[ASjelentkezés] Tamasss

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tamasss

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Üdvözlök mindenkit!​


Bemutatkozás

Tamásnak hívnak 25 éves vagyok most fejeztem be Szegeden az egyetemet. Jelenleg tanítok és szimfonikus zenekarban játszom. A munkám a hobbim, mert sok időt vesz igénybe és ekkora örömöt nem tud okozni más nekem, úgyhogy jól választottam. Már csak a karantén végét várom, hogy mehessek vissza tanítani és együtt zenélni a kollegákkal. Szerencsére jut időm ezek mellett a PC folyamatos nyüstölésére is, sőt többet nyüstölöm mint kéne, de nem baj, jólesően ülök gép elé mindig.



Tapasztalat, motiváció

2019. december közepén találtam rá az RP világára és úgy beszívott mint 15 évig még semmi. Nagyon hamar ráéreztem, hogy is kell ezt a műfajt űzni és ennek köszönhetően jutottam el egy olyan szintre, hogy jelentkezni merjek adminisztrátori berkekbe. A tapasztalataim egészen meggyőzőek lehetnek, hogyha megemlítem, hogy kórház leader vagyok, és egy másik szerveren pedig illegál leader. Mindkettőt jól csinálom, legalábbis amit a visszajelzések alapján tapasztalok. Nagy örömet rejt számomra ez a kettő igen eltérő szerep, de úgy érzem, hogy pihennem kell, mert a sok IC sztory egészen lefárasztott. Mostanában gondolkoztam el rajta, hogy adminsegédként egy teljesen új oldalra kerülnék és ezzel kicsit fel tudnám magam frissíteni és most a másik oldalnak segíteni a játékát. Motivációm igen erős erre az oldalra nézve, mert úgy érzem van elég tapasztalatom hozzá, és még sosem voltam ebben a feladatkörben résztvevő.


Miben nyújtanék többet mint mások, aktivitás


Megemlíteném még azt is, hogy tanári mivoltomból kifolyólag érett lennék erre a feladatra, mert itt is tudnám haszonsítani az egyetemen tanult pszichológiai és konfliktuskezelési ismereteim, amiket mindig sikeresen abszolváltam, mert érdekelt, ahogy az általatok kínált lehetőség. Ha pedig valami engem érdekel akkor rengeteg időn keresztül tudok vele foglalkozni.


Erősségek, gyengeségek


Erősségeim közé sorolnám a jó kommunikációs képességet, amit szóban és írásban is garantálni tudok. Hozzátenném még azt, hogy nagyon jól tudok konfliktust kezelni. Mindig a win-win szituációra törekszem, hogy az adott esetből mindenki nyerjen valamit. Nagyon jó ember ismerő vagyok, ami annyit tesz, hogy bárkiről el tudom dönteni a hangjából vagy az írásából, hogy ki merre hány méter. Korrektnek is gondolom magam, mivel ha hivatásból kell eljárnom tegyük fel RP keretein belül, akkor kötelességemnek érzem, hogy normálisan viselkedjek. Gyengeségeim közé tartozik a hirtelen harag, amit csak szélsőséges esetekben engedek el, lusta is vagyok, de ez mindig attól függ mennyire érdekel az adott dolog. Azt is hozzátenném, hogy hiába tanultam a teljesítményszorongásról, még mindig izgulok néha-néha, de ezt rutinnal igyekszem elzavarni.

Milyen egy adminsegéd, összegzés


Végezetül megnevezném, hogy milyen tulajdonságok fontosak egy adminsegád számára. Mivel ő segíti az adminok munkáját ezért fontos, hogy tisztában legyenek a szabályzattal, tudjon kommunikálni a csapattal, tudjon együtt működni a közösséggel, tudjon segítséget nyújtani a neki megfelelő kompetencia szintjén, tudjon tanító jelleggel eljárni, legyen higgadt. Igazából az adminkodást teljes mértékben a tanársággal tudnám összhasonlítani. Ha valakit érdekel a portfólióm szívesen elküldöm :D Komolyra fordítva a szót remélem nem volt rossz vicc, és remélem nem hagytam ki semmi fontosat. Köszönöm, hogy elolvastátok! :)
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Tamasss!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

Időpont egyeztetése érdekében keress fel privát üzenetben itt, vagy Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740)

Módosítás: Mivel nem kerestél meg, ezért a pályázatod át lett helyezve az elutasítottak közé.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó