[ASjelentkezés] Saint_Tropez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Saint_Tropez

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Magamról.
Helló-helló. Gergőnek hívnak, 18 éves vagyok 29.-én töltöm a 19-edik életévem. Hobbim nagyrészt abból áll, hogy PC-ket rakok össze, szervizelek ha arról van szó, Segítek ebben a témában sok embernek, jelenleg egy nagy hardveres csoportot vezetek Fb-n.
RP Tapasztalatom.
RP tapasztalatom 2011 től kezdődött, SAMP-os szerverekre jártam először, de azóta megjártam a nagy külföldi SAMP/MTA/RAGEMP Szervereket is. Többen is többszáz/ezer órát töltöttem, így tapasztalatban erősen úgy gondolom, hogy nincs hiányom.
Aktivitás.
Aktivitással kapcsolatban sem látok semmiféle akadályt, van időm a szerveren időt tölteni mind hétköznap és hétvégén egyaránt.
Motivációim
A magyar GTA V Rp kínálat jelenleg elég szegényes, és ebben a szerverben én sok potenciált látok. Így szeretnék segíteni abban, hogy sikeres legyen és segíteni a játékosokat abban amiben csak tudom, és a hatáskörömbe tartozik mint Adminsegéd.
Miben nyújtanék többet, mint bárki más?
A rengeteg admin/és játékos tapasztalatom mindenképp előnyösnek érzem, rengeteg admin/segéd által félbeszakított RP szituációban vettem részt, így volt időm megtanulni mit hogy kell kezelni és nem a havert bevédő, korrupt hozzáállással nekiállni megoldani egy ügyet. Türelmes vagyok, ha kell akár bő 1-2 órát is rátudok szánni egy kezdőre ha igényli, hogy megmutassam neki mi hogy megy a szerveren, és az alap szabályokba belerázni stb.
Előnyeim/Erősségeim.
-Türelmes vagyok, nem sajnálom az időmet rászánni a szerverre.
-Megbízható vagyok
-Rengeteg tapasztalat
-Aktív vagyok
Hátrányaim.
-Néha tudok hirtelen haragú lenni, de ezt nagyrészt tudom kontrollálni.
Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek?
A türelem az nagyon fontos egy adminsegédnél, hisz nagyrészt kezdőkkel és kisebb ügyekkel foglalkozik. Sok RP tapasztalat és tudjon érthetően felvázolni egy adott dolgot egy kezdőnek hogy az meg is értse, és ne csak pislogjon hogy most miről is van szó. Aktivitás is nagyon fontos, hisz az adminoknak nem igazán van arra ideje, hogy arra válaszolgasson hogy "Szia, hol a városháza?" és társai.
 

Klicsko

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95
Szevasz Gergő. Nekem egész szimpatikusnak tűnt a jelentkezésed. Rövid de lényegre törő.
Sok sikert kívánok a továbbiakban/bírálásban, remélem majd egy csapatban dolgozhatunk. Támogatlak.
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Igaz, elég rövid lett de a lényeg benne van.
Elfogadva, keress fel TeamSpeak/Discord szerverünkön vagy PM-ben hogy mikor lenne alkalmas a meghallgatás számodra. Legkésőbb 10.02-ig várom válaszod.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó