Bejelentések

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
OOC: Sziasztok, ebbe a témába fog bekerülni minden információ, amit az LSPD egy eljárás közben megtudhat, mindegyiknél fel lesz tüntetve, hogy az adott intel aktívan RPzhető-e már.
Amennyiben valamit kihagyunk, az LSPD felkeresésével fogjuk pótolni azokat, amint tudjuk.

Amit az LSPD eddig megtudhatott




[AKTÍV]

Az LSPDnek jelentette az egyik, azóta már szintén eltűnt munkás, hogy az üzem igazgatója beleesett az olvadt fémbe és hogy két eléggé különc, s annál is fiatalabb nő vezeti a céget tovább.

A hivatalos irat:

Jegyzőkönyvet felvevő neve ( Név, rendfokozat ) : John Stone, Police Officer III
Bejelentő Neve: Steven Murray
Bejelentő elérhetősége: 46000085 ((fiktív szám))
Eset helyszíne: East Los Santos Foundry
Időpont: 2022.06.14. 23:44
Említett személyek nevei: Trudy Sawyer, Tillie Sawyer - semmi nem utal alapos gyanúra.
Kapcsolódó személyleírások:

Trudy S: Töveinél lila, felül és végeken élénk sárga rövid haj, általában véve munkás öltözék. Egymagas Tillie-vel, arcra majdnem teljesen ugyanolyan, korábban eltörhetett az orra, enyhén elferdült, Tillie-vel ellentétben testsúlyát az izmai teszik ki, amit munkájához is használ.

Tillie S: Élénk, királykék és lilás színű haj két vállig érő fonatban viselve, szintén egyszerűbb öltözék, kicsivel teltebb, mint Trudy, azonban magasságra és arcra szinte tökéletesen megegyeznek.

Esetleírás, Mr Murray vallomása, hangfelvétel alapján:

,,Emlékszek, hogy este volt, valamiér elment a áram, osztán arra lettem figyemes, hogy a Denson főnökuram kiabál nagyon hangosat és utána csend van meg valami szisszegés na érti.
Aztán aszondták a többiek, hogy a főnök beleesett ja olvadt fémbe, úgy meg vótam ijedve el se hiszi a biztosuram.
No e után a másnap meg aszondja a Trudy meg a Tillieke, hogy a köszpont aztat mondta, hogy mosttól ők dirigálnak. Há nekem mindegy, csak legyen mit kalapálni na."


- Officer Stone leírása a bejelentőről, a beszámolója alapján:
,,A bejelentő, Mr Murray az East Los Santos Foundry egyik alkalmazottja, a megadott telefonszámon a következő nap már nem sikerült elérni őt, de amennyire hallottam elég egyszerű ember lehetett, néhol kissé nehezemre esett feljegyezni, amit az úr mondott. Részben hőálló ruházatban volt, de felsőruházatként csupán egy atlétát viselt, arra gondolok, hogy a munkahelyéről siethetett be a kapitányságra bejelentést tenni."
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó