[ASjelentkezés] Sal67 // Viki

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Sal67

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:131
eTaqn9g.png


Viktóriának hívnak, 19 éves vagyok, és Budapesten élek. Az eddigi életemet három dolog követte végig, ami mostanra elsődlegesen azzá tett, aki vagyok. Az első dolog a sport, 4 éves korom óta úsztam egészen 13 éves koromig, ott sportot váltottam és vízilabdázónak mentem. Ez a sport megtanított az alázatra, tiszteletre és a csapat munkára. Több országos címet is nyertünk a csapattal egészen 2017 nyaráig. Az elmúlt időt pedig úgy gondoltam ideje lesz lezárni, és ezt meg is tettem. A második és harmadik dolog pedig a játék és állatok iránt érzett imádatom. A játék szenvedélyem egész kicsi koromban alakult ki. Akkoriban még az akkori online játékokkal játszottam, és a későbbiekben mikor már sportoltam elkezdtem Battlefield-ezni (a 3-ban metro volt a kedvenc mapom). Kijátszottam 2,3 és a 4-et is. Aztán áttértem a League of Legends-re. Körülbelül S6-ban regisztráltam és kezdtem játszani. Ezek mellett még a fő játékok az R6, csgo volt, de mindenre nyitott vagyok. RP-zni 2019 nyarán kezdtem, azóta játszok vele nap, mint nap. Kedvencem lett az eddigi játék élményeim alapján, továbbá az FPS játékokat se hanyagoltam el. Jelenleg ezek a fő hobbijaim. Ha ezekhez épp nincs kedvem akkor valami sorozattal vagy filmmel szoktam elütni az időt. Visszatérve az állatokra van egy cukker-mukker 12 éves kutyusom.

f2xx47q.png

Ahogy fentebb írtam 2019 nyarán kezdtem RP-zni, a GTA: Hungary-n. Itt előszőr csak civil rp-ztem és körülbelül pár hét után jelentkeztem frakcióba az orvosokhoz. Az itt eltöltött játék időm alatt egy egész magas rangot sikerült elérnem. Összesen 1594 órát játszottam itt.


Erősségem: Amit elvállalok, azt képes vagyok szívvel-lélekkel csinálni. Kedves és segítőkész embernek tartom magam, egészen addig amíg a másik fél is vevő az ilyenre.

Gyengeségem: Ha elunom magam hajlamos vagyok idegesítő és felesleges kérdésekkel fárasztani másokat, néha hisztis is vagyok.


A jelenlegi életemet tekintve magas szintű aktivitással tudnék segíteni a közösségnek és a szervernek is. Az eddig látottak alapján nagyon szimpatikus és pozitív hatást keltett bennem a szerveren lévő emberek hozzáállása a dolgokhoz, szívesen csatlakoznék és segítenék a csapatnak. Leginkább ezt tudnám a motivációmnak mondani, hogy egy jó közösséget építsünk.
Szerintem mindenki, aki jelentkezett adminnak, vagy adminsegédnek, képes a saját személyiségét és az általa összefoglaltakat nyújtani (pl.: erősség, gyengeség, aktivitás). Azt tudom nyújtani, amiket fentebb leírtam, vagyis aktív lennék és segítenék, ahol csak tudok. ^^

f2xx47q.png

Egy jó adminsegédnek mindenképp türelmesnek kell lennie és segítőkésznek. Képesnek kell lennie ezeket alkalmazni is, előfordul, hogy a segítséget kérő játékos nem tudja olyan jól lekommunikálni a problémáját, és a fent említett tulajdonságokat kell itt első sorban kamatoztatnia.



 

Insigne

Veterán
Játékos
Üzenetek:240
Idézet tőle: Darell:
//Telo

Mivel no nemu vagy ezert honor GG.
Ezt most amúgy nem igazán értem hogy, miért.

A laphoz viszont annyit, hogy nem gondolom azt hogy rendelkezel kellő tapasztalathoz ahhoz, hogy be tudd tölteni a posztot főleg úgy, hogy egy GTA: Hungary színvonalú szerveren játszottál.
Azért sok sikert.
 

EyezOfAPsycho

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Én nem feltétlen gondolnám, hogy létjogosultsága van egy olyasfajta következtetésnek, mint az általad említettnek, Insigne. A Világ legszarabb, és legösszeszedetlenebb szerverén is lehet találni értelmes, a RolePlayhez (is) tehetséges, normális embereket. Viki például ilyen. A karakterje az utolsó porcikájáig  ki volt dolgozva, mindenféle hiányossággal, különféle dolgokhoz hozzá nem értéssel együtt. Itt már szerintem meg is bukik az, hogy egy ilyen, vagy egy olyan szerveren szerzett tapasztalatot a kukába lehet helyezni.

Alapjaiba véve Viki egy szorgalmas, kedves, aranyos, segítőkész jány, aki a munkájához szeretet 100% -os erőbedobást párosítani. Ebből az indokból fakadóan pedig úgy gondolom, hogy megállná a helyét a szerveren, mint AS. Hajrá! :3
 

Insigne

Veterán
Játékos
Üzenetek:240
Idézet tőle: EyezOfAPsycho:
Én nem feltétlen gondolnám, hogy létjogosultsága van egy olyasfajta következtetésnek, mint az általad említettnek, Insigne. A Világ legszarabb, és legösszeszedetlenebb szerverén is lehet találni értelmes, a RolePlayhez (is) tehetséges, normális embereket. Viki például ilyen. A karakterje az utolsó porcikájáig  ki volt dolgozva, mindenféle hiányossággal, különféle dolgokhoz hozzá nem értéssel együtt. Itt már szerintem meg is bukik az, hogy egy ilyen, vagy egy olyan szerveren szerzett tapasztalatot a kukába lehet helyezni.

Alapjaiba véve Viki egy szorgalmas, kedves, aranyos, segítőkész jány, aki a munkájához szeretet 100% -os erőbedobást párosítani. Ebből az indokból fakadóan pedig úgy gondolom, hogy megállná a helyét a szerveren, mint AS. Hajrá! :3
Semmilyen bizonyítékot nem mutatott fel arról hogy ki volt dolgozva a karaktere vagy sem, amivel képet tudtam volna alkotni róla hogy hogyan is tud RP-zni. Egy része amit leírtál az elején valóban igaz, és hírtelen felindulásból írtam.
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
Mindketten fogalmaztatok meg igazságot a mondanivalótokban, valahol pont a kettő között van a valóság. Rengeteg ilyen lapot olvastam az elmúlt évek során, és ez bőven a kiemelkedő határán felül helyezkedik el. Amiben viszont száz százalékban osztom Insigne véleményét az az, hogy hiányoznak belőle a referenciák például azokról az "utolsó porcikájáig  kidolgozott karakterekről". Ha ezeket belefoglalja, akkor kétségkívül megállja a helyét a kijelentésed, miszerint "a Világ legszarabb, és legösszeszedetlenebb szerverén is lehet találni értelmes, a RolePlayhez (is) tehetséges, normális embereket.". Nagyon fontosak a múltbéli referenciák, a való életben egyes munkaterületeken akár a 60-80%-át is kiteheti egy jelentkezésnek. Összességében a (nagy) hiányosságot is figyelembe véve, ez a lap megállja a helyét. Elegendő-e az onnan hozott tapasztalat és tudás? Gyorsan kiderül, de ha a valaki hajlandó tanulni, az tanulni is fog.
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Elfogadva, keress fel TeamSpeak/Discord szerverünkön legkésőbb 02.25.-ig.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó