[ASjelentkezés] MrJeges

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Mrjeges

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
AnuOIDo.png

MrJeges Adminsegéd jelentkezése

BEMUTATKOZÁSOM

Péter "MrJeges" vagyok 20 éves, 15 évesen kiköltöztem Németországba azon belül is München szélére. Jelenleg raktárosként dolgozom reggeli műszakban így az egész délutánom szabad. Szabadidőm nagy részét a gép előtt töltöm. Mostanában leginkább csak RP-zem és a BCFMD frakciót menedzselem. Nem régiben fél-profi szinten játszottam a Rainbow Six Siegel, ahol viszonylag magas szintre sikerült eljutnom, saját majd külföldi csapattal. Sajnos motiváció veszteség miatt abbahagytam és azóta nem néztem vissza. RP mellett szeretek újonnan megjelenő játékokkal játszani, kedvenc műfajom a story, kaland, RTS játékok. A játékok mellett a szabadidőmet még filmekkel és sorozatokkal töltöm ki.

[size=12pt]TAPASZTALATAIM

Elég hosszú RP múlttal rendelkezem, legelsőnek még 2014-5 tájékán kezdtem el nagyobb MTA szervereken játszani majd kisebb-nagyobb kihagyásokkal újabb és újabb szerverekre jártam fel. A legtöbb szerveren magasabb pozíciót is betöltöttem, voltam frakció vezető, több nagyobb szerveren magasabb adminisztrátorként is megfordultam. Terveztünk saját szervert is amibe nagyon sok energiát belefektettünk, közel másfél évig építgettük a szervert majd hirtelen beindult a GTA V RP és evvel mi át is tértünk ide mivel úgy gondoltuk, hogy nem érdemes MTA-ra már szervert készíteni. Ez a váltás 2019 eleje talán közepe felé történt meg, azóta követem a OneRP fejlesztését, amiben részt is vettem mint béta tesztelő. Voltam FACEIT angol nyelvű Rainbow Six Siege moderátor, több közösséget is vezettem, például jelenleg az egyetlen ARMA 3 magyar facebook csoport létrehozója vagyok több mint 600 taggal. Jelenleg fórummoderátorként és frakcióvezetőként erősítem a OneRP csapatát, de szeretnék adminsegédként is elhelyezkedni. Volt szerencsém többször is kipróbálni ideiglenes adminsegédként ezt a feladat kört és nagyon tetszik, illetve 100%-ot tudnám nyújtani a játékosoknak!
oinsy3m.png


88Thd51.png

mMeWNdB.png

81ibiHT.png

su0nt1G.png

PSKiX5n.png

ZfjdPEE.png

2qsACqY.png

ZlL6AnZ.png

[17:35:48] [oneAdmin] Rafi kinevezett téged  ideiglenes adminsegédnek!
[15:49:37] [oneAdmin] Xetick kinevezett téged  ideiglenes adminsegédnek!
[18:22:18] [oneAdmin] Viki kinevezett téged  ideiglenes adminsegédnek!
[16:27:05] [oneAdmin] Rafi kinevezett téged  ideiglenes adminsegédnek!



Fórummoderátori statisztikám az előző hónapból:
hdqrVC9.png


Természetesen az UCP-m teljesen tiszta majdnem 1000 óra alatt.
Wd9m0ke.png
[/size]


[size=12pt][size=12pt][size=12pt]TULAJDONSÁGAIM

Pozitív tulajdonságaim közé tudom sorolni a  rendkívül gyors tanulékonyságom, Pontosságot, maximalizmus, türelmességet, humort, őszinteséget és szókimondóságot.
Negatív tulajdonságaim közé tudom sorolni a humoromat amit néha túlzásba tudok vinni, illetve az őszinteségemet és szókimondóságomat, nem jó páros és néha kimondom azt is ami másoknak nem biztos, hogy tetszhet.
[/size][/size][/size]


[size=12pt][size=12pt]MIÉRT SZERETNÉK JELENTKEZNI ÉS MI MOTIVÁL ?
Nem tudom hogyan tudnám ezt több sorba kiönteni, de röviden és tömören segíteni szeretnék a közösségnek és a OneRP csapatának. Legfőképpen az motivál, ha egy játékosnak sikeresen tudok segítséget nyújtani.
[/size][/size]
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
A beszélgetéseink alapján tanusítom, hogy amibe belekezd, azt szívvel lélekkel tudja művelni. Amikor idg. AS-t kaptál, hallottam / láttam, hogy milyen lelkesedéssel válaszoltál a PM-ekre. A leírtak meggyőztek, pár apróbb nyelvtani- és vesszőhibát leszámítva, de ez már csak az én nyelvtani tudálékosság szindrómámnak tudható be. Egyszó mint száz, meg ezer, én szívesen látnálak a csapatban! Támogatom!
 

Yventodd

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Öröm abban a frakcióban lenni ahol te vagy a leader, egy teljesen korrekt ember vagy, minden döntésedet át gondolod alaposan. Remélem fel vesznek eme pozícióra.  :)
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
Jeges a volt frakció vezetőm a BCFMD-ben, és nagyon jól megismertem. Mindig képes volt meghozni a nehéz döntéseket és a frakcióba mindig beletette a szívét, ha már csak fele annyira elszántan fogja végezni az adminsegéd munkáját akkor is egy tökéletes választás lenne!
Támogatom!
 

Leorynn

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:139
MrJeges a főleaderem volt, nagyon jó volt vele együtt dolgozni. A csapatmunka az erőssége, tényleg szívvel lélekkel csinálja azt amibe belekezd és érdekli. Csak annyira állná meg a helyét AS-ként, mint most BCFMD leaderként. Szurkolok, sok sikert!
-Dr.Valente, Dr.Hathaway
Támogatom!
 

Armagon

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
MrJeges igen jó barátom már jó pár éve(irl) csak jót tudok róla mondani szinte minden téren kimagaslóan bizonyított már felém, a barátságtól elkezdve a segítőkészségéig, hihetetlenül aktív, alapos, amibciózus személy. Véleményem szerint nagyon nagy űrt tudna betölteni az adminsegéd csapatban ezért hát elnyerte az én ajánlásomat és ami még ennél is fontossabb a barátságomat!
 

Blue

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:481
-
A szituáció hasonló mint Marc-nál. Az adminsegéd+leader kombináció összeférhetetlen(+glob.mod), amúgy a lap nem rossz, lehetne picit bővebb, a személlyel sincs különösebb problematika. Sok sikert.
 

Mrjeges

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
Idézet tőle: Puma:
A beszélgetéseink alapján tanusítom, hogy amibe belekezd, azt szívvel lélekkel tudja művelni. Amikor idg. AS-t kaptál, hallottam / láttam, hogy milyen lelkesedéssel válaszoltál a PM-ekre. A leírtak meggyőztek, pár apróbb nyelvtani- és vesszőhibát leszámítva, de ez már csak az én nyelvtani tudálékosság szindrómámnak tudható be. Egyszó mint száz, meg ezer, én szívesen látnálak a csapatban! Támogatom!

Köszönöm!

Idézet tőle: Yventodd:
Öröm abban a frakcióban lenni ahol te vagy a leader, egy teljesen korrekt ember vagy, minden döntésedet át gondolod alaposan. Remélem fel vesznek eme pozícióra.  :)

Köszönöm, neked is sok sikert!

Idézet tőle: Bishop Hathaway:
Jeges a volt frakció vezetőm a BCFMD-ben, és nagyon jól megismertem. Mindig képes volt meghozni a nehéz döntéseket és a frakcióba mindig beletette a szívét, ha már csak fele annyira elszántan fogja végezni az adminsegéd munkáját akkor is egy tökéletes választás lenne!
Támogatom!

Idézet tőle: Leorynn:
MrJeges a főleaderem volt, nagyon jó volt vele együtt dolgozni. A csapatmunka az erőssége, tényleg szívvel lélekkel csinálja azt amibe belekezd és érdekli. Csak annyira állná meg a helyét AS-ként, mint most BCFMD leaderként. Szurkolok, sok sikert!
-Dr.Valente, Dr.Hathaway
Támogatom!

Köszönöm! Remélem megfordultok még nálunk, mindig szívesen látunk titeket!

Idézet tőle: Armagon:
MrJeges igen jó barátom már jó pár éve(irl) csak jót tudok róla mondani szinte minden téren kimagaslóan bizonyított már felém, a barátságtól elkezdve a segítőkészségéig, hihetetlenül aktív, alapos, amibciózus személy. Véleményem szerint nagyon nagy űrt tudna betölteni az adminsegéd csapatban ezért hát elnyerte az én ajánlásomat és ami még ennél is fontossabb a barátságomat!

Köszönöm barátom!

Idézet tőle: Follow the damn train CJ:
A szituáció hasonló mint Marc-nál. Az adminsegéd+leader kombináció összeférhetetlen(+glob.mod), amúgy a lap nem rossz, lehetne picit bővebb, a személlyel sincs különösebb problematika. Sok sikert.

Az elmúlt héten minden nap kaptam esélyt ideiglenes adminsegédnek lenni, nem volt probléma minden PM-re minőségi választ sikerült adnom(legalábbis remélem :D). És az rp-m, frakcióm se szenvedett veszteségeket. Remélem bebizonyíthatom, azon felül köszönöm!
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Egy ideje ismerem a frakcióbeli munkásságodat, és amit a BCMD-ben leműveltél, az elismerésre méltó, és mindenképp tapsot érdemel.
Miután megkaptad a frakciót rengeteg embernek megjött a kedve ahhoz hogy ismét a BCFD/MD-ben tevékenykedjen, ez is sokat elárul arról hogy mennyien szeretik azt a stílust amit te képviselsz.
Ahogy ismerlek, én azt gondolom rólad, hogy egy határozott, dönteni képes, és igazságos Adminsegéd lennél, aki az érzelmeit félretéve tudna megfelelő döntést hozni. Mindig magabiztosan tudtál fellépni olyan dolgokban amelyekben érintett voltál, amit pedig a fejedbe veszel mindenképp megcsinálod. Legyen erre példa a Főleaderi szereped.

Na de nem is fogok én ódákat zengeni arról hogy mennyire alkalmas volnál, tehát teljes mértékben TÁMOGATOM a jelentkezésed.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
[foadmin]Kedves Jeges!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: 2020.10.25 21:00

Amennyiben ha nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740;Lázár
#2277)
[/foadmin]

 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó