Autókereskedés limit.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:252

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

KabukiYAJ#0101

Ötleted leírása

24 órás limit az autókereskedésre vagy egyáltalán valami limit.


Csatolmányok

-

Egyéb megjegyzések

Sajnos a nyerészkedők miatt szükség volna erre az "újításra".



 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:804
Sean Bennett
Hat Nemtom akkor miért keres meg engem xy hogy vegyek neki ezt meg ezt az autót mert ő már vett 🤷‍♀️
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Kell erre módosítás. Mindenki kihasználja, így a használtautó-kereskedések működése is teljesen komikus. Autókerben: 250.000$. Józsi Pista bemegy megveszi a maradék 3 darabot, aztán azt mondja rá, hogy 400.000$, mert nincs belőle több. IRL szériagyártott típusoknál sem tudható, teljesen pontosan, hogy mennyit fut és mennyi érhető el még belőle és ezt nem is kötik az emberek orrára.
Használtautóba bejön emberünk, mert megunja a kocsit, 8, az az nyolc darab kilométer után és fizessek többet neki a használtautójáért, mint amennyi újonnan volt és még próbáljak is keresni rajta.
Nagyon nem jó ez így, hogy mindenki a banki 10-15 milliós egyenlegéhez, összeharácsolna még 5-öt, csak, hogy legyen. De igazából még ezzel sem lenne baj, ha észszerű keretek között lenne lebonyolítva egy autó adás-vétele.
 

hypeRRR

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
Támogatom az ötletet Jóval régebben be kellett volna ezt vezetni . Eleve úgy ér rá hogy nemtud fenn lenni 20.án hajnal 4 kor annak kb esélye sincs elkapni 1-1 ritkább autót csak többszörös áron .Illetve ezzel a szint rendszerrel is lehetne kezdeni valamit az összes autót illetően mert jelenleg kb 5-6 autónál van jelentősége mintha el lett volna ez a dolog kezdve de befejezve sose lett.
 

Peter

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Kelly Walsh
Minden jármű vásárlás után, amit a kereskedésben tudsz venni akkor utána 1-2 hetes cooldown jó lenne, mert unfair a többi játékossal szemben, ha egy frissítés utána bejön egy új autó és minden darabot felvásárol 3-5 személy.
 

Bounty

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:52
Tényleg elég vicces hogy amikor bejön pár kocsi akkor azt gyorsba felvásárolja pár ember és akkor utána 2-3x-os áron akarják eladni. Szükség lenne erre nagyon igy támogatom én is az ötletet!
 

fearlest

Veterán
Játékos
Üzenetek:249
Minden jármű vásárlás után, amit a kereskedésben tudsz venni akkor utána 1-2 hetes cooldown jó lenne, mert unfair a többi játékossal szemben, ha egy frissítés utána bejön egy új autó és minden darabot felvásárol 3-5 személy.
Az 1-2 hét szerintem túlzás. Játszottam egy szerveren, ahol 2 hétig nem lehetett a vásárlás után ismét autót venni kerből. Szinte mindennapossá vált, hogy másokkal vetetett mindenki autót. Másrészt a kezdők számára sem lenne túl jó, mivel a Pinchot általában mindenki hamar le akarja váltani. :D
Én a 3-5 napot tartanám reálisnak, a felhozott "problémák" kiküszöbölésére bőven elég lenne.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Az 1-2 hét szerintem túlzás. Játszottam egy szerveren, ahol 2 hétig nem lehetett a vásárlás után ismét autót venni kerből. Szinte mindennapossá vált, hogy másokkal vetetett mindenki autót. Másrészt a kezdők számára sem lenne túl jó, mivel a Pinchot általában mindenki hamar le akarja váltani. :D
Én a 3-5 napot tartanám reálisnak, a felhozott "problémák" kiküszöbölésére bőven elég lenne.
Igazából csak a limites autókat kéne szabályozni.



De vegyük ki a limiteket és akkor a sok kereskedő majd sírni fog 😏 sajnos sok embernek a vagyon felhalmozása jelenti az RPt és erre remegnek hogy hajnalban már ott állnak az autóker előtt hogy el vigyék az összes autót, hányszor volt olyan, hogy bejött egy limites autó és már reggel 7 órakor nem tudtál olyan autót venni a másik meg azzal flexxelt médiába, hogy az összeset felvásárolta, szerintem ez nem rp szerverhez való viselkedés, hogy ezeket kihasználjuk. Én a limiteket eltöröltetném.
 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Támogatom a limit bevezetését. Vicc amilyen árakon próbálnak az emberek eladni kocsikat. (Toros 5 millió, mikor a keres ár még alig közelíti az 1 milliót is akár? Kamacho 17 millió?) A 3 napos cooldown elég lenne szerintem az autókerre, de a limitek törlése sem egy rossz ötlet. A PP ár felemelkedése után úgysem szeretné sok ember kifullozni a kocsit mert drága a tuning, így továbbra is adogatható lenne a kocsi a playerek között.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:804
Sean Bennett
Azért tegyük hozzá azt is, hogx a szerveren el van mindenki gazdagodva. Nem hiába vannak ilyen árak! (17 millió szerintem is sok)
 

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Igazából csak a limites autókat kéne szabályozni.



De vegyük ki a limiteket és akkor a sok kereskedő majd sírni fog 😏 sajnos sok embernek a vagyon felhalmozása jelenti az RPt és erre remegnek hogy hajnalban már ott állnak az autóker előtt hogy el vigyék az összes autót, hányszor volt olyan, hogy bejött egy limites autó és már reggel 7 órakor nem tudtál olyan autót venni a másik meg azzal flexxelt médiába, hogy az összeset felvásárolta, szerintem ez nem rp szerverhez való viselkedés, hogy ezeket kihasználjuk. Én a limiteket eltöröltetném.
Limit kivezetése azért nem lenne jó, mert mindenki pl T20-al flangálna.
Az árakat meg a közösség szabja, meg vannak trollok, akik néha polgárpukkasztást csinálnak 😅
Mindent lehet árulni akármennyiért a kérdés az, hogy lesz e aki elviszi?!

Én inkább azt limitálnám, hogy egy embernek maximum 5 járgánya lehessen! Mondom ezt úgy, hogy nekem 30+ van!
Megfontolnák, hogy milyen járgányokat is akarnának használni. 😁
 
Utoljára szerkesztve:

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Limit kivezetése azért nem lenne jó, mert mindenki pl T20-al flangálna.
Az árakat meg a közösség szabja, meg vannak trollok, akik néha polgárpukkasztást csinálnak 😅
Mindent lehet árulni akármennyiért a kérdés az, hogy lesz e aki elviszi?!

Én inkább azt limitálnám, hogy egy embernek maximum 5 járgánya lehessen! Mondom ezt úgy, hogy nekem 30+ van!
Megfontolnák, hogy milyen járgányokat is akarnának használni. 😁
Most ki, hogy RPzik. Én pl nem a felhalmozás miatt játszok a szerveren és a karakteremhez se biztos hogy illene egy t20. Igazából mérlegelni kell tőlem aztán lehet 60 t20 is, de mivel mindenkinek az lenne senki nem akarna olyat.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó