[ASJelentkezés] zos.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Adminsegéd jelentkezés.




Bemutatkozásom.



Nos, először is szeretnék üdvözölni mindenkit, aki ide tévedt. Tamásnak hívnak, jelenleg a 17. életévemet töltöm. Debrecen közelében, egy kisvárosban élek, ide is járok iskolába, ahol informatikát tanulok már harmadik éve. Rendkívül szerencsésnek tartom magam, ugyanis azt csinálhatom amit szeretek. Mondhatni a hobbim a leendő munkám. A hobbimhoz kapcsolódó tévhiteket megcáfolva rengeteget szoktam sportolni, nagyjából kettő évig évig aktívan fociztam egy kisebb iskolai csapatban, amit motiváció hiánya miatt teljesen elvetettem. Ekkor döntöttem el, hogy háttérbe szorítom az aktív fizikai tevékenységeket, mint szabadidős elfoglaltság. A jelenlegi helyzet miatt egyébként sincs sok választásom, de próbálok élni a lehetőségekkel. Mostanában leginkább számítógépes játékokkal, sorozatokkal töltöm a szabadidőmet. A kedvenceim közé sorolnám a bűnügyi kategóriába esőeket, a nyomozós témát rendkívül közel tartom a szívemhez. Mindig elgondolkodtatnak a hasonló tematikájú... Dolgok, ami nálam egy sorozat/játék/film, legyen az bármi, lényege. Nem szeretem az értelmetlen, összefüggéstelen dolgokat, ezért általában sok mindenbe belekötök, amikor megtehetem, mert rendkívül zavar. Szorosan tartom magam a szabad véleménynyilvánítás jogához. A legtöbb embert biztatni szoktam, hogy hallgassa meg a kritikát, mert rendkívül sok mindent lehet tanulni belőlük. A szarva senkinek sem fog letörni.

Referenciáim, tapasztalataim a témában.


2019 Nyarán csöppentem bele a dologba, a méltán híres GTA: Hungary RP szerverén. Itt ismerkedtem meg az alapokkal és sajátítottam el a RolePlay fortéjait. Rendkívül érdekesnek találtam azt, hogy nem egy konkrét játékról van szó, hanem szinte azt csinál benne az ember, amit akar. Míg egy konkrét játékot a monotonitása, és az általában ismétlődő elemek miatt rendkívül gyorsan meg lehet unni, addig a szerepjátéknál más a helyzet. Ha rendőr akar lenni valaki, ha autószerelő, ha mentős, orvos, tökmindegy, erre minden lehetősége megvan. A lehetőségek tárháza rendkívül nagy, leginkább a kreativitás, és a technikai korlátok szabnak határt. A GTA Hungaryn én is mondhatni "kihasználtam" a lehetőségeket, megfordultam szinte az összes frakcióban, néhányban sikerült közepesen magas beosztásokat is elérnem. Ilyenek az LSPD majd NOOSE, LSMC. Volt szerencsém saját frakciót is vezetni, egy feketékből álló banda, "szervezet" élén álltam nagyjából két hónapig, azonban az érdeklődés hiánya miatt sosem sikerült kitörni, megmaradt haverok közötti szórakozásnak. Végül a projektet elvetettük, nem láttuk értelmét a folytatásnak. 2020 Áprilisáig ment így, amikor a szerver iránt is megszűnt az érdeklődés, a játékosok kezdtek felszívódni, átköltözni másik szerverre, vagy hűvösre tenni a RolePlay karrierüket. Ekkor kezdtem el én is lehetőségek után kutatni, szemet is szúrt a OneRP szervere, gondoltam adok is neki egy próbát. Eleinte rendkívül furcsa volt a teljesen eltérő rendszer, de mondhatni hamar sikerült megszoknom. Már az első napokban beadtam a jelentkezésem a BCF&MD-be, ami még aznap elfogadásra került, így Április 5.-én már P.EMT beosztásban tevékenykedtem a szerveren. A frakció teljes életét végigkövettem, egészen a mai napig. Ott voltam az első Leader-váltásnál, a másodiknál és a harmadiknál is. Lehetőségem volt vezetői pozíciót is betölteni Assistant Chief beosztásban nagyjából másfél hónapig Leorynn-nak és MrJeges-nek hála, innen is köszönöm hogy bizalmat szavaztak nekem. Ezzel motiváció hiánya miatt felhagytam, nem éreztem magamon hogy ilyen sok idő után tudnám ugyan azt a teljesítményt nyújtani, mint előtte hónapokig. A BCF&MD nélküli "szünetet" mondhatni hasznosan töltöttem, megfordultam szinte az összes frakcióban, mint például a BCSO-ban, Weazel News-ban, PBMO/SSMO-ban, Fuegos Mechanic-ban, LMNS-ben. Itt is volt lehetőségem kettő banda vezetésében is részt venni, ezek voltak a 407 Neighbourhood Crips, valamint a SEX MONEY BLOODS. Sajnos a szervezetek felé nem mutatott senki sem olyan szintű érdeklődést, hogy csatlakozzon, ezért ezek a projektek is hamar befuccsoltak. Ekkor gondoltam, hogy beadom a jelentkezésem Globális Moderátornak, ami nagy örömömre elfogadásra került. Azóta is aktívan tevékenykedem ebben a pozícióban. Jelenleg ismét a BCF&MD-ben foglalatoskodom Paramedic / FF beosztásban. A szerveren 105.000+ aktívan eltöltött játékperccel rendelkezem. Szerintem méltóképpen tükrözi a szintet amit próbálok képviselni az, hogy ennyi idő alatt egyetlen büntetésem sincs. Véleményem szerint ennek köszönhetően többször is volt lehetőségem Ideiglenes Adminsegéd pozíciót betölteni Limonium-nak köszönhetően. Innen is köszönöm a bizalmat, remélem ezúttal is sikerül elnyernem.

i59jS9U.png
TIZgye9.png
RIf0tXt.png

Motivációm.


Ugyan azzal a motivációval rendelkezem, mint mindenki aki a csapatba tartozik, vagy szeretne tartozni. Legfőbb célom a játékosok aktív és hosszútávú segítése, bevezetése a RolePlay fortéjaiba. Emlékszem, még amikor én kezdtem el játszani, mennyire jól jött volna egy tapasztalt emberke, aki megmutatta volna a játék pár csínját-bínját. És hát eljött ez az idő is, én szeretnék lenni az egyik ilyen személy, aki legfőbb tudásának megfelelően megkönnyíti a játékosok, egyben az Admincsapat munkáját is. Számomra rendkívül jól esik segíteni más embereken. Szerintem ez a természetes, még ha nem is önkéntesként az ingyen konyhán, hanem mint Adminsegéd.

Mivel tűnök ki a tömegből?

Nem szeretném, és nem is szeretem más emberekhez hasonlítani magam. Empatikus, türelmes és segítőkész vagyok, fontosak számomra az emberi értékek. A feladataimat lelkesen és motiváltan teljesítem, képes vagyok objektíven is szemlélni különböző dolgokat, témákat. A már meglévő tapasztalataimmal úgy érzem kellő minőségű segítséget tudnék nyújtani a frissen érkezett játékosoknak. Nem kell minden Adminsegédnek különlegesnek, eltérőnek lennie a másiktól, hisz mindenkit ugyan az a nemes cél hajt. Ez a lényeg, hogy az arra rászoruló játékosok kellő segítséget kapjanak, nem az, hogy minden csapattag "különleges" legyen valamiben. Eleve, minden ember eltérő tulajdonságokkal rendelkezik.

Én milyenekkel rendelkezem?

Nagyrészt már leírtam, empatikus, segítőkész, azonban bizonyos értelemben türelmetlen vagyok. Utálok várni. Új közegekben nehezen nyilvánulok meg, ez leginkább a szóbeli beszédre vonatkozik. Sokkal jobban szeretem írásban kifejezni magam, ilyenkor nem korlátoz semmi a mondandóm megformálásában. A negatív tulajdonságaimon próbálok csiszolni, a való életbeli korlátjaim átlépése miatt is. Gyakran önszántamból kilépek a komfortzónámból, és próbálok ki számomra teljesen új dolgokat. A véleményemnek gyakran hangot adok, próbálom mindig építő jelleggel megfogalmazni. Ellenkező esetben pedig szivesen fogadom, legfeljebb nem értek vele egyet, de sosem vetem meg, akár ezen lap alatt sem. Észrevételeket várom, próbálok a hibákon javítani, nem csak itt, hanem minden területen. Alapvetően egy szókimondóbb típusnak tartom magam, ez a véleményem megformálásában gyakran feltűnik. Sosem célom az, hogy leírjak valamit, és vagy elolvassák, vagy nem. Próbálok hatni az emberekre, szeretném ha eljutna az agyáig az, amit olvas. Ebben a kicsit szaftosabb, egyenes megfogalmazás sokat segít, személyes tapasztalataim alapján.

Milyen egy jó Adminsegéd?

Egy Adminsegéd, a nevéből is adódóan törekszik a játékosok szerveren való életét, egyben az Adminok munkáját is megkönnyíteni. Ebben a pozícióban véleményem szerint elengedhetetlen az empátia, a tisztelet az "átlag játékosok" felé, végtelen és soha véget nem érő elszántsággal és türelemmel kell rendelkezni, ugyanis a legegyszerűbb, legegyértelműbb, leggyakrabban feltett kérdésre is higgadtan, teljes odaadással és lelkesedéssel kell választ adni, legyen az akármilyen kérdés, esetleg még meg nem oldott probléma.

Végszó.

Köszönöm hogy figyelmet fordítottál a lapom elolvasására, észrevételeket, véleményeket szivesen várom hozzászólásban.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,538
-
Színvonalas RP-t produkál az úr, volt már alkalmunk párszor összefutni IC keretein belül! Csak támogatni tudom, teljes mértékben megállná a helyét a csapatban!  8)  :)
 

Stolas

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
son chaeyoung
Szia!

Volt már veled alkalmam együtt dolgozni amikor csináltuk a 407NHC-t akkor eléggé tanulékony voltál nekem úgy tűnt, illetve figyeltél mindenre amit tanácsoltam és be is tartottad, illetve nem szóltál vissza ha kritikából szóltalak le, illetve nem vettem észre hogy sértődékeny vagy, így rólad jelenleg semleges véleményem van, mivel volt egy összetűzésünk. De szerintem nem voltál kiváncsi az emberek véleményére, csak kiemelkedésből akartad kirakni a szavazást, de ahogy láttam rögtön le is vetted miután három ember nem akar támogatni a pályádban. Legközelebb gondold meg kétszer hogy milyen véleménye lehet rólad a játékos közösségnek. Én ennyit szerettem volna, sok sikert a karrieredhez, amennyiben felvesznek pedig minél jobb eredményeket, további szép estét!
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Helóka, köszönöm a hozzászólásokat. :D
Igen, valóban már csak az egyediség kedvéért is szerettem volna szavazást a lapom mellé, azután rájöttem, hogy teljesen felesleges, mert aki a támogatásra nyom, nem tudom miért teszi, aki pedig a nemre, szintén nem tudom miért teszi.
Jobban szeretném, ha megfogalmazott kritikát kapnék. Nem azért töröltem, mert "negatív fényt" vetett volna a lapomra. Szeretném ha leírnák az emberek a véleményüket, és ha jogosnak találom, próbálok rajta javítani. Nem szeretném azt, hogy indokolatlan igen/nemek kerüljenek elém, amikkel igazából semmit sem tudok kezdeni, nem tudok belőlük semmit sem elrakni.

Edit: Az írásbeli kritikákat továbbra is szivesen várom, legyen akár pozitív, vagy negatív.
Szívesen meghallgatom azt a három embert aki nem támogatta a lapomat szavazás formájában, de valamilyen oknál fogva érdemi megfogalmazott kritikát nem kapok tőlük. :/
Nem mellesleg, csak szavazás után lehetett látni az eredményeket, ergó te is a "nemmel szavazók" között voltál ha tudod ezeket az adatokat, mégis úgy szűrtem le, hogy pozitív dolgokat írtál rólam, az összetűzésünkön kívül. Szerintem ezzel kellőképpen megindokoltam a dolgot. Köszönöm a hozzászólást, szép estét!
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
[foadmin]Szervusz Zos,

Lapod összeségében nagyon jól sikerült, és mint fórum moderátor is bizonyitottad hogy rátermett vagy a feladatra.
Így várlak egy második körös beszélgetésre TeamSpeaken 02.26 nap folyamán.
A beszélgetés előtt tanulmányozd át a szabályzatot.

Ha az időpontok nem felelnek meg írj rám discordon pmben.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó