[ASjelentkezés] Romcziii

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Romcziii

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Bemutatkozásom
Sziasztok, Martinnak hívnak, de a barátaim csak Romczi-nak szólítanak.19 éves vagyok.Németországban élek 3 éve, és szorgalmasan dolgozom. Elvégeztem egy vendéglátói középiskolát, de aztán rá is jöttem hogy nem szeretnék abban elhelyezkedni. Ezért egy tisztítószer gyártó cégnél vagyok, ahol könyveléssel ütöm el a napjaimat. Hobbijaim közé sorolnám a számítógépezést, amivel sok időt töltök, de ez mellett szeretek kosárlabdázni és a barátokkal lógni.

Motivációm
Mindig is szerettem embereknek segíteni, és végre találtam egy olyan rp szervert, amibe első látásra szerelmes lettem. Ezért is szeretnék adminsegéd lenni, hogy segíthessem a szervert és a játékosokat!

Tapasztalatok RP téren
5-6 éve kezdtem el rp-zni, még See mta-n illetve Hungary life-on, gta 5 rp-vel 2 éve játszom. Ez idő alatt Admin pozíciót töltöttem be a Redlight roleplay szerveren, amit azután ott hagytam, és átmentem Infinity Roleplay-re főadminnak. Ezek után volt egy kis problémám ami miatt nem tudtam nagyon gépezéssel tölteni az időmet. De most vissza tértem, és a oneRP szerveren kezdtem el újra játszani.

Aktivitásom
Napi 3-4 óra fixen, de időnként ez több is tud lenni. Idő szempontjából, mivel 3 műszakban dolgozom, úgy tudnám megoldani hogy 2 héten át tudnék lenni délután 3.héten pedig késő este vagy délelőtt.

Miben nyújtanék többet bárki másnál?
Nemtudom miben nyújtanék többet mint bárki más. Nem tartom magam a legjobbnak, biztos hogy van nálam jobb admin. De az biztos, hogy nagyon komolyan veszem, és próbálom mindig kihozni magamból a maximumot.

Erősségeim
-Szorgalmas vagyok.​
-Gyorsan tanulok.​
-Tudok csapatban dolgozni.​
-Türelmes vagyok.​
-Segítőkész vagyok.​

Gyengeségeim
-Sokszor túlságosan sokat beszélek.​
-Kimondom amit gondolok.​
-Szóban először kissé szótlan vagyok, amég meg nem ismerem az illetőt.​
-Néha túlságosan is elnéző vagyok.​

Egy jó adminsegéd tulajdonságai
-Segítőkész​
-Megértő​
-Türelmes​
-Mindig a tudásának megfelelően a maximumot nyújtja.​

Végszó
Nos köszönöm aki időt szánt rá, és végig olvasta a jelentkezésem.Sok sikert a többi jelentkezőnek is!​
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[foadmin]Kedves Romcziii!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

Megjegyzés: Nagyon rövidre sikerült ez a jelentkezés, illetve nem vagyok megbizonyosodva afelől, hogy a szerveren töltött 1268 perced alatt kellően megismerkedtél a szerverrel ahhoz, hogy egy ilyen fontos szerepet vállalj.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó