használjam ki? Csak szólok hogy ez a szerver nem az illegálosoké.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Nincs mit hozzászólnom a továbbiakban, jó szeletelést. A kést mossátok el utána, ne maradjon vajas,
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Nem tudom mondjuk lehet jobban szeretnék úgy rpzni hogy látom a kezemben a dolgot nem csak fiktív. Ha már van rá lehetőség hogy legyen nálam mint tárgy kés. Akkor miért ne használjam ki? Csak szólok hogy ez a szerver nem az illegálosoké.
Nem értem mi az amihez annyira kell egy kés a legális karakternek, és ráadásul Itemként is ott kell lennie a kezében? - fel kell vágni az árut a kamion hátuljában, hogy ellenőrizzétek? Egy épkézláb érvet írjatok már légyszi. :)
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Nem értem mi az amihez annyira kell egy kés a legális karakternek, és ráadásul Itemként is ott kell lennie a kezében? - fel kell vágni az árut a kamion hátuljában, hogy ellenőrizzétek? Egy épkézláb érvet írjatok már légyszi. :)
Fel kell vágni a dögöt vadászatnál, le kell vágni a jószágot, akkor is kell, valamint a légzsákot is ki kell szúrni.
:)
 

Olajos

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:44
Oliver Banks
Fel kell vágni a dögöt vadászatnál, le kell vágni a jószágot, akkor is kell, valamint a légzsákot is ki kell szúrni.
:)

Ebből a felvetésből jogos amit mondasz, tehát meglehetne csinálni azt hogy vadászengedélyhez legyen kötve a kés vásárlás, de akkor megint ugyanott lennénk hogy mindenkinél kés lenne, hisz minden 2. embernek fegyverengedélye meg vadászengedélye van a szerveren, teljesen feleslegesen.
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
Ebből a felvetésből jogos amit mondasz, tehát meglehetne csinálni azt hogy vadászengedélyhez legyen kötve a kés vásárlás, de akkor megint ugyanott lennénk hogy mindenkinél kés lenne, hisz minden 2. embernek fegyverengedélye meg vadászengedélye van a szerveren, teljesen feleslegesen.
Igazából.. Bármilyen késsel tudod vágni a vadászatos dögöt (tapasztalat), de van egy külön "kés" amit meg tudsz venni a vadászboltban. Ez a kés engedélyhez van kötve.
De igazából ez is egy felesleges dolog, mivel semmivel sem változik egy szimpla késhez képest. Emellett pedig, ha RL-hez akarjuk hasonlítani, akkor nézzük csak..
Oh, már egyszer posztoltam a részletet. Kalifornia államban a csukható kések teljesen legálisak, azokra annyira szabályozás tartozik, hogy lehet rejtett állapotban is, amennyiben az nincs nyitott állapotban.
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:216
Akk Alama Goh
És mi lenne ha nem kéne SCRIPTES ITEM ahoz hogy levágd a malacot vagy felszeld a dögöt vagy esetleg hogy kivágd a légzsákot? 🤯
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:622
Millie Evers
Merem támogatni, azzal, hogy a vadászathoz meg a légzsákhoz majd lesz más. De az, hogyha egy kést felkérdezünk, hogy miért van a szoknya alá dugva és ő azt válaszolja almát pucolt vele, aztán azaz “alma” a Kalányos Julio lépe volt, vicc.
Szúrt sérülés nincs, csak szúrt sebes halál.

És a Penal Code-ot idézem, ami erre jó:
129. paragrafus
Közbiztonságra veszélyes tárgy birtoklása:
Aki olyan tárgyat birtokol, amely a közbiztonságra veszélyesen hat ki, az bűncselekményt követ el. Például: Boxer, kés, szúró-vágó eszközök.


Aztán jöhetünk itt a méretekkel vagy mi legál és illegál, tegye a szívére a kezét az, aki egy kihallgatás során bármit is bevallott a vajazójával kapcsolatban.
Na meg tegye a szívére az a kezét, aki úgy ül le IC a csivavába, hogy közben a kezèben a kés, mert épp VACSORÁZIK. Vagy megcsinál egy szendvicset.

Nekem, ha kés kell, nem fáj, ha azért kell 20 sor.
 

Duko

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:26
Megyek és megveszem mindet azt szórom majd kockaparkba dupla áron raktár készletet halmozok.. :ROFLMAO: Meg kell tanulni pofozkodni aztán nem böknek vesén :unsure:
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Én annyit tennék hozzá, hogy amúgy IRL is elég sok késes támadás van és amúgy lendületből tud valaki leszúrni egy késsel ami a zsebében van és ez Amerikában elég sokszor elő is fordul.

Szóval jelenleg egy kést a bandás réteg tudjon csinálni?

Miért? A valóságban egy néger banda otthon a kövön csiszolja a nagy bökőt, vagy akkor valami kovács fraki kapja meg?

Én értem, hogy ez több interakció, legalább is azt hiszitek, de igazából a vége az lenne, hogy a bandák gyártanák le maguknak a bökőket, akik amúgy megjegyzem a legtöbb késes szituáció is köthető, mert nem a civil szúrkálja le a népet, ő max megvédi magát vele.

Szóval jelenleg ha ezt átadjuk az illegál résznek mivel lesz kevesebb késes támadás?
Szerintem semmivel..
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Ha nem lesz kés akkor 5 percig ütik egymást aminek szintén semmi értelme.

Abszolút megértem az ötlet apropóját és egyetértek a srácokkal.
Valami változtatás kell, de nem hiszem hogy jó lenne ha egy kést csak illegális életutat követő embertől lehetne vásárolni.
Legyen szarabb a bolti, sebezzen kevesebbet, menjen tönkre az első szúrásnál, az illegális skecektől meg kapjunk minőségit. Csak egy példa.

mert nem a civil szúrkálja le a népet, ő max megvédi magát vele.
 

Loco

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Destiny "Bleach" McCharm
Nem releváns a jelenlegi ötlethez tartozóan.
Miért ne lenne releváns? A legrelevánsabb.

Persze, ajándékból nyitott, blabla.
Ugyan olyan könnyen hozzáférhettek mint ahogyan megvehetik a boltból, akkor nem mindegy?
CIVILEK, ráadásul KÖZÖSSÉGI/EVENT helyen. Ez megy, a videó csak egy jelenet a sokból.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Miért ne lenne releváns? A legrelevánsabb.

Persze, ajándékból nyitott, blabla.
Ugyan olyan könnyen hozzáférhettek mint ahogyan megvehetik a boltból, akkor nem mindegy?
CIVILEK, ráadásul KÖZÖSSÉGI/EVENT helyen. Ez megy, a videó csak egy jelenet a sokból.
És egy illegális bandában ez nem történik meg?
Amúgy nem vagyok ellene csak van egy félelmem, hogy ezután a bandák még nagyobb arcal fognak balhézni egy-egy szórakozó helyen mert nekik ott a bicska a zsebbe és tudják hogy jobb helyzetben vannak és bárkibe bele köthetnek mert nem tudja megvédeni magát a másik fél.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó