Belov Kozakov karaktertörténete

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

fleeo

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Benito Perez
Személyes adatok:

Név: Belov Kozakov
Becenév: „Kozák”
Születési hely: Kragujevac, Jugoszlávia
Születési idő: 1984.11.08.
Családi állapot: Egyedül álló


In medias res


Édesapám Grigorij Kozakov a Szovjet Haditengerészetnél szolgált hosszú éveken keresztül ahonnan 1975-ben misszióra küldték Jugoszláviába. Ekkoriban nagymértékben jelen volt a megélhetési bűnözés az országban, nyilván a katonák is fizetés kiegészítés után néztek, hisz a zsold nem volt túl sok. Kezdetekben üzemanyag és alkohol illetve cigaretta csempészet folyt. Később már annyira kinőtte magát a szervezet bűnözés, hogy fegyvert csempésztek a Szovjetunióból Jugoszláviába a kibaszott hadseregen keresztül... Még mindig Jugoszláviába járunk az 1970-es évek végén, Kragujevacban. Apám egyik üzlettársának testvére volt Ivana.. Ivana Mirać, na ő az én édesanyám. Ő intézte a könyveléseknek az akkor kialakult, mondhatni bűnszervezetnek. Nem kell ecsetelnem gondolom a dolgokat, innentől vált közössé az ő történetük.





Letelepedés


Apám 1980-ban leszerelt a haditengerészettől, hisz biztos megélhetése volt Szerbiában a bűnözésből, ahol egyben új családja is lett. A szüleim 1982-ben házasodtak össze Belgrádban, anyám nem sokkal később be is kapta a legyet.. Aztán így lettem én, Belov, a kisebbik kozák.



Belov a kezdetekben


1984-ben születtem Kragujevacban. A szüleim igyekeztek jó gyereket nevelni belőle, több kevesebb sikerrel. Otthon rend és fegyelem volt, szó sem volt a piszkos üzletről. Rendesen kijártam az iskolákat, legalábbis a gimnáziumig. Utána már kevésbé érdekelt a tanulás és az hogy én rendes munkát végezzek, hisz bele láttam a „családi vállalkozásba”. Láttam, hogy mennyi pénz lehet ezzel keresni, és gondoltam hogy miért ne menne ez nekem is, hisz végül is ez is egy hivatás. Aztán apám lassan elfogadta, hogy vagy jó bűnözőt csinál belőlem, vagy magamtól tanulom meg a szart és deportálnak Szibériába kibaszott munkatáborba. Kísérni kezdtem őt üzletelni, részt vettem a szállításokban, védelmi pénzt szedtünk aztán durvultak a dolgok, már részt vettünk emberrablásokban, pénzért öltünk meg vagy éppen kínoztunk meg embereket. A szervezetben én a „Kozák” becenevet kaptam apám után. Na de nem azért mert hasonlít a vezetéknevünkhöz, a kozák eredeti jelentésében annyit tesz, hogy szabad ember. Szerettünk a magunk ura lenni és elég erőszakos személyiségünk volt, akárcsak a kozákoknak.



Ugrás az időben


Most már 2010-ben járunk, az üzlet még mindig megy attól függetlenül, hogy azóta már két évtizede Jugoszláviából Szerbia lett, a szervezet egyre csak növekedett, egyre több lett a lóvé.. De ez túl szép lett volna ha mindig így megy. 2012-ben, ugye amikor Szerbia belépett az unióba.. ott kezdődött a szopás. Már nem voltak a zsebünkben a korrupt rendőrök, politikusok. Visszább vettünk a tempóból, félő volt hogy lebuktatják a szervezetet. Sorra kapcsolták le az embereket akiknek valamelyen formában köze volt hozzánk vagy a szervezethez. Gyorsan kellett döntetni, apámnak elég jó orosz kapcsolatai voltak a haditengerészet révén. 2013-ban már Cserepovecben voltunk ahol apám felnőtt. Alkalmas hely volt arra, hogy meghúzzuk magunkat és eltűnjünk a kíváncsi szemek elől. Jól éltünk hisz egy kisebb vagyont menekítettünk ki Szerbiából.



Belov out


Újra egy nagyobbat lépünk az időben, hiányzott az hogy újra egy szervezethez tartozzak, hogy folytassam azt amihez értek. A szüleim már tengetik nyugdíjas boldog éveiket, de bassza meg én nem vagyok nyugdíjas. Így úgy döntöttem 2020-ban, hogy ott hagyom Oroszországot és Los Santosba költözök. Hallottam, hogy itt működik az egykori Szerb maffia egy része és van is pezsgés a városban, gondoltam miért is ne. Elég sokáig tartott, 2022-re szereztem tiszta papírokat és közel kerültem a maffiához. Először dealerkedtem, hisz azt sem tudták ki vagyok, de jobb is volt így. Aztán egyre feljebb kerültem a ranglétrán, bizalmas szavaztak nekem. Azt mondhatom, újra a régi a vagyok, megtaláltam a helyem.
Képernyőfelvétel (160).png
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó