[ASjelentkezés] Santiago Alvarez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
Santiago Alvarez
Hatalmas üdvözlet mindenkinek! Jocinak hívnak, 32 éves vagyok. Jelenleg az egészségügyben tevékenykedem. Szabadidőmben önkénteskedem, néha egy ápolási osztályon végzek el feladatokat, vagy épp a OneRp szerveren töltöm el hasznosan az időt. Szeretek főzni,zenét hallgatni,sorozatot nézni, érdekel a Forma 1, és kávé függő vagyok. :D

Eddigi tapasztalatim
A RolePlay világát 10-12?! éve SeeRPG-n ismertem meg, előbb ideiglenes adminsegéd voltam, majd jelentkezést követően adminsegéd, és így továbbhaladva lettem kettes admin.  Ha jól emlékszem, akkor 2 év kihagyás után a FayRPG-n folytattam, ez volt egy mérföldkő az rp-s életemben. Itt tovább bővítettem a tudást, fejlesztettem rp képességem. Majd SeeMTA v3-on folytattam pályafutásom itt adminsegéd szintig jutottam el. Ezenkívül megfordultam pár fun szerveren, illetve néhány voice szerveren, de őszintén megmondom, hogy az nem nyerte el a tetszésem. Szerintem nagyon jól tudjátok a legfőbb okokat. Nem szeretném részletezni, és minősíteni.

Erősségeim
-Ha hibázok elismerem és vállalom a következényeit.
-Munkából kifolyólag terhelhető vagyok és lojális.
-Türelmes vagyok
-Bárkivel képes vagyok szóba elegyedni.
-Rugalmas vagyok
-Könnyen tanulok meg új dolgokat
.

Gyengeségeim
-Szoktam káromkodni.
-A kávé a létszükségletem egyike (én képes vagyok hajnali 3 körül is kávét inni)
-Ami a szívemen az a számon. Igen szoktam nyersen fogalmazni, de tudom hol a határ.
-Néha fárasztó tudok lenni.


Miért te Alvarez.. Miért te?!
Az elmúlt időszakban is rengeteg alkalommal segítettem játékostársainknak, főleg kezdőknek. Kitudok alakítani az emberekkel egy bizalmi kapcsolatot. A munkámnak (hivatásomnak) is köszönhetően higgadtan tudom kezelni az adott helyzeteket amiből próbálom kihozni a lehető legjobbat. Nem érzem/éreztem tehernek, mert a való életben is ha tudok segítek. Ha a segítségem megoldja, vagy csak részben oldja meg a problémát, sikerként könyvelem el. Aktivitás terén, ez változó de garantálhatom, hogy napi 4-8  óra nem jelent gondot (Néha 12 óra se). Természetesen online aktivitásom során bármi közbejöhet, igyekszem azt a lehető leggyorsabban közölni. Mint admingsegéd elsődleges szempontnak tartom, hogy megkönnyítsük az adminok munkáját. Tudok és szeretek csapatban dolgozni.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:807
Nem ismerem rég óta, de minden meg van benne ami kell egy adminsegédi feladatkörhöz, csak támogatni tudom!!!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
Egyértelműen támogatom! Volt már alkalmunk találkozni párszor az SSM keretein belül is! Csak pozitívat tudok mondani róla!
 

MrPingviin

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:37
[quote author=undefined]
Ezenkívül megfordultam [...] néhány voice szerveren, de őszintén megmondom, hogy az nem nyerte el a tetszésem.
[/quote]
Amikor a nagydarab szétvart gengszter mögül kiszól a 12 éves cincogó hangú. Legjobb. Talán a VoiceRP-nél nincs is nagyobb immerzió rombolás számomra RP terén. (Na jó, talán a V-vel kezdődő 5 betűs szó)

Amúgy szerintem mi még igaz nem játszottunk, RP-ztünk együtt, mégis a lapod alapján szerintem megállnád a helyed.
Én mindenképpen adnék egy esélyt egy olyan embernek, aki ténylegesen a kezdetektől az RP közösség tagja volt, így átfogóan átlát mindent.

Ha egy tanácsot elfogadsz, az első pontot amit leírtál a pozitív tulajdonságoknál, tartsd meg mindenképp.
Nincs nagyobb reputáció rombolás annál, amikor valaki makacsul nem képes elismerni hogy hibázott, és a rangja mögé búj.
(Sajnos az elmúlt évtizedben nem egy ilyennel találkoztam, legyen szó kis vagy nagy szerverről.)

.... amúgy ja, támogatom.


U.i.: Kitartást az EÜ-ben, vigyázzatok magatokra!
 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Na szép estét az egybegyűlteknek!

Mint frakciótársad, és barátod szólok most ehhez. Mivel nagyon sokat rpzünk együtt, és beszélgetünk is, így van és volt is szerencsém megismerni téged! Egy nagyon segítőkész, és kedves embernek ismertelek meg téged, akinek sokszor fontosabb a másik játékélménye, mint a sajátja. 100%-ban csak támogatni tudom a jelentkezésed!
 

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
Idézet tőle: Kockasajt:
Na szép estét az egybegyűlteknek!

Mint frakciótársad, és barátod szólok most ehhez. Mivel nagyon sokat rpzünk együtt, és beszélgetünk is, így van és volt is szerencsém megismerni téged! Egy nagyon segítőkész, és kedves embernek ismertelek meg téged, akinek sokszor fontosabb a másik játékélménye, mint a sajátja. 100%-ban csak támogatni tudom a jelentkezésed!

Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat.
 

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
Idézet tőle: MrPingviin:
Ha egy tanácsot elfogadsz, az első pontot amit leírtál a pozitív tulajdonságoknál, tartsd meg mindenképp.
Megtörtént eset, hogy egy tűzharc során meglőttem egy olyan játékost, aki nem volt érintett az akcióban. Szinte azonnal jeleztem neki és az adminnak is, hogy természetesen vállalom büntetést. Emberek vagyunk hibázunk. Eddig se kerestem kifogást, vagy mentséget ha hibáztam, ezután se fogok.
Idézet tőle: MrPingviin:
Amúgy szerintem mi még igaz nem játszottunk, RP-ztünk együtt
Biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb találkozni fogunk :)
 

dgr

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Nagyon jó fej srác. Jól el lehet rpzgetni vele,és játékon kivűl is nagyon normális.
TÁMGATOM!
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
[foadmin]Szervusz Alvarez,

Lapod kicsit rövidre sikerült, de tartalmilag megállta a helyét, illetve eddig akikkel beszéltem rólad csak dicsértek.
Így várlak egy második körös beszélgetésre TeamSpeaken 02.26 nap folyamán.
A beszélgetés előtt tanulmányozd át a szabályzatot.

Ha az időpontok nem felelnek meg írj rám discordon pmben.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó