[ASjelentkezés] Sam

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Marvar

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:78
Lucy Clarke
logo.png


⊳ Sam Boscorelli - Adminsegéd jelentkezése ⊲



✦ Magamról ✦

Márknak hívnak, még idén töltöm a 20-ik életévemet. Komárom-Esztergom megyében élek még családommal. Gépgyártástechnológiai technikusnak tanultam és szintén ebben a szakirányban mozogtam el a nagybetűs életben. Időm nagy részét a munka veszi el, hiszen 6+2-es munkarendben dolgozok, három szakban. Ettől függetlenül elegendő időt tudok fordítani a párkapcsolatomra és arra, hogy szabadidőmben leüljek a gép elé. Ez aktivitásomnak megfelelően lehet napi 1-2 óra, de könnyen előfordulhat, hogy 8 órát is bele tudok verni abba, hogy a gép előtt elkockuljam az időt. Az RP-t 2012-ben kezdtem el, ez idő elteltével számos helyen megfordultam már mint adminisztrátor és volt rá példa, hogy adminsegédeket is vezettem (adminisztrátori pozíciómról két szervert említenék meg: LSRP Hungary, SeeMTA).

✦ Tapasztalataim RP terén ✦

Míg sokan mások, én nem a SeeRPG szerverén kezdtem el pályafutásomat. Egy SAMP-os falusi RP szerveren csöppentem bele eme fantasztikus közegbe, majd hamarosan át is tértem az MTA-ba. Természetesen játszottam ClassRPG-vel, de mivel fiatal voltam, nagyon semmire sem emlékszem.
A See-s szervereket végig nyomtam, voltam adminisztrátor, frakció vezető. Mindegyikről tudok képet, bizonyítékot mutatni. Friss élményeim közé tartozik az, hogy LSRP Hungary-n a PD-t vittem addig, ameddig a szerver be nem zárt.


✦ Motivációm és készségeim ✦

Több GTA 5 RP szerveren voltam már és sehol sem láttam azt a vezetőségen (illetve az adminisztrátorokon sem), hogy ezt valóban a játékosoknak hozták létre, a közösségnek, hogy egy újat mutassanak. Leginkább azért csinálták, hogy maguknak egy játszóteret kialakíthassanak, ezáltal ellehetetlenítették az RP-t más szervezeteknek. A képekből, a posztokból és néhány beszélgetés után rájöttem, hogy végre egy olyan szerver, ami meg tudja majd mutatni, hogy ezt valóban azért csinálják, hogy ne egy szürke folt legyen a közösségben. És pontosan ebben szeretném segíteni a munkákat. Nem fáradtság nekem az, hogy a játékosoknak válaszoljak, ha felmerül olyan, hogy valaki kezdő játékos, szívesen segítek neki, legjobb tudásomnak megfelelően. Úgy gondolom kellő tapasztalatom van és nyitott is vagyok arra, hogy az évek alatt szerzett tudásomat át tudjam adni másik játékosnak, amit majd ő elsajátít. Hisz ettől lehet szép az RP, ha nem tömeg, hanem egyedi.

✦ Gyengeségeim ✦

Aki azt mondja, hogy neki nincsenek gyengeségei, az az ember vagy hazug, vagy nem ismeri annyira magát, hogy be tudná látni a gyengeségeit, vagy csak szimplán nem beszél róla, mert nem képes beismerni magának azt, hogy ő is emberből van és hibázik. Sok gyengeségem van játék illetve magánélet terén, amelyekből néhányat megemlítek:
- Könnyen barátkozok (elképzelhető, hogy ez sokak szerint pozitív dolog, de hamar kiépítem a bizalmat egy adott illetővel és ezt a bizalmat rettentő sokan ahogy csak van, kihasználják).

- Szigor (néha túlságosan is szigorú vagyok másokkal és olykor magammal szemben is)
- Türelmetlenség (türelmetlen vagyok, ha a tétlenségről beszélünk, ha éppen nem csinálunk semmit, de kellene valamit, de mégsem csinál senki semmit)
- Szarkasztikusság (aki beszélt már velem tudja, hogy miről van szó)

✦ Kiemelkedő tulajdonságaim ✦


- Terhelhetőség (elég sok helyen volt már az, hogy nagyobb adminisztrátor voltam, ahol több feladatot kaptam, ez az esetek túlnyomó többségében azért volt, mert nem volt elég ember erre a feladatkörre, vagy inkompetensek voltak a többiek ennek a feladatnak az ellátására).

- Megértő és türelmes a feladatok elvégzésében (nem kihívás számomra az, hogy egy fiatal, vékony hangú személlyel beszéljek, hiszen én is voltam kezdő és fiatal is, csak most teljesen más a kettőnk fiatalsága).
- Nyitottság

✦ Utóirat ✦

Köszönöm mindenkinek, aki elolvasta a jelentkezést. Ha valaki, márpedig fognak, vél felfedezni a formázásban egyezőséget Marvin jelentkezési lapjával, az részemről szándékosan történt, hiszen nagyon jó barátok vagyunk. Ettől függetlenül tartalmilag és néhány optikai elemet próbáltam belecsempészni a lapomba, hogy egyedi legyen.
 
G

Gofli

Vendég
Vendég
Csak támogatni tudom Sam barátomat. Sokszor bizonyította már, hogy alkalmas a feladatra (nagyobbakra is).
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Elfogadva, keress fel TeamSpeak/Discord szerverünkön legkésőbb 10.05.-ig.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó