ASjelentkezés

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Denis_Roland

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
HELLO

Erdélyi Rolandnak hívnak, becenevem Süti. ezt a nevet még az iskolába kaptam tesi tanárom megkérdezte, hogy miért nézel ki így: -mondom (nem jutott eszembe semmi) szeretem a sütit. így lettem  süti.
Nagyon szeretek Gépeket szerelni. Rendszergazdának tanulok, Szakgimnáziumba. Néha szabad időmbe Programozok,Scripteket írok, szerkesztek fényképeket, segítek másokon stb.  17 éves vagyok lassan 18. AUG 1-én töltöm a 18-at.​


HOBBIM
az MTA/GTAV RP szerveren való adminisztrációs feladatok betöltése mely nekem ez így, hogy tartozok valahova nagy örömmel szolgál. Szeretek embereken segíteni. És annak a tudatában lenni, hogy tartozok valahova az is segít a továbblépésben. 7 évig RP-ztem MTA szervereken így kialakult némi tudás a fejembe.​

Napi aktivitás:
hétköznap 3-5 óra hétvégenként csak vasárnap leszek elérhető. (szombat= családi dolgok nem részletezném).
Engem az nagyon sokat motivál, hogy segítek másoknak.

Miben nyújtanék többet mint más?
Szerintem azért nyújtanék többet (másoknál), mert
Segítek embereknek és szeretek valahova tartozni. 7 éve rpzem van egy kis tudásom már.  Szerintem azért is, hogy vannak tapasztalataim RP szervereken, (SEE-MTA, FLY-MTA, NEED-GAMING.. stb..) és szerintem jól tudom kezelni a problémákat és probléma megoldó vagyok. Szeretem ha van pörgés.​

ERŐSSÉGEIM:
Szerintem türelmes vagyok az emberekhez,tudok segíteni az új játékosoknak is, ha valami nem megy akkor megtanítom az illetővel.​

GYENGESÉGEIM:
kicsit elhamarkodom a dolgokat, de próbálok változtatni, nem vagyok annyira áttekintő de emberből vagyunk, mindenki hibázik.​

FELADATKÖR:
Az adminsegéd-hez a legfontosabb dolog  a TÜRELEM és  ezt azért emelem ki, mert ha  nincs türelmed akkor semmi nincs, akkor az ember RAGE-el és nem bírja el ha  más valaki alap dolgot nem tud, és én  ennek a pont ellentéte vagyok. Szeretek segíteni a kezdőkön. Jó kommunikációs készség kell az adminsegéd-hez és pontos helyesírás is.


E-mail címem: <<  erdelyiroland74@gmail.com  >>
[quote author=undefined]- De aki többé válik, mint az ember, aki teljesen odaadja magát egy eszmének, azt nem állítják meg, mert ő már nem is ember.
- Hanem?
- Legenda.
[/quote]
Köszönöm hogy elolvastad.  ;D
AI: Erdélyi Roland
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Kedves 'Süti'!

A pályázatod külalakja, és a pályázatod tartalma eléggé nívótlan. Kérlek, hogy fogalmazd át újra és írj magadról többet.
A gyengeséged már a lapból megmutatkozik, mivel eléggé elhamarkodtad a pályázatod beadását azzal, hogy nem nézted át kellőképp.

A Facebook és E-Mail címed pedig ne add meg, mert nem elvárt követelmény a pályázatban és nem is lenne jó ha trollkodás tárgya lennél.

Sok sikert kívánok a továbbiakban!
 

skyper2000

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Szia!

A jelentkezésed borzasztóan tagolatlan, és így áttekinthetetlen az egész. Ezt a sok piros színt, feltétlenül vedd ki belőle (esetleg alcímekhez használd a piros színt, de így ne). A vessző hibákra meg nagyon figyelj oda, mert a jelentkezésed végén, te magad írtad, hogy pontos a helyesírásod. Néhol hiányoznak a kötőszavak is, és hemzseg a helyesírási hibáktól. Ajánlom, hogy nézd át az egészet, és javíts ki mindent.

Javaslataim: Az alcímeket helyezd középre, mert így nagyon egybefolyó, és tagolatlan a szöveged, és csak azok legyenek piros színűek, ne az egész szöveg, mert így képtelen vagyok átolvasni. A stíluson is javíthatnál egy kicsit, ilyet semmiképpen se írj bele hogy XD, esetleg zárójelben írd oda, vagy tegyél oda egy nevetős smileyt  :D . Használj változatosabb színeket a szövegben, és ne csak pirosat. Néhol kihagytál szavakat, vagy egyszerűen csak értelmetlenül fogalmaztál pl.: "miben nyújtanék többet"?(másoknál (gondolom)) HM.. Szerintem azért is, hogy vannak tapasztalataim RP szervereken", Egyrészt, ha ilyen alcímet adsz, akkor úgy válaszolj rá hogy: "Szerintem azért nyújtanék többet (másoknál), mert..." VAGY "Abban nyújtanék többet (másoknál), hogy..." mert így, ahogy te írtad, a válasz értelmetlen, és a kérdés is hiányos.

A címet feltétlenül javítsd ki, és csináld a minta szerint, és az összes helyesírási, vessző, kötőhang, kis-nagybetű hibát javítsd ki.

(Láttam, hogy már megformáltad, a többi hibát is javítsd ki benne, és további sok sikert kívánok!)
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

krekor is szólt, még sHaarIngAn is részletezett minden hibát szinte pontról pontra. Nem sikerült a napok alatt még csak a topicnak a nevét sem átírni a helyes formátumra. (Ebben a fórumrészben nyitsz egy új topikot, elnevezed [ASjelentkezés] NÉV-nek)

Sajnos elutasítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó