Bobson Dugnutt -> Rafi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Levosz

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
Bobson Dugnutt
panaszkonyv.png

Neved: Bobson Dugnutt
Adminisztrátor(ok) neve: Rafi
Panasz oka: Jogtalan AJ
Panasz kifejtése: Játékos társam animba esett egy ütközés után, én elővettem a telefonomat és tárcsáztam a BCFMD-t. Gondolom itt a bejelentés szövegére gondol Rafi, hogy FUN bejelentés. Tényleg nem volt rettentő kultúrált bejelentés, viszont nem érzem annak súlyosságát, hogy ezért AJ-t érdemeljek.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://imgur.com/a/5NcDRRT
Megjegyzés: Bejelentésem után én is animba estem, azután kiért az MD-s aki Dr. Lulu Barnes volt. Először engem látott el, kezelésem után én felpattantam és sétálgattam körbe-körbe. Miután Lulu Barnes végzett a játékos társam ellátásával mi elköszöntünk és mindenki indult a dolgára. Ez volt az a pillanat, amikor Rafi rámírt PM-ben, hogy nem kéne szaladgálni, miközben csak scriptesen láttak el. Ez téves, hiszen engem már RP-sen is elláttak így velem nem kellett már foglalkozni. Itt úgy éreztem, hogy Rafi kiérkezett az ügyre kevés információval a kezében, teljesen fölöslegesen szólt bele a szituációba. 
 

Bálint

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:369
Kelvin Rakes
Helló,
Kezdeném azzal, hogy valóban nem rendelkeztem elegendő információval, ezért is írtam rád PM-ben. Megmagyaráztad és rád is hagytam, hiszen nem tartottam ezek után relevánsnak azt, hogy éppen hova sétálgattál. Nem is ezért kaptad a büntetést.

A szankciót a bejelentés szövegezése miatt és a szituáció alatt tanúsított FUN jellegű RP stílusodért kaptad, mértékét pedig az alábbi logokkal tudnám alátámasztani.
Kód:
[17:10:19] Bejelentő neve: Bobson Dugnutt
[17:10:19] Bejelentő telefonszáma: 11296292
[17:10:19] Bejelentő pozíciója: Grand Senora Desert
[17:10:19] Bejelentés indoka: BAJ VAAAAN, MEGSZÁRADT A TYÚKSZAR ÉS MEGÁLLÍTOTTA A KOLEGÁT ÉS BAJ VAN MINT MIND

[17:21:25] *** magához tér, össze vissza pislog. [Bobson Dugnutt]
[17:21:42] Dr. Lulu Barnes mondja: Hall engem?
[17:21:47] Bobson Dugnutt mondja: Ahaaaa.
[17:21:54] Bobson Dugnutt mondja: Helóóó bébbiii.
[17:22:38] Bobson Dugnutt mondja: Bizsereg a jobb bimbóm de talán térhatásos az orrom.
[17:23:55]  Bobson Dugnutt  felpattan, homlokát a homokba nyomja és a fejétől nyomja ki magát.
[17:24:01] Bobson Dugnutt mondja: Hue hue.
[17:24:06]  Bobson Dugnutt  fogja a fejét.
[17:24:08] Bobson Dugnutt mondja: Geeec.
 

Levosz

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
Bobson Dugnutt
Logot olvasva továbbra sem lett világos, hogy mit gondolsz te itt FUN-nak.

Idézet tőle: Rafi:
[17:21:25] *** magához tér, össze vissza pislog. [Bobson Dugnutt]
Ha eszméletlen állapotból keltenek fel téged, nem fogsz egyből matek feladatokat végezni, mintha semmi bajod nincs.

Idézet tőle: Rafi:
[17:21:42] Dr. Lulu Barnes mondja: Hall engem?
[17:21:47] Bobson Dugnutt mondja: Ahaaaa.
[17:21:54] Bobson Dugnutt mondja: Helóóó bébbiii.
[17:22:38] Bobson Dugnutt mondja: Bizsereg a jobb bimbóm de talán térhatásos az orrom.
Karakterem homlokkal vett le egy korlátot, erősen kétlem, hogy egy csettintésre az agysejtek a fejében úgy működnek ahogyan szoktak.

Idézet tőle: Rafi:
[17:23:55]  Bobson Dugnutt  felpattan, homlokát a homokba nyomja és a fejétől nyomja ki magát.
Ugyanazt mondanám itt is, nem tudja magát még kontrollálni úgy cselekszik, ahogyan TUD.

Idézet tőle: Rafi:
[17:24:01] Bobson Dugnutt mondja: Hue hue.
[17:24:06]  Bobson Dugnutt  fogja a fejét.
[17:24:08] Bobson Dugnutt mondja: Geeec.
Itt már szóhoz sem jutok, nem látok itt semmilyen FUN-t. Attól, mert fogom a fejemet és fáj a sérülésnek a helye amit éppen reagálok egy "Geeec"-el, az miért FUN?!

Erősen érzem, hogy nem ismered a karakteremet Bobson Dugnutt-ot így nem tudod mi lesz a következő lépése, de nem azzal van a bajom. Azzal van problémám, hogy láthatóan nem találkoztál még kiszámíthatatlan, bolondos személyekkel.

Idézet tőle: Rafi:
[17:10:19] Bejelentés indoka: BAJ VAAAAN, MEGSZÁRADT A TYÚKSZAR ÉS MEGÁLLÍTOTTA A KOLEGÁT ÉS BAJ VAN MINT MIND
Ezt már a PK-ban is aláírtam, hogy nem kultúrált, de ez nem érdemel szankcionálást.

Bobson karakteremmel már nyitás óta RP-zek és sokan vádoltak FUN-al, mivel nem ismerték szerencsétlen karaktert. Első látásra Bobson RP-je tényleg FUN-nak tűnik, de akik már megismerték vagy játszottak velem, azok tudják, hogy nem FUN-nak szánom az RP-jét.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó