Bankkártyás fizetés

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

r0xtar

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:133
Romain Bordeaux / Prudence Laveau

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Samuel Rhodes / roxt4r «

Ötleted leírása

» Bankkártyával lehessen fizetni ruhaboltban meg úgy mindenhol, ahol amúgy lenne lehetőség bankkártyás fizetésre. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» A legdrágább csomag a bankban (Prémium) azzal van hirdetve, hogy lehet bankkártyával fizetni. «



 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Jó ötlet. Imádom, mikor a szerelőnek belövöm, hogy kártyával fizetnék és teljesen összezavarodik.
Szia Demzsi, adom. A POS-terminált is majd. Ellenben minden telepen van ATM, van lehetőséged készpénzhez jutni. CSak ne úgy csináld, mint az átlag az ECGnél. Falon kívülről. :D
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Szia Demzsi, adom. A POS-terminált is majd. Ellenben minden telepen van ATM, van lehetőséged készpénzhez jutni. CSak ne úgy csináld, mint az átlag az ECGnél. Falon kívülről. :D
Szia Hector!
A kreativitásra gondoltam itt és nem a scriptes lehetőségekre. Mindenki tudja, hogy kpval kell,hogy kifizesd a szerelést. A kérdés,hogy eljut-e a játékos agyáig,hogy a kártyás fizetés csak rp, vagy köti az ebet a karóhoz, hogy "merascriptigyengedi😭".
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:405
Hector
Szia Hector!
A kreativitásra gondoltam itt és nem a scriptes lehetőségekre. Mindenki tudja, hogy kpval kell,hogy kifizesd a szerelést. A kérdés,hogy eljut-e a játékos agyáig,hogy a kártyás fizetés csak rp, vagy köti az ebet a karóhoz, hogy "merascriptigyengedi😭".
Szia megint Demzsi! :) Nagyon szeretem, amikor ötletelünk, eddig csak a pozitív oldaladat láttam. Fontos tudni, hogy nem mindenki lehet annyira kreatív, mint amennyire mi szeretnénk. Néha én is üdvözölnék ezt-azt, mégsem tehetem.
 

ArT

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:391
ArT
[FA]Helló, hamarosan várható.
(Ruhabolt, tetováló, fodrászatba fognak bekerülni a bankkártyás lehetőségek)
Zárom.[/FA]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó