[ASjelentkezés]ProSky

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

ProSky

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:127
logo.png


ProSky - Adminsegéd jelentkezés

Magamról

Imrének hívnak, de a legtöbb ismerősöm ProSky-nak hív. Huszonhat éves vagyok, jelenleg Székesfehérváron lakom. Jelenleg is tanulok az Óbudai Egyetemen, mechatronikai mérnök szakon. A tanulmányomból és a munkából kifolyólag elég sokat ülök a gép előtt, és ez valamilyen szinten pozitív valamilyen szinten nem. Szabadidőmben általában az edzőterembe szoktam lejárni ismerősökkel és ott eltölteni az időt. Ha éppen nem dolgozom vagy az iskolában vagyok akkor a barátaimmal szoktam a kapcsolatot tartani. Még annyit érdemes rólam tudni hogy elég sokat hallgatok zenét.


Erősségek és gyengeségek

Erősségeim:Gyengeségeim:
  • Megbízhatóság (Amit megígérek azt teljesíteni is szoktam a lehetőségeim szerinti legjobban)
  • Segítőkész vagyok
  • Elég jól bírom a rám nehezedő nyomást
  • Őszinte vagyok (néha túl őszinte is)
  • Jól tudok csapatban dolgozni
  • A fogalmazásom, nem mindig a legjobb
  • Néha lusta vagyok
  • Nem szeretem ha valaki nem adja meg a kölcsönös tisztelettett
  • Maximalista (ezt azért írtam a gyengeségeimhez mert szerintem ez sok mindent befolyásol)

Az RP és én

2014-ben kezdtem el rp-zni, ClassRPG-n egy barátom hatására, bár akkor még nagyon nem tudtam hogy hogyan is kellene roleplayezni, de pont erre voltak jók az ismerősök akik meg tanították az alapokat. Egészen 2018-ig játszottam különböző roleplay szervereken de a legtöbb időt a SeeMta-n és a Fly-mta-n töltöttem el, ez alatt a 4 év alatt elég sok mindent. Sajnos ezután volt körülbelül egy egy éves kihagyásom, aminek az indoka pedig az volt hogy elkezdtem dolgozni és különköltöztem a szüleimtől. 2019 májusában elkezdtem Voice RP szervereken játszani. Az egyik ismerősöm ajánlására lettem admin az NL-System szerveren, ahol az elért legmagasabb szint a 4-es admin volt. A voice rp-s pályafutásom 2020. májusával véget ért mert már nem volt meg a varázsa, és már nem tudtam magam beleélni a szerepembe. 2020. júniusában rá találtam a OneRp szerverre és felvillant benne az a szikra hogy, ismét Text alalpú rp csak gta 5-ben. Azóta aktív tagja vagyok a szervernek.

Miért lennék jó adminsegéd?

Én úgy gondolom, hogy azért lehetnék jó adminsegéd, mert elég sok időt tudnék rá fordítani körülbelül napi 4-5 órát, ez hétvégente több is lehet. Igazságosnak tartom magam. Mert szeretek az emberekkel foglalkozni és segíteni nekik. Illetve amit ide tudnék még sorolni az pedig az hogy mivel már voltam admin más szerveren, és adminsegéd is, ezért elég jól kezelem a körülöttem kialakuló szituációkat. Mindig próbálok ésszerűen gondolkodni, és inkább arra törekszem, hogy megbeszéljük a felekkel a dolgokat a szankciók helyett.

Végszó

Köszönöm szépen, hogy elolvastátok a lapom! Lehetséges, hogy nem lett a legjobb, és leghosszabb. Azért is írtam meg a lapot másodjára kicsit átgondolva a dolgokat, mert úgy voltam vele hogy hátha most sikerül, és én is hasznos tagja lehetek a csapatnak!
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves ProSky!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó