Baron Holloway -> Kimberly Lione

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

csocso2000

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
panaszkonyv.png

Neved: Baron Holloway
Adminisztrátor(ok) neve: Kimberly Lione (Limonium)
Panasz oka: Jogtalan warn.
Panasz kifejtése: Szerelőt RP-zek és a mai nap még nem voltam vizet és ételt venni. Duty-ban felültem a motoromra, elmentem a kútra venni kaját meg vizet, hogy ne haljak éhen.(A-Line-tól Autómosós benzinkút-ig). Összességében körülbelül 1 percet vett igénybe, amellett, hogy piros lámpán nem hajtottam át és nem 200-al mentem végig az utcán, tehát immerzió rombolás szóba sem jöhet. Visszaértem és kaptam egy WARN-t.Nos ugye, szó nélkül RECON-olt és adott egy WARN-t bármilyen indok nélkül. Szóval kiduty-ztam és megkeresem. Ő egyébként IC volt jelen, nem admin szolgálatban kaptam a WARN-t sem. Nos megkerestem és az egészre azt az indokot kaptam: hogy teljesen irreális, hogy munkaruhában össze vissza mászkálok a motorommal. 
Bizonyíték (kép, log, videó): https://imgur.com/SNcya2H - ezen látszik, logot én sajnos nem tudok nézni, mert a 2 nappal ezelőttit mutatja.
Megjegyzés: Ezzel a panasszal nem minősíteni vagy lefokoztatni szeretném az Admin-t, csupán a WARN visszavonását szeretném kérni, amennyiben valóban jogtalan. Mint látjátok ez már a 3. WARN-om, persze nem vagyok példa értékű, de igyekszem minnél inkább elkerülni a szabálysértéseket, nos ezt nem találom annak. Előre is köszönöm a válaszotokat!
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
Szia! Jelezni szeretném feléd észrevételeim.


A leadered rámírt (nem tudom miért nem te) és neki elmondtam mi volt a perspektívám. Ha te is rámírsz, neked is nagyon szívesen elmondtam volna, hogy ez miért is történt. Leadereddel megdumcsiztuk és eszmét cseréltünk. (Ezért sem értem a panaszkönyv lényegét annak ellenére, hogy te közölted velem azt, hogy "Mindegy.")
Gondolom szívesen megmutatja neked mi zajlott le 45 perc alatt a discord chaten.

Röviden összefoglalom, hogy nekem mi volt problémám: Felőlem odamész kajáért ahová szeretnél, de nekem mindig is szemet szúrt az (hozzáteszem nem csak nálad), hogy jelvénnyel a fejed fölött motorral elmész az olajos, koszos ruhádba kajáért. Ezt én bárki másnak is elmondom. (Nem kell feltétlen szerelő legyen az illető.) Ehhez nem kell feltétlen motorra vagy autóba ülni. Sétálok bárhol bármelyik településen nem láttam még soha senkit az utcán tötyörögni autóval vagy éppen motoron ülve úgy menni ahogyan a csövön kifér. Ha már a szerver a való életet tükrözi akkor tartsuk meg ezt itt is. (Az IC név látszódása egybeköthető a duty és a figyelmetlenség miatt is, többszöri alkalommal is gondoltam, hogy majd az adminnév fog látszódni. Ritka esetekben szoktam dutyn belül adutyba lépni.)


Idézet tőle: Diablo:
szó nélkül RECON-olt
A reconoláshoz nem kell külön kérvényt benyújtani.. egyébként nem reconoltalak.

Több hozzáfűzni valóm nincsen, várom a bírálatot.
 

Dave

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:100
Nem tudom mennyire lehet ehez hozzászólni,de falun ez teljesen normális,hogy az emberek munkásruhában mennek be a boltba kajáért legalábbis mifelénk.

[globmod=Geri]
Idézet tőle: Fórum szabályzat:
Hozzászólásra vonatkozó szabályok

6. Az olyan fórumrészekbe nyitott témákhoz, amely a fórum egy adott csoportjához szól (legyen az panaszkönyv, bármilyen igénylés, stb) csak a témanyitó, a témanyitó társaságában lévő résztvevők és a témát bíráló személyzet szólhat hozzá.

Figyelmeztetést osztottam, kérlek legközelebb figyelj oda.
[/globmod]
 

csocso2000

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
"elmész az olajos, koszos ruhádba kajáért." -Kétlem, hogy nálunk a városban élnek az egyetlen munkás emberek akik kora reggel festő ruhába, olajos, mocskos over-all-ba mennek kaját vásárolni a napra, ez egyáltalán nem irreális, tehát a játék realitásának határán belül van, továbbá "úgy menni ahogyan a csövön kifér" - a sebességem meg sem közelítette azt, ahogy mindenki 200km/h val hajt keresztül piros lámpákon és hasonlókon. "szó nélkül RECON-olt" - ezt egyébként elírtam, "szó nélkül WARN-olt" lett volna, ugyanis a pillanatban a WARN-ra semmilyen okot nem kaptam, nekem kellett megkeresselek, pedig mikor még RECON-oltál írtam is, hogy "Ezt miért?" -Amennyiben az egyetlen szemet szúró indok a gyorshajtás volt, szerintem az teljes mértékben IC ügy. Mint mondtam, én tényleg nem téged akarlak ezzel minősíteni, csupán nem szeretném, hogy pikk-pakk 5/5 WARN-om legyen olyan dolgok miatt, ami egyáltalán nem jogos.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Teljesen elfogadható az, hogy munkásruhába megy valaki kaját vásárolni.

[admincontroller]A panasz jogos, a warn el lesz távolítva. Keress fel a szerveren.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó