[ASjelentkezés] Rafi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bálint

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:369
Kelvin Rakes
onerplogo.png

Rafi jelentkezése adminsegédnek


Bemutatkozás
Először is szeretnék nektek bemutatkozni. Pintér Bálint a becses nevem, de a barátaim csak Rafinak hívnak. Jász-Nagykun-Szolnok megyében élek egy nagyjából húszezer lelket számláló településen, Karcagon. Tizenhatodik életévemet taposom, idén nyáron töltöm a tizenhetet (24/06). Jelenleg másodikos gimnazista vagyok, emelt biológia és kémia szakon tanulok. Már amikor ebbe a gimibe jelentkeztem megvoltak a terveim a jövőmet illetően, miszerint orvosi egyetemen szeretnék majd továbbtanulni (valószínűleg Debrecenben, de ez most irreleváns). Szabadidőmben általában a barátaimmal vagyok, vagy itthon játszok, esetleg sportolok. Sokszínű személyiségnek tartom magam.


Miért szeretnék adminsegéd lenni?
Elég régóta roleplayezem, ebből adódóan több MTA szerveren fordultam meg az elmúlt bő 5 év során. Sem adminisztrátori, sem adminsegédi pozíciót nem volt még szerencsém betölteni. Most érzek magamban kellő ambíciót és kompetensnek is tartom magam az adminsegédi (későbbiek során adminisztrátori) feladatok elletását illetően. Valóban sablon szöveg a "segíteni szeretnék a játékosokon", ugyanakkor igaz. Én segíteni szeretnék a játékosokon, főként azokon a kezdő játékosokon, akik nem, vagy nem eléggé ismerik még a szerver szabályzatát. Hiszen ők egy pár óra után nagyon könnyen belefuthatnak egy nemkívánatos adminisztrátori szankcióba. 


Milyen egy jó adminsegéd?
Mindenféleképpen rugalmas, aktív és empatikus. Tud a játékosok fejével gondolkodni, jó rálátása van a helyzetükre. Az adminsegédek feladata, hogy megelőzzék egy játékos esetében a későbbi adminisztrátori szankcionálást. Véleményem szerint egy adminsegédnek az a funkciója, hogy az új játékosokat figyelmeztetések, apró "tippek" útján minnél jobban a szerverszabályzat betartására sarkallja. Az sem árt, ha türelmes és higgadt egy adminsegéd, hiszen a játékosok gyakran nem a megfelelő formátumban közlik a bajukat. Minden felületen aktívan tevékenykedik. A jó adminsegéd megtalálja a közös hangot a játékosokkal és az adminokkal is, egyaránt. Egyfajta kapocsként, hídként működik ezáltal.


Miben nyújtanék többet bárki másnál?
Úgy gondolom, az előző bekezdésben megnevezett tulajdonságokkal én rendelkezem. Nem tartom magam különlegesnek, ez való igaz. Ugyanakkor, mindig törekszem és törekedni is fogok arra, hogy az éppen végzett tevékenységeimből kihozzam a maximumot.


Erősségeim
Mindig is egy segítőkész személynek tartottam magam.
Igazságosnak érzem magam, szeretek meghallgatni minden egyes hozzászólást az érintett felektől egy vita során.
Elég jó fogalmazási készséggel rendelkezem.
Megfontoltan és racionálisan gondolkodok, hozok döntéseket.
Képes vagyok egyszerre többfelé is figyelni.
A megfelelő érvekkel meggyőzhető vagyok szinte bármiről.



Gyengeségeim
Igen hirtelenharagú vagyok.
Nagyon könnyen bocsájtok meg.
Hajlamos vagyok előre ítélkezni.
Picit visszahúzódónak tartom magam, bár ha megtalálom a helyem egy társaságban akkor könnyen fel tudok oldódni.



Aktivitásom
Nem hinném, hogy ez különösebb problémát jelentene, főleg most nyáron. Egyébként is úgy gondolom, hogy rengeteg szabadidővel rendelkezem. Jelenleg a szerveren a BCSO frakció tagjaként vagyok jelen, napi 4-5 órát. Adminsegédként ez az idő természetesen valamennyivel több lenne.


Végszó
Először is köszönöm ha végigolvastad. Megpróbáltam nem túl bő lére ereszteni ezt az egészet. Bármilyen észrevételt, megjegyzést szívesen fogadok. Sziasztok!
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
Egy összeszedett, a munkájára igényes, és igazi szerepjátékost ismerhettem meg személyedben. Úgy gondolom, hogy adminsegédi tapasztalatszerzéssel egy kiváló adminisztátor is lehet belőled, pont olyan, amilyenekre ennek a szervernek szüksége van. Az előzetes tapasztalatokat alapul véve, véleményem szerint igazán helyed van az adminsegédek csapatában. Sok sikert!
 

Yumi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:75
Hali.
A BCSO-ban ismertelek meg, az ott tanúsított munkád alapján szerintem alkalmas lennél a feladatra. Segítőkész, pontos, odafigyel a munkájára, összeszedetten kommunikál, szerintem minden megvan benned amire egy ilyen poszthoz szükséged lehet. Sok sikert!
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Rafi!

Köszönjük a jelentkezésedet! A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: 2020.06.10. 16:00

Amennyiben nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó