Autómosó

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Calvin Sawyer «

Ötleted leírása

» Mindössze annyi, hogy több autómosót lehetne üzemeltetni mint például a Koretown területén található benzinkúttal szemközti kis autómosó.
Ugyanolyan scriptet kapna mint ami Forum Drive mögött található. «


Csatolmányok

»
1688799381167.png
1688799400148.png
«


Egyéb megjegyzések

» Észrevételeztem, hogy a szerveren jelenleg csak 2 autó mosó üzemel, vagyis Los Santos területén biztos. Mire West Vinewood-ból valaki oda lemegy és visszajön sajnos újra koszos lesz az autó, akár újakat is ki lehetne alakítani a belvárosban. «



 

Klicsko

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95
Volt már ár ötlet régebben, de szerintem fölösleges. Még nem láttam sorba állni autókat a mosónál.
 

Philips John

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:201
Volt már ár ötlet régebben, de szerintem fölösleges. Még nem láttam sorba állni autókat a mosónál.
Itt nem a sorban állás a lényeg hanem mire hazaviszed az autót összekoszolódik, túl gyorsan piszkosodik az autó amin azt hiszem változtatni sem lehet.

Meg persze minden ilyen ötlet alatt ott van hogy "rp-t generál" végülis erre is rá lehetne mondani ugyan úgy ahogy a legtöbb mindenre.
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Volt már ár ötlet régebben, de szerintem fölösleges. Még nem láttam sorba állni autókat a mosónál.
Én viszont láttam már, de a hangsúly még mindig nem itt van. Sokan szeretik mint én, ha makulátlanul tiszta a kocsi, sajnos a GTA 5 scriptje alapján pár km után már csupa retek a kocsi és ez sokak számára zavaró.
 

JakeFury

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Ajredzsi Stevens
Támogatnám a szivacsot/törlőkendőt!
Péládnak okáért a Sandyban is található mosó annyi, mint halottnak a csók! Lemosod, amire kiérsz a poros "faluból" már csupa retek az autód és még csak az autópályára kanyarodtál rá...
Itt most kivételesen NEM az RP lehetőségen van a hangsúly, ahogy a másik 2 vagy 3 mosónál sem és nem is a mosók számán, hanem, hogy nem sokat érnek való igaz!
Részemről lehet akár pár száz dollár is 1-2 kendő, az sem érdekel, de abszurd, hogy mosástól számítva 5 perc se és csupa retek a kocsi. Tudom, ez sajnos a GTA fizikája miatt van, de épp ennek kiküszöbölésére lenne jó a kendő...
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Na ezt viszont nem láttam. Így le is szögezném akkor a témát.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó