Blaine County News szervezeti pályázat

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:673
Dexter Sosa
A cégem rövid története
A cégem története elég távolinak tűnt még olyan öt-hat éve..
Minden apámmal kezdődött, ki az iraki háborúba volt rádiós egy katonai táborban. Az ő feladata, hogy a katonák morálját valamint a hangulatukat javítsa. Miután leszerelt, civilként haditudósító volt, kihasználva a katonai kapcsolatait. A háborús övezetek száma szerencsére csökkent, így riportkészítést és a tudósításokat már a mi városunkban folytatta.
Apám nem sokkal ezek után megalapította a céget, ahol majd én is gyakornokként kezdtem.
Persze, volt nekem is háborús tapasztalatom, én is szolgáltam katonaként, én is voltam haditudósító, papám tapasztalataira támaszkodva sikerült átvészelnem a háborút. Nagyra értékelem azt a kitartást, fegyelmet és koncentrációt amit ez a munka követel. Saját bőrömön tapasztaltam “nem egyszerű ott az élet”. Én is folyamatosan haladtam a vállalati ranglétrán, feljebb és feljebb. Az apám nem tett velem kivételt, mindenben egyenrangú voltam másokhoz viszonyítva.

Szervezeti felépítése

Ügyvezető / Tulajdonos
Gazdasági, erkölcsi és anyagi felelősséggel tartozik a cég iránt.
Feltehetően ő alapította a céget.
Minden ami a cégvezetéssel kapcsolatos, a jóváhagyó döntés az övé.

Gazdasági felelős
Beszerzéssel kapcsolatos eljárásrend betartása, betartatása, a kiadások teljesítéséhez kapcsolódó dokumentumok elkészítése.
Gazdasági ügyekben bizonyos mértékig önálló döntéssel rendelkezik.
Bizonyos mértékig felügyeli az elkezdett munkákat.

Rendezvényszervező
Szervezi és tervezi a rendezvényeket. Továbbítja a kiadásokról készült elszámolást.
Ő bonyolítja le magát a rendezvényt, a gyakornokok segítségével.

Újságíró
Riportot készít egy adott témában a riport alanyokkal. Nyomoz, utána jár bizonyos dolgoknak, amiből riport készülhet.

Technikai személyzet
Üzemelteti és karbantartja a technikai berendezéseket, segít az élő riport készítésénél az újságírónak. Az elkészült riportot vágja, szerkezeti és előkészíti a megfelelő médiában történő publikálásra.

Gyakornok
Próbaidős pozícióról van szó. Itt az ember nem kap különösebben megpróbáltató feladatokat, ő az utolsó lóti futi.


Felszerelések

A folyamatos kapcsolattartás érdekében, a kézi rádió adó-vevő kötelező.
Valamint a mobiltelefon használata is ide sorolható.
Gyors, jegyzetek készítéséhez, jegyzettömb és toll.
Riporter magnó és/vagy diktafon a beszélgetés rögzítéséhez.
Könnyű védőmellény a testi épség megőrzése képet.
Legális önvédelmi eszköznek sorolható a: Paprika/Gázspray, ütő eszközök, sokkoló pisztoly, kiskaliberű lőfegyver valamint riasztó pisztoly. Persze ezeket csak a megfelelő engedélyek birtokában lennének használva.
Céges furgon, amiben a felszereltség képes akár előadás közvetítéséhez, és ehhez megfelelő kamera, riporter mikrofon.


Tervek (OOC)
Terveim azok vannak bőven, bár nagyon sok dolog a playerektől függ, hogy mire adnak lehetőséget.
Fő profil a különböző rendezvények megszervezése és lebonyolítása.
Mint például az aukciók, sport események és jótékonysági rendezvények.
A szervezés és lebonyolításon kívül a résztvevő személyekkel egy-egy adott témában riportot készítenénk.
A szervezésről és magáról az eseményről értesülni lehet, mint a nyomtatott sajtóban, elektronikus formában az interneten. Az esemény lebonyolítása után magáról az esemény pozitív eredményeiről, az elkészült riportokról szintén olvashatnak a megfelelő publikáció után. Minden rendezvény alatt megfelelő felügyelet biztosítása megoldott, mint például: rendőri, vagyonvédelmi és egészségügyi.

Ezt a frakciót egy kezdők számára is kedvező területnek akarom kialakítani, azonban a tapasztaltabb játékosoknak is kedvező lesz.


Saját magad bemutatása (OOC)
Balázsnak hívnak, 17 éves vagyok. Tanulok (legalábbis ezt mondom) és sokat játszom emelett. A tulajdonságaimról pár szót mondanék. Nem igazán szeretem az igazságtalanságot, szerintem jó humorú, vidám, kiegyensúlyozott gyerek vagyok. Minden területhez van belátásom, és hozzá tudok szólni. Viszont ami nem érdekel, azzal nem foglalkozok. Persze a kényszer nagy úr, ezzel együtt pedig ha kötelező egy megadott munka, azt próbálom saját képességemhez mérten, a legjobban előadni, és kivitelezni.
Hobbim köté tartozik a videó/kép szerkesztés.

Aktivitás (OOC)

Az aktivitás része szerintem felőlem szerintem stabil alapokon fog állni. Példaképpen csak a konkurens rage:mp-n futó szerveren töltött időmet tudom felmutatni. Egy éven keresztül építettem az ottani karrieremet, ismeretségi hálómat. Szerintem az eddigi felsoroltakat nem tudtam volna kivitelezni/elérni, anélkül, hogy napi minimum 1 órát ne lettem volna online. Ebből adódóan szerintem a napi 1-2, akár több óra jelenlét a szerveren kivitelezhető. Persze ezt az egészet nem egyfajta OOC elkötelezettségként akarom majd elképzelni, szóval vannak keretek. Valamint, én ezt hosszútávra tervezem, mivel nincs jobb elfoglaltságom ezen kívül, szóval mindent megteszek, hogy mindenkinek “megfeleljek” egy bizonyos pontig.

Jelentkezés menete és annak követelményei :

IC:
- Név
- Kor
- Végzettségek
- 3 pozitív és 3 negatív tulajdonság
- Szakmai tapasztalatok
- Nyelvtudás
- Rövid bemutatkozás

OOC:
- Név
- Életkor
- Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni
- Rövid bemutatkozás
- 3 pozitív és 3 negatív tulajdonság

Menete: Miután megnyílt nálunk az új lehetőség kapuja azután írni kell egy jelentkezést amiben néhány általános kérdést vagy pár szituációs kérdést teszünk fel IC - OOC. Ha elfogadásra kerül a fórumon lévő jelentkezési lapod akkor egy Discord beszélgetésre kapsz időpontot. Ha a megbeszélésen nem tudsz részt venni akkor egy új időpontot beszélünk meg.
 

Levosz

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
Bobson Dugnutt
Mivel már más RP szerveren tapasztaltam, hogy kitűnően végzed a dolgok mint frakció leader, így csak azt akarom mondani, hogy sok sikert kívánok a pályázathoz!
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

A lapod átolvasásra és megbeszélésre került a vezetőségen belül.
Sajnos a pályázatodat el kellett utasítanunk. Ennek legfőbb indoka az volt, hogy bár tetszett a lap, egy másik pályázat lett elfogadva és két Newst nem szeretnénk.

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó