Blackwolf Army

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

imi

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Frakciótörténet
A Blackwolf Army egy biztonsági cégként indult el az Egyesült Királyságban a 2000-es évek elején. Egy James Walter nevű üzletember álmodta meg ezt a szervezetet. Azóta több országban is megtalálhatóak. Kezdetleges feladataik közé tartozott a testőri szolgálat, rendezvények biztosítása. Később a szolgáltatásk tárháza bővitve lett, kormányok bérelhették fel a céget, hogy az ő oldalakunk harcoljanak háborúkban és bizonyos esetekbena  terrorelhárítást is kisegítették.
Viszont, amit sokan nem tudnak. Igazából kb senki, az az hogy ahol megjelentek, ott a fegyverkereskedelmet teljes mértékben átvették az ottani illegális szervezetektől. Tisztességes cégként indult, és Európa egyik legnagyobb illegális fegyverkereskedői lettek.

Elhelyezkedés
The Cayo Perico szigete.
island.jpg


Tevékenység/Célok
A szervezete két részre oszlik. Van egy legális része és egy illegális része. A legális feladatai közé tartozna a testőri szolgálat, rendezvények biztosítása és a legális szervezetek kisegítése bizonyos helyzetekben.
Illegális részről a legfőbb feladatai közé a fegyverkereskedelem tartozna. Az én elképzelésem az lenne, hogy a szerveren csak ez a frakció tudna fegyvereket kraftolni és ez a szervezet továbbítani a többi illegális frakció részére ezeket megrendelés alapján. Utcai terjesztéssel egyáltalán nem foglalkozna a frakció, ez a városban élők feladata lenne. A frakció a szigeten legyártaná a fegyvereket, onnan pedig a megrendelő szervezetnek leszállítaná. Emellet az illegális frakciók is felbérelhetnének minket bizonyos feladatok elvégzésére, mint pl: információgyűjtés bizonyos szervezetekről, személyekről vagy akár bizonyos személyek meggyilkolására vagy elrablására is.
A frakció célja a minél nagyobb befolyás megszerzése lenne mind legális és illegális részről. A rendőrség és az önkormányzat is ismeri a legális részét a cégnek és a tulajdonosát is. Adatai nyilvánosak számukra. Viszont az illegális tevékenységükről semmit sem sejtenek.

Csatlakozás
Bármilyen nemzetiségű karakter felvételt nyerhet a frakcióba, viszont egy rövidke karaktertönet elvárás lesz a jelentkezésnél. Annak örülnék a legjobban, ha olyan előéletű karakterek jelennének meg a frakcióban, akiknek van valamilyen katonai előéletük. Nem feltétlen baj, ha nincs. A kiképzések a frakció részét fogják képezni. Tapasztalt RP játékosokat és kezdő játékosokat is szívesen látok. Fejlődjünk együtt és tanuljunk egymástól.

Frakcióból való kilépés
A rangrendszer kidolgozás alatt van még viszont egy bizonyos rang felett csak CK-val lehetne kilépni a frakcióból, mivel elég komoly titkokról van szó, amik nem lennének jók, ha IC kiderülnének. Megártana a cég hírnevének legális részről.

OOC
Sziasztok, Imrének hívnak és 24 éves vagyok.
Jó pár RP szerveren megfordultam már, a legelső RP szerverem még a ClassRPG volt. Régi szép idők.
Legtöbbször az illegális részen fordultam meg, a legális frakciókban sosem tudtam meglenni. A banda RP nem igazán áll közel hozzám, így lehetőleg mindig egy maffiában helyezkedtem el. Viszont szeretnék valami újat is kipróbálni, valami összetettebbet. Valami egyedit szeretnék létrehozni, ami nem található meg mindenhol.
Pár tulajdonság rólam: Békés, türelmes és nyugodt ember vagyok. Szeretem megbeszélni a dolgokat és lényegretörő vagyok. Nem igazán vagyok haragtartó, viszont aki kiérdemli azzal nagyon szemét tudok lenni. Szeretek előre tervezni és gondolni a következményekre is. Nem vagyok a legbeszédesebb ember, inkább csendesnek mondanám magam.

Remélem elnyeri a tetszéseteket az ötlet és tudunk róla beszélni a továbbiakban is.

 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:811
Szia.

Első és legnagyobb problémám, hogy a történet nincs kidolgozva. Nem tudjuk meg hogy egyy mezei kis Secus cégből hogy lesz kormányközeli cég, katonák, majd terrorelhárítók, emellett a bünőzés is felüti a fejét! Nem tudjuk meg, hogy ki a fönök, ki az aki az egészet müködteti. Nem húzható a "cégre" rá, hogy banda mob vagy maffia.
Másodjára a rövidsége fogott meg a pályázatnak negatív értelemben. Zavaróak a 2 soros részegységek, kapkodónak tünik. Így ezt Nem Támogatom!
 

imi

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Köszönöm az észrevételed és igen, tényleg el lett kapkodva, ezt beismerem.
Igazából az érdekelne, hogy az alapötlet mennyire lehet életképes a szerveren. Mert, ha az akkor veszem a fáradtságot és kidolgozom sokkal részletesebben a dolgot. Rendes történettel, leírással.
A szervezet se nem banda, se nem mafia. Ez lényegében egy katonai magáncég lenne. Röviden csak PMC, ahol éppenséggel a fegyverkereskedelem is feltünne.
Ha az alapötletet jónak tartjátok, és életképesnek, akkor a napokban egy sokkal bővebb es részletesebb pályázatot is írok.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,556
-
Szia Imi!

Először is köszi a pályázatot. Miközben olvastam, kicsit olyan érzésem volt, hogy ez a frakció lenne a szerveren a minden is. Tehát egy olyan katonai szervezetről beszélünk, akik harcoltak háborúkban, kisegítették a terrorelhárítási egységeket, majd ebből nőtték ki magukat Európa legnagyobb illegális fegyverkereskedőévé. Annyi mindent soroltál fel, hogy mivel „foglalatoskodik” a szervezet, de még sincs kifejtve lényegében egyik se, ráadásul egy ekkora múlttal rendelkező közösségnek az illegális részéről elkerülhetetlen, hogy előbb vagy utóbb tudomást szerezzenek a hatóságok.

A hab a tortán már csak az volt, hogy rajtatok kívül senki más ne tudjon fegyvereket craftolni.

Próbálj meg kompromisszumot kötni pár dologban és kifejteni a lényegi részeket, mert ez a leírtak alapján kevés, elvárásokban pedig sok.

Elutasítva!
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó