Boka perec scriptesen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Vanessa Miller / Baka#4486 «

Ötleted leírása

» Szerintem nagyon jó lenne ha házi őrízetben lévő emberekre lehtne tenni scriptesen is boka perecet és úgy jelőlni a rendszer mint az az egységeket. Ez nem csak az SO és PD munkáját könnyítené meg, ha nem nem követne olyan hibát el az ember mint én, hogy spemeltem merre járok. Valmint arra is jó, hogy nem lehet ellógni és csak kimenni és nem RP-zni, hogy merre jár. Kis kapunak meg lehetne, hogy illegál letudja szedni egy mini game segítséggel amennyiben a gépészet skill fel van húzva és minnél magasabb a szint annál könyebb a mini game «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Mégegyszer bocsánat! «



 

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
Én nem tudom elképzelni ezt a háziőrizetet, otthon kellene afkoljak vagy esetleg valami közelebbit erről?
 
Utoljára szerkesztve:

Dorinna

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:260
Pamela
A háziőrizet jelenleg is úgy működik, hogy néhány esetben, mikor felajánljuk az illetőnek a lehetőséget, akkor OOC is egyeztetjük vele, hogy a következő két-három napon otthon kell maradnia. Ha ebbe beleegyezik akkor naponta legalább egyszer látogatjuk, illetve ha elszeretné hagyni a megszabott területet, be kell tárcsáznia, hogy kimenjen egy Officer, aki elkíséri a boltba/dolgára/stb.

Amennyiben a bejelentés nem történik meg, az illető tisztesség alapon saját magát jelenti be, hogy jelez a perec, elhagyta az illető az otthonát.

Ez mindenféleképpen csak azzal a réteggel működik, aki benne van az ilyesfajta RP-ben, mert az emberek többsége siet, és az sem fair velük szemben, ha 100+ perceket ülnek jailezve.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:628
Millie Evers
Ha bejön én nagyon szeretnék egy perecet!!! Támogatom, egy icipici piros blip jelölhetné, ha van valakin épp!

Viszont, nekem elhanyagolható a minigame. Az IC jailt se tudod kijátszani sehogy, ezt se lehessen. 1-2-3 napot kibír az ember, kis izgalom.
 

Philips John

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:198
Ha bejön én nagyon szeretnék egy perecet!!! Támogatom, egy icipici piros blip jelölhetné, ha van valakin épp!

Viszont, nekem elhanyagolható a minigame. Az IC jailt se tudod kijátszani sehogy, ezt se lehessen. 1-2-3 napot kibír az ember, kis izgalom.

Ha tényleg ooc kell beleegyezni ebbe a dologba én például soha nem egyeznék bele mert így is egész héten 2-3 napot vagyok gép előtt aztán az hiányzik még hogy a házamba afkoljak vagy egy járőr kísérjen el boltba. Valakiknek ez lehet tetszik én sajnos nem tartozok közéjük.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,542
-
Head of Staff hozzászólás
Szia! Köszönjük az ötletet, szupernek tartjuk. 1.2 után várható a bekerülése.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó