Autókeres hibák

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

pjdn

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Cynthia Juarez

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Cynthia Juarez / pydon «

Hiba megnevezése

» Autókerben talált hibák «


Hiba bővebb leírása

» Mai autókereskedéses próbavezetéseim során találtam egy autót, amin szinte semmilyen formában nem jelennek meg a tuning opciók, ez a Sancy B4 típusú jármű volt. Lehet, hogy nálam volt a bug, de pl. amikor próbáltam a 15 féle paintjob közül egy se jelent meg az autón és más típusú módosításoknál is csak 1-2 volt az, ami látszódott a kocsin.
A másik autó, aminél hibát tapasztaltam az a Coquette BlackFin. Itt szimplán csak a gyártási évvel van gond, ha jobban megnézzük a kocsit, akkor a 2004 mint évjárat nem igazán stimmel.

Szerk.: Az imént próbáltam ki a Nebula Turbo névre hallgató járgányt. Itt alapból gyengének érzem az autót, ezért is terveztem volna írni egy témát annak érdekében, hogy kapjon egy kisebb teljesítmény növelést - a Declasse Tulip Sedan szintjére mondjuk szerintem fel lehetne hozni, képet csattintom hozzá. Ám ennél komolyabb gondok is voltak vele a tuningolóban. Hiába tettem bele az alap verseny cuccokat, nem írta ki utána a tuningok között és nem is volt érezhető a változás. Viszont szerintem amikor bele került a turbó, megjelentek olyan karosszéria elemek az autón, amiket nem állítottam be. Innentől kezdve pedig ugyanaz a probléma volt vele, mint a Sancy B4 esetében - semmilyen másik tuning elemre nem reagál.
«

Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések

» Videó a tuning bugról: Link «

 
Utoljára szerkesztve:

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Itt most a tesztvezetésben lévő tuning műhelyről beszélünk?
 

pjdn

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Cynthia Juarez
Igen, ezeket az autókat nem vettem meg. Nálam a hiba viszont reprodukálta magát, különböző időpontokban is ugyanúgy előjött ezeknél a kocsiknál. Más autók esetében olyan fordult elő, hogy nem jelent meg a CP a műhelyben, ezért újra kellett nyitnom a kereskedést, vagy teljes relogot tolni.
 

Kosurasag

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
-
Igen, ezeket az autókat nem vettem meg. Nálam a hiba viszont reprodukálta magát, különböző időpontokban is ugyanúgy előjött ezeknél a kocsiknál. Más autók esetében olyan fordult elő, hogy nem jelent meg a CP a műhelyben, ezért újra kellett nyitnom a kereskedést, vagy teljes relogot tolni.

Szia! A Cp jelenség titkára már rájöttem. Rengetegszer előfordul. Teszt vezetésben ha mész tuningolni és nincs CP, 100% hogy a dim 0-ban, azaz a rendes dimenzióban valaki épp használja a tuningműhelyt. Ha kijön a tuningműhelyből, nálad a teszt vezetéses dimenzióban azonnal megjelenik a CP.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
A kocsi tuningokkal mi nem tudunk mit kezdeni, mert az a hiba nem hozzánk tartozik, a tuning műhely CP hiba és az évjárat elírás viszont 1.5-tel javítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó