Austin R Barrera -> Blackdog (Oktalan ban)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Osztin

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
u48ubI9.png

Neved: Austin R Barrera
Adminisztrátor(ok) neve: Blackdog
Panasz oka: Oktalan (?) ban.
Panasz kifejtése: Egy barátom ajánlásával feljöttem a szerverre, megdumáltuk hogy kicsit melozok, veszek egy autót mire majd jön a szerverre. A pénzt összegyüjtöttem, szaladok bringát bérelni és láttam hogy valami fegyver árnyék követ. Sejtettem hogy admin, de gondoltam csak TV-zik de egyik pillanatrol a másikra kaptam a bant kérdés nélkül. Edit: Segédprogram használata miatt kaptam de semmilyen játékhoz nem használtam még.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://youtu.be/OJpq1N1vSn8
Megjegyzés: Amennyiben baleset történt szeretnék elnézést kérni, de nem tudtam mást kitalálni, ts-en nem találok senkit.


[globmod=Ghoul]
Ahogy látom megoldódott a probléma, áthelyezem a lezártak közé​
[/globmod]​
 

blackdog476

Kivételes Tehetség
Very Important Person
Üzenetek:233
Helló.

Mostanában eléggé elszaporodtak a csalók a szerveren, így mi is jobban felkapjuk a fejünket, bármi történik.
A ban indoka segédprogram használata, ezt nem említetted a panaszban. Egy másik adminisztrátorral figyeltünk Téged több percen keresztül, mert gyanúsan tettél meg mozgás nélkül nagyobb távokat.

A videódban ugyan csak 10 másodpercig látszik a játék, azonban azt egyértelművé teszi, hogy nem fut a háttérben semmilyen csalással kapcsolatos program. Mi viszont ezt máshogy láttuk; ketten reconoltunk téged több percig. Elég gyanúsan mozogtál, nem tudtuk eldönteni, hogy laggolsz-e, vagy csalsz. Akkor döntöttem, amikor 2 perc reconolás után egyszerre több 10 métert tettél meg.

Én is visszavettem az esetet shadowplay-el, a teljes videón 2:05-től kezdődnek az említett részek. (vágás nincs benne, csak a chat blur)
https://www.youtube.com/watch?v=z8PSnDYsucE

[segedfejleszto]A tiltásodat a mai napon a többi vezetőségi taggal megbeszéljük.[/segedfejleszto]
 

blackdog476

Kivételes Tehetség
Very Important Person
Üzenetek:233
Ami pedig lemaradt:

A videódban csak 10 másodperc látszódik a játékodról. Amennyiben van még videód az előzményekről a Te szemszögedből, töltsd fel azt is kérlek! Fontos lenne, hogy össze tudjuk hasonlítani a kettőt.
 

Osztin

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Sajnos csak ennyi van meg mert a ban hirtelen ért és utána kapcsoltam hogy mentsem vissza. Hirtelen nyomkodtam mindent ezért először még a videofelvételt is bekapcsoltam, ez látszik a videon.
Edit: Először nem, de utólag beleirtam az indokot is. "Edit: Segédprogram használata miatt kaptam de semmilyen játékhoz nem használtam még."
Edit2:MTA-ban egyátalán nem pingelek, FPS játékok viszont játszhatatlanok. Ezért gondoltam hogy ott nem fogok pingelni (aminek nyoma az én szemszögemből nem is látszódott, max hogy később kaptam almát, de azthittem az normális.) Ha unbanoltok igérem legközelebb normális nettel megyek fel, csak idáig nem volt lehetőségem venni egyet.
itt egy bizonyiték az előbb leirtakról: Ookla speedtesten 12-es ping, csgoban van hogy felmegy 700-ig, de ez még a jobbik eset.
https://www.youtube.com/watch?v=_oOmLj6ez1c&feature=youtu.be (Nem, nem kapcsoltam VPN-t amig csgoztam, belgiumban lakom.)
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

Figyelembe véve a videókat Blackdog szemszögéből teljesen érthető a ban. Alapvetően a standard eljárás szerint járt el.
Megnézve ugyanakkor az általad küldötteket, el tudjuk képzelni, hogy lagg problémák miatt keletkezett a jelenség.

[admincontroller]A panasz jogtalan, mivel az eljárás a körülményekhez mérten megfelelő volt, viszont kapsz egy unbant.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó