Blaine County Fire & Medical Department

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Goaboy

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
XCtmGgD.png
Alapítás - Háttértörténet
1720-at írunk Blaine Country-ban, mindenki boldogan járja a vidéket. A népessége az 1500-at nem haladta meg. A vidéken csak 3 kocsma, posta, temető, főtér és egy kis sheriff épület volt található a farmokon, homokon és a fákon kívül. Mindenki boldogan járt oda-vissza, mezőről a házáig vagy az erdőből, mindennap. Nem volt egy gazdag vidék akkoriban, sőt elég szegény volt.
1720. Február
Jött a bizonyos mexikói járvány, ami kiirtotta a lakosság 2/3-dát. Mindenki szenvedett, nem volt termés, élet-halál között voltak a szegény emberek. Gyermekek sorra haltak meg, nem volt újszülött gyermek. Ez ment 3 évig.
1722. Április 23.
A járvány mindig járta az embereket, ekkor nem éltek többen, mint 600-an. San Fierro-ból jött egy váratlan személy aki reggel 7 óra 22 perckor haladt el az első ház mellett. Ez a személy James Mosquito volt, aki egy orvos is volt, halálos betegségekkel foglalkozott, s ekkor fedezte fel az ekkori járványt. Letelepedett az egyik falu szélén és írt egy levelet a társainak, San Fierro-ba.
1722. Április 23. után
Addig amig várta a társait, elkezdte kutatni az akkori betegséget. Kutatta és segített a betegeken, több kevesebb sikerrel járt, de amire megérkeztek a társai, rájött a járvány tüneteire, hatásaira.
1722. Május 30.
James társai megérkeztem és megalapították az akkori Hospital-t. Végül 1723. Március 16-ra az utolsó beteg személy is eltűnt a faluból.
2000 után
Los Santos korházaiban súlyos ember hiány volt, igy Joseph Mosquito át került, egy nagyon kezes, nagyon ügyes kézzel rendelkező fiatalember. 2009-ben tulajdonos váltás óta Joseph vezeti a korházakat. A vidéken lakók ezt mondták akkor: “Reméljük lesz olyan jó, mint James Mosquito vagy megközelíti őt. Hajrá Joseph!”.


XCtmGgD.png

[size=14pt]Szabályzat
I. Általános Szabályzat
- A szerver szabályzatot minden frakció tagnak kötelessége betartani
- Tiszteletadást mindenkitől elvárjuk
- Funolni szolgálatban TILOS!
- IC megnyilvánulás legyen olyan ami egy mentős szerepéhez illik
- Frakcióban a társaiddal folytatott feszültségkeltés tilos
- Leaderek zaklatása TILOS!
- Ha nevet váltottál, köteles vagy jelenteni a vezetőségnek
- Más frakcióval rádión mind személyesen a tiszteletet kötelességed megadni a szerepedhez méltóan
- Szolgálatban kereskedni TILOS!
II. Szolgálattal kapcsolatos szabályzat
- Hetente a kötelező duty idő 1000 perc,melyet köteles vagy teljesíteni
- Amennyiben felettesed behív kötelességed bejönni és szolgálatot teljesíteni
- Szolgálat felvételt/leadását kötelességed rádión jelezni
- Szolgálatban semmilyen olyan kiegészítőt/lőfegyvert/kést nem használhatsz
- Bárki számára teljesíthető a kórházban a duty, ha megfelelően tudják tartani a hívás-ellátás arányt
- Kórházban kizárólag az adott személy csak a sérültek ellátásával foglalkozhat
- TILOS vissza élned a frakció itemekkel
III. Rádiózással kapcsolatos szabályzat
- Rádión minden tag számára kötelező a tiszteletadás
- Sürgősségi rádióra mindig a szerveren tartózkodó rangidős válaszol vagy engedélyt kell kérni a rangidős személytől
- OOC rádiózás TILOS
- Ha szólítanak, 1 percen belül reagálni kell - Rádió/Személyesen
- Sűrgősségi rádión kötelező a tiszteletadás
- Minden tevékenységedet kötelességed jelenteni
- Sürgősségi hívás esetén MINDEN EGYSÉG jelenti az állapotát a rádión
- Szolgálaton kívül is használni kell a rádiót
IV. Szolgálati járművekkel kapcsolatos szabályzat
- Minden frakció tagnak saját maga kell, biztositsa a szolgálati járműve iránti állapotot
- Szolgálati járműveket TILOS magáncélra használni
- Szolgálati járművekkel esetre való vonuláskor is KÖTELESSÉGE betartani a kreszt
[/size]

XCtmGgD.png

[size=14pt]Rádiózás - Fóniák
Forma:
[egység-szám] [főkód] [mellék-kód] (egyéb szöveg)

Főkód
20-1 Szolgálat felvétele
20-2 Szolgálat leadása
20-3 Az egység nem elérhető szereltetés/javítás/eset miatt
20-4 Vettem
20-5 Az egység elérhető/visszatér a HQ-hoz
20-6 Egység hívást fogadja/vonul az esethez
11-2 Az összes elérhető tag érkezzen HQ-hoz!
11-3 Az elérhető egységek jelenjen meg a HQ-nál!
Mellék-kód
20-20 Ehhez a korházhoz megyek
20-21 Műtő készüljön, tört/lőtt/súlyos sérült
20-22 Hulla kocsit kérek erre a pozícióra (RP-vel folyik csak)
20-23 Szabad egységet erre a pozícióra

C0 - Fényhíd és sziréna nélkül
C1 - Csak fényhíd
C2 - Fényhíd szirénával
C3 - Összes létező fényforrás sziréna, sürgősségi szállítás/vonulás

Pl.:
EMT-1 20-6 123 C3
EMT-1 20-5 20-20 20-21 Pillbox Hill
[/size]

XCtmGgD.png

[size=14pt]Rólam
Zsolt a becses nevem, 17. Életévemet kezdtem nem rég. Informatikát tanulok jelenleg, és a 3. Évemet kezdtem el az iskolában.
Szeretek biciklizni, Airsoft-ozni, és segíteni másokon. Sajnos a halálom ez a bemutatkozás, sajnos nem vagyok elég gyakorlott belőle.
3-4 éve kezdtem az RP-t MTA szervereken, és azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal játszom. Vannak főbb okai miért, de nem térnék ki, személyes okai vannak.
Sajnos halláscsökkenésem van és a mélyet nehezebben hallom. De nem adom fel és az elmúlt időszakban már a jobb, kellemes dolgokat kezdem látni a dolgokban, azaz kezdek egyre jobban optimista lenni, aminek nagyon örülök.
[/size]

XCtmGgD.png

[size=14pt]Terveim
A terveim a frakcióval kapcsolatosan, hogy ic családi, ooc baráti társaságot épitsek ki, és mindenki jó kedvel és boldogan járjon fel a szerverre. Heti több alkalommal tervezzek kézéseket, tréningeket, mindenkit egyenlőnek tekinteni.
Ne legyen olyan, hogy valakinek kikelljen várni azt a 10percet, hogy újra élethessen a korháznál és futkorászhasson fel-alá.
[size=12pt]Szeretném azt is elérni a tagokkal, hogy OOC is szerezzenek tudást, jó cselekedet, mikor-hogy-mit kell csinálni, ahogy IC is! Fontos számomra, hogy IC-OOC tanuljunk!

Föbb elképzeléseim:[/size]
[/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Rendszeres képzések[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Bemutatók és QNA szervezése havonta vagy gyakrabban[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Rendszeres RP, ha hivások csökennek[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Ingyenes oktatás szervezése[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Földi, Vizi, légi, Korházi ellátást, függetlenül egymástól[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]A vidék tázmentesen tartása[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Műszaki mentések, balesetek biztositása[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Katasztrófa idején biztositani a megfelelő helyeket, biztonságot[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Aktiv csapat[/size][/size]

[size=12pt]
XCtmGgD.png
[/size]​

[size=12pt][size=14pt]Tagfelvétel[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Egy jelentkezési lap kitöltésével lehet jelentkezni, mely tartalmaz elméleti szak kérdéseket és általános kérdéseket (IC - OOC)[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Elbírálja a vezetőség, hogy megfelel-e elméletben az illető[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Felhívjuk Discord-ra az illetőt és beszélgetünk vele egy keveset[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Szerveren, azaz gyakorlatban is megnézi a Tréninger vagy nála magasabb rendfokon lévő tag, hogyan teljesít a jelentkező (megjelenés, beszéd stílust is nézzük)[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Összegezzük, mind az elméletet és a gyakorlatot, s majd elbíráljuk újra, hogy alkalmas-e[/size][/size]
  • [size=12pt][size=12pt]Végezetül bevesszük a frakcióba és el igazítjuk az újonc tagot[/size][/size]

[size=12pt]
XCtmGgD.png
[/size]​

[size=12pt][size=14pt]Rangok
Tervezés alatt... | Hamarosan...
[/size]
[/size]

[size=12pt]
XCtmGgD.png
[/size]​

[size=12pt][size=14pt]Köszönöm, hogy szántál egy kis időt a lapra! Negativ és Pozitiv kritikát elfogadok! Bármi észrevételed van, ne tartsad magadban, ird le![/size][/size]
 

Darell

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Én kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a teljes pályázat :3 Várom. Van időd még szóval nyugodtan gondold át alaposan. És van egy érzésem, hogy ez nem egy rossz pályázat :D
 

Goaboy

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Idézet tőle: krekor:
Nagyon hamar adtad be, ezen még lesz még mit javítanod 'Oléndzs'.
Még nem 100%-os, de szeretem az emberek véleményét meghallgatni ahogy haladok. S ezért is gondoltam, hogy igy beadom, de köszönöm!


Idézet tőle: Darell:
Én kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a teljes pályázat :3 Várom. Van időd még szóval nyugodtan gondold át alaposan. És van egy érzésem, hogy ez nem egy rossz pályázat :D
Köszönöm! Én is remélem a legjobbakat, csak az idő nem mindig engedi a haladást.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Rendben. Hogyha a véleményemre vagy kíváncsi, akkor megosztom veled.

Az egész pályázatodra eddig időt fecséreltél el, mert dobhatod ki a kukába. Fogalmazd át az egész 'háttértörténetet', mert szót sem említettél az FD-ről. Lényegében csak az MD-t szeretnéd magadnak tudni. Készítettél egy logót amit úgyszintén sikerült elrontanod.

Felhívnám a figyelmed arra is, hogy valahogy az 1900-as évek után jöttek létre azok a városok (inkább település) amik alkotják Blaine County-t.

Ne tekintsd a játékosokat robotnak, mert van nekik is életük, és nem fognak heti 16 órát a monitor előtt tölteni. Elhiheted nekem, hogy egy hosszú nap után nem fognak beülni és csak azért játszani, hogy meglegyen a kötelező szolgálati idő. Az pedig nem is jó motiváció, hogy megtartsd a tagokat. Találj ki valami mást amivel magadhoz tudod csalogatni őket, nem pedig taszítani.

A szabályzat további tartalmára pedig ki sem térek, mert szinte minden pontba beletudnék kötni.

És hogy támogatnám e ezt a pályázatot? Semmiképp.

 

Goaboy

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Hát köszönöm, ezért mondom, hogy meghallgatom. Innen is látszi, hogy nem lennék jó leader, de egy probát megért. Köszönm mégegyszer
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Kérésre zárom.

Bár a pályázatod visszavonásra került, mivel már nem játszik, leírok pár dolgot, amin szerintem módosítani kellett volna:

-Az 1720-as évekbeli kezdet nagyon korai. 1722-től ugrottál 2000-re. Kihagytál ~280 év történetet. Inkább rakd későbbre a frakció megalapulását.
-Az FD-t teljesen kihagytad. Egy szó nem esett róla.
-"A terveim a frakcióval kapcsolatosan, hogy ic családi, ooc baráti társaságot épitsek ki, és mindenki jó kedvel és boldogan járjon fel a szerverre." Ez tipikusan az a szöveg, amit kiemeltem, hogy "bullshit" és, hogy nem kell. Gondoltuk, hogy nem az a célod, hogy mindenki szomorúan járjon fel. Ez nem igazi cél.
-A kirakott képek amúgy jól néznének ki, de nem CountRy (ország), hanem County (megye), és a Medical feliratban a második betűt is naggyal írtad.
-Felszerelésről semmit nem írtál.

Összességében amúgy a kezdeményezések jók, csak kicsit jobban bele kellene menned a dolgokba.
Láttuk, hogy ez a pályázatod szerepel AV-RP-n is. Ha akarod még máshol is használni szeretnéd, szerintem a fentebb leírtakat érdemes lenne javítanod.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó