Börtönreform

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Friedrich Vogel «

Ötleted leírása

» A jelenlegi börtön rendszer egy ahogy meg lett írva, úgy is maradt. Ez még Blaine Countyhoz lett igazítva, a maga kis cellás életéhez. Jelenleg Los Santosban vagyunk, a v1.0-es verziónál járunk és várakozunk éppen a v1.1-re. Amit jelenleg úgy gondolnak, hogy nagyot fog durrani. Biztos vagyok benne, hogy a v1.1-nél sem gondolt senki arra, hogy ha egy játékos börtönbe kerül, akkor a pár négyzetméterén kívül csak egy dolgot tud csinálni, amit képpel szeretnék személtelteni:

1662390217976.png

Jelenleg a legmagasabb kiszabható büntetés percei 250 perc, amely négy óra és tíz perc. Tehát négy óra és tíz percen keresztül annyit tudok tenni, hogy nem játszok a szerveren és lefoglalom magamat videók nézésével, telefonozással.
Miért ne foglalhatnám le magamat a szerveren, akár börtön perceimet... börtön... nem börtön ez, hanem fogda. Tehát a fogda perceimet miért ne tölthetném el értelmesen?

Kérésem az volna, hogy a következő frissítésig egy olyan vérfrissítést kapjon ez az elfeledett rendszer, ami miatt a játékosok a még tovább tudnak a szerveren játszani. Élvezni tudják azt, hogy a szerveren ha börtönbe vannak, ha nincsennek. Most a hangsúly pedig a börtön perceken van.
Az tény, hogy a játékosok egy időben nem lesznek sokan börtönben viszont akár kisebb munkával vagy minigame-el le lehetne őket foglalni. Lehetne akár TV-t nézni, edzeni.

Hirtelen lehet, hogy nem tudtam jól összeszedni gondolataimat, de remélem, hogy a témát olvasván mások rendelkeznek már ezzel kapcsolatban jó ötlettel.


«


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» RP közben is sokszor csinálok más dolgot, de utálok egy helyben AFKolni. «



 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Arra gondolsz ez alatt, hogy a minigame csökkentené a bent töltött perceket, vagy ha nem csinálják akkor nem telik a börtönidő?
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:394
find out ic
Ez nagyon jó ötlet lenne, hogy az őszintét megmondjam. - Elismerem, hogy nagyon monoton, és dögunalmas a börtön, vagy fogda. Szerintem is jó lenne neki egy igazi facelift.
 

Geruus

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:96
Hellóka, én mint PD-s írnék egy olyan gyorsan feldobott ötletet erre a "börtön" rendszerre.
A PD-nek elkell szállítani a személyt a Sandy Shores-on található megyei börtönbe, ahol ugyan azzal a paranccsal (/jail) berakják az adott személyt a börtönbe. Személyünk bekerül a börtön belsejébe (lehet ez interior) és ott tudnak dolgokat csinálni. Ezt azért írnám így ötletlen, mivel nem nagyon lenne szerintem kihasználva egy teljes börtön "frakció", így ez egy megoldás lehetne a te ötletednek.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Arra gondolsz ez alatt, hogy a minigame csökkentené a bent töltött perceket, vagy ha nem csinálják akkor nem telik a börtönidő?
Honestly, fogalmam nincs ezt te hol olvastad. Én azt írtam, hogy a cellában töltött időm alatt egy helyben állok. Ezért OOC dolgokkal foglalom le magam, miközben a szerveren 'játszok'. Nem játszok addig lényegében a szerveren, amíg a börtönben vagyok csak AFKolom a perceimet.

Elismerem, hogy nagyon monoton, és dögunalmas a börtön, vagy fogda. Szerintem is jó lenne neki egy igazi facelift.
Nem monoton, csak unalmas, ja.

Hellóka, én mint PD-s írnék egy olyan gyorsan feldobott ötletet erre a "börtön" rendszerre.
A PD-nek elkell szállítani a személyt a Sandy Shores-on található megyei börtönbe, ahol ugyan azzal a paranccsal (/jail) berakják az adott személyt a börtönbe. Személyünk bekerül a börtön belsejébe (lehet ez interior) és ott tudnak dolgokat csinálni. Ezt azért írnám így ötletlen, mivel nem nagyon lenne szerintem kihasználva egy teljes börtön "frakció", így ez egy megoldás lehetne a te ötletednek.
Miért ne lenne kihasználva? Jelenleg itt töltök 2,5 órát és nem csinálok semmit, csak nézem magam előtt a téglafalat. Játszani jövök fel, kikapcsolódni, nem pedig tökömet vakarászni, mert azt az ágyban megtehetem.
 

Geruus

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:96
Miért ne lenne kihasználva? Jelenleg itt töltök 2,5 órát és nem csinálok semmit, csak nézem magam előtt a téglafalat. Játszani jövök fel, kikapcsolódni, nem pedig tökömet vakarászni, mert azt az ágyban megtehetem.
Én maga egy teljes börtön frakcióra értem hogy nem lenne kihasználva, meg szerintem nem is nagyon akar a vezetőség egy ilyen frakciót.
 

pateszka.

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Osman Yenal
Miért ne lenne kihasználva? Jelenleg itt töltök 2,5 órát és nem csinálok semmit, csak nézem magam előtt a téglafalat. Játszani jövök fel, kikapcsolódni, nem pedig tökömet vakarászni, mert azt az ágyban megtehetem.
Ha jól értettem Geruus csak a börtön frakcióra értette, hogy nem lenne kihasználva. Egyébként a Sandy Shores börtön bevonását én is támogatnám. És lehessen valamit csinálni a börtönbe, jó felvetés.
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Honestly, fogalmam nincs ezt te hol olvastad. Én azt írtam, hogy a cellában töltött időm alatt egy helyben állok. Ezért OOC dolgokkal foglalom le magam, miközben a szerveren 'játszok'. Nem játszok addig lényegében a szerveren, amíg a börtönben vagyok csak AFKolom a perceimet.


Akkor kifejthetnéd, hogy miért előnyös az adott embernek 2,5 órán keresztül, akár egy munkát végeznie? Hidd el, az ember inkább afkolni fog 2,5 órát, mint hogy csináljon egy monoton munkát.
Meg szerintem pont ez a börtönbe a büntetés, hogy ne kikapcsolódni meg játszani gyere fel, hanem ha megcsináltad a balhét, akkor "szenvedj" egy kicsit.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Én maga egy teljes börtön frakcióra értem hogy nem lenne kihasználva, meg szerintem nem is nagyon akar a vezetőség egy ilyen frakciót.
Frakció nem kell. Megfelelő szabályozással ezt lehet kontrollálni, sőt. Szinte nem is kell rá túlzott szabályozás, mert a szerver szabályzata ott is érvényes. Az egész ötlet csak arra irányul, hogy ne kelljen AFKolni a játékosnak.

Ha jól értettem Geruus csak a börtön frakcióra értette, hogy nem lenne kihasználva. Egyébként a Sandy Shores börtön bevonását én is támogatnám. És lehessen valamit csinálni a börtönbe, jó felvetés.
Az tény, hogy a játékosok egy időben nem lesznek sokan börtönben...

Akkor kifejthetnéd, hogy miért előnyös az adott embernek 2,5 órán keresztül, akár egy munkát végeznie? Hidd el, az ember inkább afkolni fog 2,5 órát, mint hogy csináljon egy monoton munkát.
Nem tudom elhinni, hogy az ember, aki játszani jön fel a szerverre és szerepjátékozni, inkább AFKol egy pár négyzetméteres zárkában, ahol semmit nem tud csinálni azon kívül, hogy AFKol. Beszélj a magad nevében, én nem akarok többet AFKolni a cellában, mert a karakterem ilyen életet él é kifejezetten a bűncselekmények elkövetésére lett kitalálva a karakter. Szeretném igen lefoglalni magam olyan dolgokkal, amivel elütöm az időmet, amíg a szerveren vagyok. Egy fokkal már barátságosabb, bármennyi büntetést is kapok. De neked őszintén, kívánom, hogy ülj le 480 percet, mert én már ültem le annyit is. Kicseszettül nem kellemes annyit ülni. Egy kicsit bicska nyitogatóra sikeredett a kommented, szóval miután a válasz elküldésre nyomok, el is megyek enni.

Én nem tartom jónak azt, hogy egy minigame kör futásával a percek csökkenjenek. Némi pénz jó lenne például, mert most eléggé nagy fejtörést tud okozni, hogy az 50 ezer dolláros csekket mégis miből fizessem be. Valószínűleg nem is fogom tudni, szóval -150 ezer dollárba fogok menni, amivel halálra is itéltem magam. Na látod, ilyen szempontból jó lenne a minigame. Dolgozni például nem fogok, nem tartom magam ilyen játékosnak, aki a pénzért verjen köveket, buszos köröket vagy kamionos köröket írjon le. Vagy akár a disznókat etesse egy farmon. Nem a karakteremre val amúgy sem az ilyen.
 

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:251
Mi lenne ha azt az időt "hasznosan" tudná tölteni és pl a börtön részen tudna szemetet szedni vagy valami munkát csinálni pár dollárért cserébe?
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Egy kicsit bicska nyitogatóra sikeredett a kommented, szóval miután a válasz elküldésre nyomok, el is megyek enni.
Némi pénz jó lenne például
- Nem érzek a kommentemben semmi bicskanyitogató stílust.
- Persze, még pénzt is kapj, hogy börtönbe kerültél.

Én úgy tudom elképzelni ezt a rendszert, hogy lehetőség legyen minigame-re. Aki csinálni akarja az csinálhassa, de viszont aki csinálja az x perccel hamarabb szabaduljon, jó magaviselet miatt.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó