Autók koszolódása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kalmarka

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Max King

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

Max King / Kalmarka#6966

Ötleted leírása

Sziasztok. Nem tudom másnál is elöjött e már az a probléma, hogy az autó túl gyorsan koszos lesz. Elmegyek lemosni mire a garázsomhoz érek már megint koszos. Tudom nem nagy probléma de néha agyvérzés kerülget amikor megyek 10 métert és újra mehetnék a mosóba.


Csatolmányok

» Nincs «

Egyéb megjegyzések

Ezen kívül talán még bárki számára elérhető vödröt/szivacsot is támogatnék.



 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:471
 

Domszi

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Frank Porter
A megjegyzésben leírtakat mindenképp támogatnám. Mondjuk valamelyik parkolóban mosást szerveznének az ULSA-sek, egy kisebb támogatásért cserébe, satöbbi, lehet ezt fokozni. Kis apróság a dolog, de lehetne belőle generálni egy pár órás rp-t simán.
 

illest

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:168
nincs
Szerintem is teljesen jó ötlet lenne ha a civilek maguk tudnának járművet mosni. Már csak azért is mert egyes RP helyzeteket / rendezvényeket is színesebbé tudna tenni egy-egy "vizespólós kocsimosás" vagy mint Domszi írta ULSA jótékonysági maszatolás stb. stb...

Mi még az Outcast MC-vel szerettünk volna a motoros találkozókra ilyesmi mosást de ez script hiánya miatt nem ment végbe sajnos.
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Szivacs + vizes palack + tisztítószer. A kézi mosást mindenkinek elérhetővé kell tenni.
Ezt már én is leírtam jó egy éve szerintem hasonló formában és az ötlet el lett utasítva sajnos, közölve, ez alap gta-s mod, nem lehet átírni.
Bár a mosást nemtudom miért kellett elutasítani.
 

PecsriK

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Patrick Morris
Több frakciónak is megvan a parancsa rá, illetve a Digasster is indított többször is autómosást, mobil autómosást. Ennek teljes kudarc lett a vége, senkit nem érdekelt a dolog. A bent lévő scriptek mehetnek a kukába, ha mindenkinek elérhetővé lennének téve. Nem támogatom.
 

Domszi

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Frank Porter
Több frakciónak is megvan a parancsa rá, illetve a Digasster is indított többször is autómosást, mobil autómosást. Ennek teljes kudarc lett a vége, senkit nem érdekelt a dolog. A bent lévő scriptek mehetnek a kukába, ha mindenkinek elérhetővé lennének téve. Nem támogatom.
Nem teljesen értem amire gondolsz. Ha a szerelőkre gondolsz, szerintem nekik nem az a legnagyobb rpjük, hogy lemossák az autót. Az hogy elérhető lenne egy ilyen apróság a játékosoknak nem hiszem, hogy akkora nagy rp-t venne el a szerelőktől vagy akárkitől akire per pillanat gondolsz. Pont hogy valami kis pluszt adna a játékosok számára és senkinek se származna belőle bármiféle hátránya. Ha az autómosókra gondolsz mint kukába kerülő script, szerintem azt is ugyanúgy fogják használni a playerek, nem mindenkinek lesz kedve szerintem mosni az autóját saját kezüleg és lerpzni mondjuk ami ugyebár nem ártana ha ez bekerül.
 
Utoljára szerkesztve:

JakeFury

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:82
Ajredzsi Stevens
Eléggé idegőrlő valóbana fentebb jegyzett probléma. Mert ez az, probléma.
Mindenképp támogatom az ötletet, illetve hsz-ben történt ötleteket. Vagy több mosó város, -map szerte, vagy hosszabb ideig tartó "tisztaság" (bár azt hiszem ez a GTA alap fizikája szerinti kiosztás), vagy tényleg valamilyen itemek kombójával való orvoslás. Bár ez utóbbi az ami szerintem igazán lenne csak a gyógyír.
Száz szónak is egy a vége, TÁMOGATOM! ☝️😍
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,528
-
Head of Staff hozzászólás
Felírva belsősre. Bekerülhet egy mindenki számára elérhető magasnyomású gép, mint megvehető object, melyet időközönként fel kell tölteni tisztítószerrel. Kövi nagyobb patch-ben várható.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó