Black Disciples

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Patrik20030515

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
ALMIGHTY BLACK DISCIPLE NATION

Sb8cKWU.jpg



[quote author=undefined]Rövid ismertető

A Black Disciples egy utcai banda, amely az Egyesült Államokban, azon belül leginkább Chicagoban és Illinoisban található meg. Tagjai nagyrészt afro-amerikai fiatalok, akik egy-egy városban ugyanazon környéken élnek. A többi ilyen típusú csoportosuláshoz hasonlóan a Los Santosban található Black Disciples is olyan fiatalokból áll, akik az iskolába nehezen illeszkedtek be, rossz családi háttérrel rendelkeznek és általában szegény környékről származnak, ezek mind ahhoz vezetnek, hogy egy fiatal rossz útra térjen és egy utcai bandába csatlakozzon.[/quote]

[quote author=undefined]'Santosi story

A Los Santos-i Black Disciples nevű banda újkeletűnek mondható, jelenleg az első bandavezér fia, Tyzee Atkins van a csoportosulás élén. Hosszú út vezetett a kialakuláshoz, Jayden Atkins, Tyzee édesapja néhány barátjával vágott neki a dolognak, bár egyáltalán nem célirányosan, úgy hobbiból jártak össze, kezdetben délutáni kosarazásról, iszogatásról, drogozásról és minden egyéb szórakozásról szólt a Carson sugárút környéke. Folyamatosan nőtt a létszám, egyre több fiatal csatlakozott hozzájuk, fokozatosan alakultak ki az illegális tevékenységek a banda életében. Kezdetben fű termesztés, persze, ehhez hozzá jár, hogy terjesztik is. A kétezres évek elején bontakozott ki teljesen a banda élet. Hatalmas környékről beszélünk, ennek megfelelően nem csak ez az egy csoport volt, illetve van a környéken. Ennek volt köszönhető a leginkább említésre méltó, 2006-ben lévő bandaháború, melynek során több rendőr, bandatag és civil sérült meg, veszítette életét. Ennek során veszítette életét Jayden Atkins is, ezután vette át fia a banda irányítását. Ezután vált poklivá a helyzet, továbbra is több csoport tevékenykedik a környéken, részben emiatt is rendszeres a konfliktus, lopásoktól, betöréseken, szimpla lövöldözésen át egészen a gyilkosságig is elfajulhatnak a dolgok, gyakorlatilag bármelyik pillanatban. A Black Disciples Los Santosban sokat veszített hírnevéből, illetve tagjaiból is. Tyzee célja, hogy ismét a csúcsra vigye a szervezetet és ők uralják South Los Santost. A kerületben történő lövöldözések, halálesetek végett a rendőrségnek tudomása van az ott működő bandáról, tagokat egyelőre nem tartóztattak le.
[/quote]

[quote author=undefined]Hood
A banda területe, itt élnek a bandatagok, a környék utcáin, sikátoraiban, sportpályáin találhatóak meg.


bsirCHg.png
 
WqCh5wn.png
 
gzamfzi.png
[/quote]

[quote author=undefined]Terveim a frakcióval

Illegális rész

Sok lehetőséget nyújt, hogy a szerver átköltözik Los Santosba, főleg a bandák terén. A szegényebb városrészben hatalmas potenciált látok. A sikátoros részek, a lepukkant motelek, házak nagyszerű RP lehetőséget kínálnak. A frakció értelemszerűen bandaként fog üzemelni, ennek megfelelően alakítjuk a szerepet és a tevékenységeket is. Ezek kisebb rablások, betörések, lopások túlnyomó többségben. Természetesen nagy hangsúlyt fektetünk a drog termesztésre és annak terjesztésére is. Remélhetőleg a környezetváltás miatt több banda is létrejön a szerveren idővel, amik szintén további lehetőségeket nyújtanának, mivel senki sem díjazza, ha a területén, környékén egy másik szervezet is drogot terjeszt. Természetesen a rablások alatt az autókereskedés és a boltok kifosztása is értendő.

Legális rész

Egy afro-amerikai bandával ez egy nehéz kérdés, de nem megoldhatatlan. Az egyik lehetőség a közmunka, ami nem végezhető állandóan, de némi pénzhez juthat vele a frakció. A másik lehetőség egy büfékocsi üzemeltetése. Ezt cégként üzemeltetjük, így az illegális frakciók számára nyújtott támogatás is megigényelhető, amellyel szintén fent lehet tartani a szervezetet.


yjhiShM.jpg
[/quote]

[quote author=undefined]A bandába való bekerülés

Alapvetően szeretnék mindenkinek esélyt adni, hogy bekerüljön. Nincs túlbonyolítva, a környékre kell jönnie az embereknek és RP-zni a banda tagjaival. Ha látjuk, hogy megfelelően RP-zel, akkor biztosan bekerülsz idővel a frakcióba. Ha kezdő Role Playes jönne oda, az sem feltétlen jelenthet problémát. Ha megfogadja azokat a tanácsokat, amiket adunk neki és látjuk a fejlődést rajta ő is tagja lehet a frakciónak.
[/quote]

[quote author=undefined]Rangok

Véleményem szerint nincs szükség sok rangra, a vezetőt, az újoncokat és a többi tagot szükséges körül-belül megkülönböztetni. Ez alapján a rangok a következő képpen alakulnának a frakcióban:

OG - Vezér
A banda feje, minden döntés az ő kezében van, a legtöbb, a szervezettel kapcsolatos ügy átmegy a keze alatt.

OG Loc - a vezér jobb keze
Az OG bizalmasa, ha éppen nem érhető el ő helyetesíti a vezért.

G - a banda teljes értékű tagjai
Be lettek avatva a banda illegális ügyleteibe is, elnyerték a vezetőség bizalmát.

Shorty - újonc
A banda legalján állnak, a szervezet működéséről, ügyleteiről nem sokat tudnak, csak együtt lógnak a tagokkal, teljesítik a kéréseiket.
[/quote]

[quote author=undefined]Felszerelések

Alapvetően sok autót nem szeretnék a frakciónak, két furgon, egy büfé kocsi, meg néhány a stílushoz illő autó. Fegyverek egyértelműen kiskaliberűek lesznek, a legtöbb esetben pedig boxert, kést, baseball ütőt hordunk magunknál.
[/quote]

[quote author=undefined]Rólam

Sziasztok! Patriknak hívnak, egy többnyire átlagos, 18 éves gimnazista vagyok. Most végeztem az érettségikkel, így van bőven időm arra, hogy játszak, a barátaimmal legyek, aktívan sportot űzzek. Játék alatt nagyjából csak RP szervereket értek, nagyon ritkán szoktam más játékokkal játszani, számomra ez jelenti a szórakozást. A sport mindig is fontos szerepet játszott az életemben, nagyjából 7 éve vízilabdázok, versenyszerűen. Véleményem szerint számos jó tulajdonságom is ennek köszönhető, másfelől pedig remek lehetőséget nyújt arra, hogy kimozdulj otthonról még az ilyen válságos időkben is. Kitartónak, kellően határozottnak és életvidámnak gondolom magam. Fontosnak tartom kiemelni, hogy jó csapatjátékos vagyok, ami elengedhetetlen ahhoz, ha egy jó közösséget szeretnénk létrehozni, mind IC, mind pedig OOC a frakcióban. Hogy ne csak fényezzem magam, megemlíteném néhány negatív tulajdonságomat is. Hajlamos vagyok bizonyos dolgokat túl izgulni, igazából ezt édesanyámtól örököltem, úgymond, szóval nem nagyon tudok vele mit kezdeni, valamint előfordul, hogy utolsó pillanatra hagyom a dolgokat, tehát lusta vagyok, mondjuk ki. Ettől függetlenül, megcsinálom, amit meg kell, rosszabb esetben az utosó pillanatra. Jövőbeli terveim között szerepel, hogy egy egyetemen tanuljak tovább, egyelőre úgy érzem, jó úton is haladok ehhez.
[/quote]
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Találtam egy hibát : " illegális frakciók számára nyújtott támogatás is megigényelhető, amellyel szintén fent lehet tartani a szervezetet. "

Itt gondolom legális frakciókra gondoltál!

Ezenkívül nekem tetszik a pályázatod :)

 

Patrik20030515

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Idézet tőle: Marc:
Találtam egy hibát : " illegális frakciók számára nyújtott támogatás is megigényelhető, amellyel szintén fent lehet tartani a szervezetet. "

Itt gondolom legális frakciókra gondoltál!

Ezenkívül nekem tetszik a pályázatod :)

Először is köszönöm, örülök, hogy tetszik. Arra a támogatásra gondoltam, amit az illegális frakciók kapnak egy fedőcégre, melyet üzemeltetnek. ( Ha van még ilyen fajta támogatás, nem tudom, utána nézek a későbbiekben. )
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Kicsit rövid a tartalmi része, de elfogadva. A napokban, délután keress fel TS3-on. Gratulálok!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó