[ASjelentkezés] YeLa

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

yela420

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:75
logo.png

YeLa - Adminsegéd jelentkezés





Magamról

Vajknak hívnak, de legtöbben csak YeLaként ismernek. Húsz esztendős vagyok és mind a húsz évem alatt egy kis községben éltem, Budapest mellett. Jelenleg a Károli Gáspár Református Egyetem hallgatója vagyok anglisztika szakon, ahová az Eötvös Loránd Tudományegyetem angol és történelem szakos tanári képzésről jutottam át. A szabadidőm nagy részét autóépítéssel vagy filmnézéssel töltöm, de legalább ennyire, ha nem fontosabbak számomra a barátaim és a családom. Illetve óriási hip-hop és rap őrült vagyok.


RP-s múlt

RP-zni 6 éve kezdtem 2014 nyarán, bár azt nem nevezném annyira RolePlay-nek, inkább csak szórakoztunk a baráti társasággal. Kisebb-nagyobb kihagyások után 2016-ban vett egy komolyabb fordulatot az RP az életemben, ugyanis frakció leader lettem egy MTA szerveren, ha jól emlékszem ez a szerver FineMTA volt. 1,5 év után hagytam ott a szervert, mivel tudomásomra jutott, hogy Grand Theft Auto 5-höz is elkészült az első RP szerver. Egy konkurens szerveren eltöltöttem szintén 1,5 évet, rengeteg frakcióban kipróbáltam magam, de legjobban a "GOV" fogott meg, itt Polgármester-ig jutottam. A text rp-t hátrahagyva szerettem volna VoiceRP-n is kamatoztatni a tudásom, ahol 3-as szintű admin és illegál-frakció leader lettem, azonban a szerver 6 hónap után megszűnt. Egy oneRP-s Facebook hirdetésnek köszönhetően találtam a szerverre és azóta is itt töltöm minden játékkal töltött percem.


Miért én?

Úgy gondolom, hogy azért vagyok alkalmas a pozíció betöltésére, mivel kifejezetten igazságosnak tartanak, illetve tartom magam. Nagyon tisztelettudóan és segítőkészen beszélek a játékosokkal. Aktív vagyok, ami alatt napi 4-5, akár több órát értek, felelősségteljes, megbízható, ami fontos része ennek a feladatnak. Szeretek másoknak segíteni és jó érzéssel tölt el látni és tapasztalni azt, hogy ha más az én segítségem által tudott fejlődni, részben ezért is jelentkeztem az érettségi után tanárnak. Véleményem szerint bennem megtalálható minden olyan tulajdonság, amely egy jó adminsegédnek fontos. Legfőbb motivációm a játékosok segítése és a közösség építése, viszont nagy hatással volt rám, hogy ideiglenes adminsegédként tölthettem el egy estét.


Erősségek és gyengeségek

Erősségeim közé sorolnám a kiváló kommunikációs készséget, a pontosságot, megbízhatóságot. Úgy gondolom, hogy remek csapatjátékos vagyok, jól működök csapatban, de egyedül is megállom a helyem.

Gyengeségeim közé sorolnám a stressztűrést, amikor túlterhelt vagyok akkor ingerlékenyebb vagyok, bár az utóbbi években megtanultam ezt helyén kezelni, illetve túl "jószívű"-nek gondolom magam, sokszor inkább a megbeszélést és közös nevezőre jutást tartom jobb opciónak a szankció helyett.



Végszó

Köszönöm szépen, hogy ha elolvastad a lapomat! Lehetséges, hogy kicsit hosszúra sikeredett, bár remélem, kapok egy esélyt bizonyítani és hasznos tagja lehetek az adminsegéd csapatnak!
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves YeLa!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: 2020.09.20. 17:00

Amennyiben ha nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740;Lázár
#2277)
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó