ASjelentkezés

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Alekszej Ivan

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Bemutatkozás​

Martina hívnak,jelenleg 19 éves vagyok,az érdeklődési köröm eléggé sokirányú,főleg szakmailag. Hivatalosan asztalaos lennék, de szeretek más szakmákba is belekóstolni, ezért kipróbáltam már magam több területen is.
A hobbijaim között szerepel,különböző számítástechnikai tevékenységek (pl:.játékok,), a családdal elutazni valahová és persze a szakmám űzése.

Pályafutásom az RP világában​

Több mit 3 hónapja rp-zek,főleg a WLS-en játszok elég sokat,de sok másik fajta szervereken is játszottam,és az ott szerzett tapasztalatok is sokat segített abba hogy minnél jobban és többet tutdjak meg hogy mit is jelent az a szó hogy Rp,maga a világ képes volt annyira beszippantani, hogy ne tudjak hosszabb időket kihagyni. Körülbelül 4-5 komolyabb szerveren fordultam meg ez idő alatt, abból három szerveren töltöttem el huzamosabb időt és értem el bizonyos rangokat/eredményeket.

Tapasztalataim​

Rengeteg embert megismertem az említett rp szerveren,soha nem volt rám panasz,vagy a frakcióra amiben voltam,inkább dicséretet kaptunk,volt egy szerver főkapitány ként vezettem a PD-t,és a vezetésem alatt egyetlen egy panasz sem volt a rendőrökre és rám se.Nem volt szükségem adminisztrátori pozícióra ahhoz, hogy segítsek játékostársaimnak. Bármilyen posztot töltöttem be, mindig próbáltam segíteni a kezdőknek, vagy akár a tapasztaltabb játékosoknak is.

Aktivitás​

Jelenleg napi 2-10 órát tudok fent leni a szerveren,de a munkámtól sajnos nem tudom hogy mennyi szabadidőm lesz fent lenni a szerveren,inkább d.u-tól tudok fent lenni.

Motiváció​

A motivációm a játékosokból nyerem. Számomra nagy örömöt jelent, ha valakinek segíthetek és később látom a munka gyümölcsét. Sokszor előfordult már velem, hogy teljesen kezdőknek segítettem még az alapokkal is. Foglalkoztam velük, próbáltam a helyes útra terelni őket. Átadtam tapasztalataimat, próbáltam lehetőségeimhez mérten esetlegesen egy megfelelő frakcióba vezetni őket. Ezek az emberek nagy részben elég szép eredményeket értek el és nagy örömmel nyugtáztam, hogy adminok, frakcióvezetők és hozzám hasonló segítőkész emberek váltak belőlük. Ilyenkor a személyem egy kicsit nyugodtabb, hogy tudom, valakinek a segítségnyújtásom sokat ért.

A kérdésre, miszerint miben tudok többet nyújtani, mint mások elég nehéz válaszolni. Ha azt nézzük, nem vagyok senkinél se több emberileg. A pozíciót nézve sok embernél tapasztaltabb vagyok ezen a téren, ezért többet tudok nyújtani egy olyannál, aki még nem tevékenykedett hasonló körökben. Igazából bárki, aki örömmel segít másoknak, egy kevés tapasztalatszerzés után képes lenne ellátni a feladatokat. Minden akarat és személyiség kérdése ezzel kapcsolatban.

Erősségeim​

Erősségeim, melyeket megemlítenék, azok a segítőkészség, jó problémamegoldó képesség, terhelhetőség, fejlődési hajlam és pártatlanság.

Gyengeségeim​

Gyengeségeim közé sorolható a néha túl komoly hozzáállás, szókimondó beszéd (nem trágárkodás), a sértő beszédeken való mérgelődés és a hazugságokra való intolerancia.

Fontos tulajdonságok egy adminsegéd számára​

A legfontosabb tulajdonság maga a segítőkészség. Egy adminsegéd fő erényének kell lennie az akaratnak, mely egyfolytában arra ösztökéli, hogy segítsen a közösség tagjainak mindenféle fizetség nélkül. Nem elhanyagolható a jó kommunikációs készség, mivel fontos, hogy a segítendő személlyel megértessük a számára fontos információkat. Részletes kifejezésmód nélkül néhány tapasztalatlanabb személynek sokkal nehezebb elmagyarázni az adott szituáció megoldását, lehetséges, hogy nem érti meg az átadott információt ezáltal.

Véleményem szerint a döntéseimmel nagy részben a közösség javát szolgálom nap mint nap. Akik ismernek tanúsíthatják, hogy tapasztalataimat igény esetén rögtön szolgálatukra bocsájtom és bármiben segédkezek ami valami jó célt szolgál
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Teljesen formázatlan.. Valamit ezzel kezdj szerintem. Valamint a válaszokon kicsit bővíts ha tudsz, mert kevéske.
 

Andy

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
A formázatlanság szembeötlő, viszont meg szeretném kérdezni, hogy miért másoltad ki szinte ugyan azt, amit én írtam a saját lapomban? Legalább átfogalmazhattad volna, hogy ne pont ugyan az legyen az eleje és a vége is. Ráadásul az egész felépítése is ugyan az. Megtisztelő, hogy az én lapomról vetted a példát, de kérlek saját szavaiddal fogalmazd meg máskor a pályázatod szövegét. Eléggé rossz így látni a saját szavaimat. Máskor ha ennyire segítségre szorulsz és nincs saját ötleted, segítséget kérj, akár tőlem is, de ne egy az egyben másold ki a szövegem. Ez az én pályázatom egy silány változata lett, sajnálom, de ez az igazság. Az én pályázatom, hogy szemléltessem, tényleg egy másolat lett: https://forum.onerp.hu/index.php?topic=831.0
Nagyon rossz látni, hogy az én szavaimmal próbálsz a csapatba kerülni  :'(
 

Blue

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:481
-
A plágium tipikus esete, ez egy nagyon tiszteletlen dolog azzal szemben akinek a gondolatait úgy tünteted fel mint ha a sajátod lenne. Megértem Andy-t, én is jártam már hasonló cipőben, tényleg nagyon rossz érzés azt látni,hogy valaki a te munkáddal próbálja learatni a babérokat. Sajnos ez a "hogy diszkvalifikáld az AS jelentkezésed 5 perc alatt" kategória. Ez sokat elárul a tényleges motivációról, fontos,hogy időt szánj a lapod megírására, igényes jelentkezést adj le, ez sajnos nem az. Ezt most nem azért írom,hogy megmondjam a tutit,csak arra szeretnélek ösztönözni,hogy legközelebb ténylegesen foglalkozz a lapod megírásával,ne csak összecsapj valamit.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó