[ASjelentkezés]ProSky

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

ProSky

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:127
one.png

Magamról

Hellósztok a nevem Imre de internetes körökben mindenki csak ProSky ként ismer csak a barátaim is hívnak a polgári nevemen. Annyit érdemes rólam tudni hogy 25 éves vagyok Székesfehérvári lakos, jelenleg 3 műszakban dolgozom de e mellett is rengeteg időt tudok rá fordítani az olyan dolgokra amiket szeretek csinálni, Mivel Szakmából eredő ártalom ezért rengeteget ülök gép elött. De az utóbbi időben mivel véget ért a vírus helyzet ezért újra el kezdtem sportolni hobbi szinten, eljárok úszni, bowlingozni kollégákkal, kondi terembe és amit a legjobban szeretek az a driftelés. Ha éppen nem dolgozom vagy sportolok akkor általában játszok és ez általában a GTA 5 vagy egyéb FPS játékok, mint például a Rainbow Six, a CSGO, és a Valorant bár az utóbbi nagyon ritkán. Általában az idő amit játékkal töltök az müszak beosztásomtól függ ez azt jelenti hogy ha pl. délutános vagyok akkor délelőtt 2-3 óra éjszaka úgy szint ugyan ennyi, a délelőttös és éjszakás műszak az annyiban más hogy ott inkább a "csúcs időben" vagyok elérhető azaz 14:00-tol 21:00, 23:00-ig.  Az eddigi ismeretségem és játékos társaim szerint én egy nagyon nyugodt, emberközpontú ember, türelmes, rugalmas, elszánt és kitartó ember vagyok. Rossz tulajdonságim közzé sorolható az hogy  néha hajlamos vagyok lusta lenni, Túl gondolni a dolgokat ez is azért van mert néha másként gondolkodom mint mások ez is a munkámra vezethető vissza, pártatlan vagyok a legtöbb eseteben nagyon kevésszer kivételezek bárkivel, ezt azért írom a negatív tulajdonságok közé mert az ismerőseim szerint ez nagyon nagy negatív bennem és amit így utoljára fel tudnék hozni az az hogy Túlságosan is szabály követő vagyok. Ez nem azt jelenti hogy nem nyitok új dolgok felé, hanem azt jelenti hogy mindig törekszem arra hogy a rám bízott feladatot eltátsam de ezt mind a hatáskörömön belül


Én és az RP?
Az rp tapasztalatom még kb 2012 körülire nyúlik vissza még SA:MP-al kezdtem ha jól emlékszem class rp-n mondjuk ott még annyira kezdő voltam hogy nem nagyon tudtam mit is kell csinálni az alap dolgokkal  tisztában voltam és kb annyi volt az Rp tudásom, körülbelül 6 hónapot játszottam  SA:MP-al, utána jött az mta oda viszont már úgy mentem mint valami nagy rp-s de még akkor is csak valamit konyítottam hozzá, ugye mint minden ember én is hibáztam elkövettem egy nagyon nagy non-rp-t és kaptam egy elég szép méretű jail-t, ez nálam annyira hatásos volt hogy utána már mindent úgy oldottam meg hogy biztos nem legyen admin ügy belőle és hogy ne nagyon találjanak benne hibát, körülbelül 2016-ban hagytam abba az Rp-t ez idő alatt bejártam több szervert köztük ami nagyobbnak mondható az See-mta és a Fly-mta volt, ez idő alatt voltam egy párszor ideiglenes adminsegéd, és admin segéd is, ezek azért nem fejlődtek mert akkor még egy nagyon leszarom stílusú ember voltam és nem érdekelt de ez azóta változott. A 2016-os rp-vel való leállásom azért történt mert történt egy olyan családi dolog ami miatt elkezdtem más felé nézni is ami nem a számító gép volt. Az rp-t 2019 májusában kezdtem újra mint alfa tesztelő a Nightfall és az Nl-system szerverén, ezek a szerverek hoztak akkor valami újat és újra felpezsdült a vérem hogy ez valami új és ki kell próbálnom hát ez olyan jól sikerült hogy majdnem 40 órát bele tettem a két szerverbe.

Csapatmunkához való hozzá állásom?
Mind rp-ben mind pedig a valóéletben is arra törekszem hogy mindent csapatban oldjak meg mert az én véleményem szerint csapatban dolgozni jobb mint egyedül mert ha csapatban dolgozik az ember akkor az idő és a munka is gyorsabban halad a jelenlegi munka helyem is a csapat munkáról szól leginkább mert folyamatos kapcsolatot kell teremtenem a termelő részleg és a karbantartás között. Úgyhogy szerintem egy nagyon csapatjátok vagyok, ehhez mondjuk még annyit hozzá tennék hogy ha bekerülök egy teljesen új társaságba akkor hajlamos vagyok kissé csendes vagyok de csak addig amíg beleszokok a társaságba, de ez nem azt jelenti hogy végig teljesen csendben vagyok hanem ha olyan beszélgetés folyik amihez érdemileg hozzá tudok  fűzni akkor hozzá szólok.

A szerverre való rátalálásom?
A szerverre még régebben az egyik ismerősöm talált a facebook-on ahol voltak videók a szerver fejlesztéseiről pl. favágó munka. Ezután felcsigázódottam hogy egy text alapú gta-5 rp és vártam. De megfeledkeztem róla mert nagyon belemerültem az akkori admin dolgaimba, utána láttam Discordon hogy az egyik ismerősöm fent játszik és jött a villanykörte hogy ez az elindult a szerver amire vártam. Ezt megtetézte az hogy később láttam Paplovag streamben a szervert. Kb. 2 hete kezdtem el aktívan játszani a szerveren ez idő alatt több mint 5000 percet tettem bele a szerverre. És még el szeretnék jó pár órát tölteni itt

Voltam-e már szankcionálva?
Igazából még az rp-s pálya futásom alatt voltam 1szer bannolva és kb 120perc jailt kaptam. De ezt már fentebb részleteztem. A szerveren még nem voltam szankcionálva.

Miért engem válasszanak?
Én erre a kérdésre csak annyit tudok írni hogy egy nagyon elhivatott és kitartó személy vagyok, szeretek az embereknek segíteni és el magyarázni hogy mit és hogyan kell. Egy roppant türelmes és segítőkész ember vagyok és ha kell akkor mindig a 2% teljesítésére törekszek. Ahogy fentebb is leírtam voltam már adminsegéd máshol is ha csak ideiglenesen is. A legmagasabb rang amit elértem mint admin az a 4-es admin volt az NL-Systemen, az ottani admin pályafutásom 2019 novemberétől a szerver be zárásáig tartott ott voltam a szerver teljes halálán is. De a lényeg az egészben és szerintem ott is azért jutottam ott oda ahova mert én voltam a legaktívabb tagja a csapatban, kevés volt rám a panasz, és nem keletkeztek viták az admin ügyek során. (meg voltak rá a módszereim). Ha két ellentétes állítást hallottam egy ügyön akkor is tudtam normális mindkét félnek való döntést hozni.

Szerintem fontos tulajdonságok egy admin segéd számára?
Szerintem egy admin segédnek türelmesnek megértőnek és teljesen pártatlannak kell lennie minden körülmények között nem szabad ki akadnia semmin ha egy ügynél úgy érzi hogy az számára sok és nem tudja meg oldani ne legyen rest és kérjen segítséget tapasztaltabbakról. Ilyen esetem nekem is volt nem egyszer bevallom.

Miért szeretnék adminsegéd lenni?
Azért szeretnék újra adminsegéd lenni mert én kifejezetten élveztem az egész feladatkört és szeretek az emberek gondjaival foglalkozni és szeretnék a közösségnek is segíteni mert egy igen jó közösséget ismertem meg itt a szerveren és én is szeretnék ennek az állapotnak a fent tartásában. Az elmúlt idők alatt szerzett admin tapasztalataimat szeretném hasznosítani valahol. Szerintem az a több mint 1 év tapasztalat amit szereztem máshol azzal el boldogulnék itt is.

u.i.: Köszönöm hogy végig olvastátok a jelentkezésem ha nem leszek el fogadva akkor sem adom fel ha kapok egy második esélyt. Üdvözlettel ProSky
A formázás azért olyan amilyen mert hiába vagyok programozó a szépérzékem mindig is rossz volt
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves prosky92!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó