Bányászat továbbgondolása

Amadeus

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:64
Anatoly Pavlov | Sara Hale

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Anatoly Pavlov / amadeus5544«

Ötleted leírása

A bányászat alapmunkába be lehetne vezetni pár újdonságot mint például pluszba vásárolható kiegészítők, például:

Csákányok:
Alap csákány: Jelenlegi sebeséggel lehetne kiütni az érceket. Jellemzők: öntöttvas fej, hagyományos fanyél
Professzionális csákány: Kicsit gyorsítana az ércek kiütésén. Jellemzők: Acélfej, üvegszálas nyél

Magas teljesítményű csákány: A sebessége ugyan olyan mint a Professzionális csákányé de pár %-al megnövelné a bányászathoz járó itemek droppolási esélyét (vas, lőpor, lítium)

Kemence fejlesztése:
A kemencét csak egyszer lehetne fejleszteni amiben gyorsabbak lennének az ércek megmunkálása

Gépek és rendszer fejlesztése:
A gépeket és rendszereket egyszer lehetne fejleszteni ami annyit változtatna hogy az oxigén kezelése panelban látnánk a jelenlegi hőfokot.​

Akár még azt is eltudom képzelni, a gépek és rendszer, kemence fejlesztéséhez pl 3-as gépész képesség kellene​

(Ezeket a fejlesztéseket pl. egy npc-nél lehetne elvégezni a bánya elején ahol a munkát vesszük fel (szerintem, de ez teljesen mindegy hol van))​

Panel design:
A panelek még a régi onerp kinézetet használják a bányászat munkában, ezt is át lehetne alakítani az új kinézetre, hogy jobban illeszkedjen a jelenlegi menük kinézetéhez.

Szerkesztésben hozzáadva:
Akár a járművet is lehetne fejleszteni amibe több ércet lehetne pakolni.
Csatolmányok

»Nincs«

Egyéb megjegyzések

» Amikor az ötlet összeírtam próbáltam úgy kitalálni és leírni a dolgokat hogy valamit azért segítsenek a fejlesztések a játékosnak de ne is legyen túl op, igyekztem a realitás szintjén maradni. Természetesen a fejlesztések ára a könnyítés szintjétől függene«



 
Utoljára szerkesztve:

DRAX94

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Sony Drax
Ez a Csákányos cucc tetszik legalább lenne valami a nem illegálos játékosnak is!!! Régen az aderall is jó volt felezte az ütést ha bevetted 15 percig ami jó volt de most ez a Heroinos cucc kb annyira nem jön be hogy jelenleg csak illegál tudja használni és venni sem lehet párszor hirdetésbe kerestem kértem és sehol semmi másikat legalább gyógyszertárban meglehetett venni.
 

LACI

Fékezhetetlen
Főadmin
Üzenetek:819
Sean Bennett
Ez a Csákányos cucc tetszik legalább lenne valami a nem illegálos játékosnak is!!! Régen az aderall is jó volt felezte az ütést ha bevetted 15 percig ami jó volt de most ez a Heroinos cucc kb annyira nem jön be hogy jelenleg csak illegál tudja használni és venni sem lehet párszor hirdetésbe kerestem kértem és sehol semmi másikat legalább gyógyszertárban meglehetett venni.
Az Adderall-t most is megtudod venni ott.
 

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:252
Amunet Khalifa
Még akár a új ércet is lehetne betenni, mondjuk kén-t és szenet, amiből lehetne craftolni lőport. Amihez szintén kellene craft szint.
Mondjuk úgy lenne, hogy 5 kén és 5 szénből lehetne egy lőport készíteni.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó