Elutasítva Ayaka Arasaka - Klód

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

failure

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Ayaka Arasaka | Envy Chambers
unban.png


Név: Ayaka Arasaka
Adminisztrátor neve: Klód
Indok: Discordon játékosok zaklatása, undorító stílus
Tiltás időpontja: 2023-11-06 08:44:53
Meddig tart a ban: Ameddig az élet.
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Második.
Miért kérsz unbant: Az ominózus eset(ek?) óta kaptam elég fejmosást volt adminoktól, illetve jó pár embertől, akiknek adok a véleményére, volt pár deep dive a helyes, közösségbe való viselkedésről. Vázolva lett előttem a lehetőségek tárháza, jó pár személlyel példálózva, hogy jó úton haladok, hogy az Ő sorsukra jussak, ha nem változtatok Magamon, HA visszaengednek, ez váltotta ki főként Belőlem ezt a kérelmet. Klód, az utolsó üzenetváltásunkban intéztél felém néhány mondatot, amiből erősen megragadt az egyik (remélem tudod, hogy melyikre gondolok). Első reakciómként egyből arra gondoltam, hogy ,,Milyen jogon mondja ezt meg Nekem bárki is? Főleg egy számomra tök idegen ember?", azóta hosszas rágódások után arra az eredményre gondoltam, hogy különböző személyiségek vagyunk, nem egyezett / egyezik / fog egyezni a véleményünk tömérdek dologról, viszont ebben igazad volt, egyetértésre jutottunk. Azokkal az egyénekkel, akik miatt a kitiltást kaptam, nem mondanám, hogy halálos ellenségek vagyunk, a szituáció óta beszélgettünk már párszor, szerintem teljesen normális hangnemben.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Beilleszthetnék ide sajnos egy nem rövid Word dokumentumot azokról a dolgokról, amik nem igazán voltak okésak a pályafutásom során, de megpróbálom minnél rövidebben leírni. Először is a ~szeptember elején elkezdett RP-kből EGY JÓ ADAG fokozatot visszavennék, okoztam elég gondot azóta sikeresen, eléggé abnormálisak voltak. Folytatásképpen, véget vetnék az önjelölt Dominic Toretto szerepnek, elvégre nem a F&F11 forgatásának ad helyszínt a szerver, feltételezem a PD-sek sem azért választották azt a frakciót, hogy Cops 'n' Robbers-t játszhassanak napi három órán keresztül. Volt azért egy tenyérbemászó (vagy nem is tudom mi pontosan a jó szó rá, talán bicskanyitogató) stílusom az adminteam kilencven százaléka felé, régi üzeneteket visszaolvasva kicsit még meglepő is, hogy szankció nélkül maradt, normálisabban viszonyulnék az emberekhez. A szerver Discord-ján is voltak bőven határokat feszegető megszólalásaim, értelmetlennek tartom, hogy a jövőben oda bármikor is unbant kérjek, hiszen nem érzem azt, hogy bármi előnyöm is származna az ottani interakcióimból, az érdemleges hozzószólasaimat egy kezemen megtudom számolni. Végszóként pedig, nem írogatnék / hoznék a világ tudtára totálisan elborult dolgokat. A ,,Ha az Én lovam meghal, akkor a másiké is..." mentalitást is parkolópályára helyezném, voltak húzások abból is rendesen.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Igen.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,103
.
Szia Failure!
Ahogy elolvastam az UB kérelmed, még fel is oldottalak volna, aztán kaptam egy képet, amin OOC kerezni próbálsz. Nem tudom, hogy te direkt vágod-e magad alatt a fát, vagy csak alapból viccből írtad az UB-t.
Elutasítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó