Borospince bérlés lejárása a leállás miatt.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Galaben

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Ben Carter
0J2c5y5.png



InGame neved és Discord azonosítód:
Ben Carter

Problémád ismertetése:
Mindig 2 nappal hosszabbítom meg a bérlésemet, de mivel jött a leállás így nem tudtam, és ezek szerint a leállás alatti idő is beleszámított, melyről nem tehetek, és bár egy admin mondta, hogy a szerveren párszor ki lett írva előre hogy hosszabítsuk meg, szerintem ez nem hárítja rám a felelősséget, mert simán lehet hogy épp nem voltam fent, vagy épp eksön volt, az biztos hogy egyszer sem láttam.

Megjegyzés:
A borospince tartalma volt a vagyonom nagy része, ami ráadásul PP-ből jött. Bár a legtöbb hordóban még kész bor is volt körülbelül 40-60 ezer értékben, 2 szekrény 15 ezer értékben és egyéb itemek, de már annak is nagyon örülnék, ha visszakaphatnám a 10 hordómat és a prés gépemet. Előre is köszönöm!
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,103
.
Szia, több mint 24 órával az update előtt ki lett írva, hogy mindenki hosszabbítsa meg. Kb 7 órát ment a szerver úgy hogy nem állt meg. Nem gondolom, hogy ennyi maradt vissza legutolsó vásárlásod óta.
 

Galaben

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Ben Carter
Szia, több mint 24 órával az update előtt ki lett írva, hogy mindenki hosszabbítsa meg. Kb 7 órát ment a szerver úgy hogy nem állt meg. Nem gondolom, hogy ennyi maradt vissza legutolsó vásárlásod óta.
Szia! Nem tudom hova lett kiírva, de nem találkoztam vele, elhiheted hogy meghosszabbítottam volna, nem vagyok a saját magam ellensége. Ma pedig még csak most tudtam feljönni, amennyiben ez a leállás meg sem történik, akkor 4 nappal ezelőtt tudtam volna lenni :D
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó