[ASjelentkezés] MAXI

Meggyőztelek a jelentkezésemmel?

  • Nem, én ezt sajnos nem támogatom.

    Szavazat: 0 0.0%

  • Összes szavazat
    6
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

maxi

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
logo.png


one RolePlay - Maximilian Walner aka. MAXI Adminsegéd Jelentkezése



Keresztnév/Becenév: Roland T.
Kor: 20
Hobbik: Motorozom és kézilabdázom.
Tapasztalatok RP téren: 2014 Március 14 óta. Még a S**RPG-n kezdtem, mikor SAMP-on futott az egész. Aztán MTA-n keresztűl egészen a GTA V világáig bejártam néhány mérföldkövet.

Bemutatkozásom:
A nevem Roland és Vajdaságban láttam meg a napvilágot 2000-ben. Egy magyar kisfaluban "nőttem fel", míg 11 éves nem voltam. Ezután kiköltöztem a szüleimmel svájcba, ahol mái napig élek és virulok. Kiskoromban informatikus szerettem volna lenni, ami mára automatizáció lett. Egy ilyen képzést is csinálok, mint "Automation Engineer", ez magyarországon sajnos nem létezik ebben a formában. Ahogy leírtam, 16éves korom óta 2 évet motoroztam, ezidő alatt kézilabdáztam is. Mostmár az autóiskolát csinálom, egyenlőre úgynézki hogy Szeptember fele meglesz a jogsim. Tervben van újra a motorozás, hisz ez az egyik szenvedélyem. Szabadidőmben néha SMF fórumokat csinálgattam és már jópár éve Photoshop-al is foglalkozom. Több fórumon is már csináltunk embereknek aláírást, profiképeket stb. Az RP világában a Walner család büszke tagja vagyok. E nevet talán ismerhetitek páran,vagyis a régi motorosok. Ezenkívül pár RP-családban megfordúltam, ami pl a Sacramoni vagy a Nastasic család. Ezek mind régi régi nevek, még SAMPról. Pályafutásom során jópár szerveren jártam, még fejlesztések során is. Design-oltam pl. szervereknek de hostingoknak is különféle módon idővel. Ezidő alatt szerettem meg a BB Code-ot is és tanúltam bele a formázásba. Kivételesen örülök hogy e szerver motorja is SMF, így otthon érzem magam és feltalálom magam benne.


Aktivitás: Napi 2-3órát tudok esténként lenni, mikor dolgozom. Hétvégente sokkal többet.
Motiváció: Mivel szívemhez nőtt a szerver és már az AVRP-n is láttam, hogy komoly konkurencia volt a legnagyobb-ak mellett, úgydöntöttem ezt a közösséget mindenképpen építeni kell és foglalkozni vele.
Miben nyújtanál többet bárki másnál: Szerintem értelmes vagyok és komolyan veszem a feladataim. Valamint nemvagyok minimalista sem.
Erősségeid: Megbízható, terhelhető, megértő és elég pozitív is vagyok. Szeretek segíteni az embereken.
Gyengeségeid: Gyengébb pillanataimban hergelhető vagyok. Azonban nem arra a szintre, hogy szídjak valakit és ez csak átmeneti, rövid állapot. Szerintem ez a legnagyobb gyengeségem.
Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek: Egy Adminsegéd a rendelkezésre álló időt az emberek tanításával és a közösség fejlesztésével tölti. Örömöt talál a különféle olyan dolgokban is, amik munkának és nem szórakozásnak mondhatóak. Előszeretettel magyaráz el dolgokat és segít másokon. Egy Adminsegéd, ugyanúgy mint a Staff minden más része a közösségét van, és nem fordítva.

Szerintem egy érett, igen kifinomúlt személyiség vagyok aki észreveszi a szépséget a legkissebb porszemben is. Pár ember ismer, tudja hogy milyen is vagyok. Imádok közösséget építeni és látni, hogy minden nap fejlődünk valahova együtt. Szerintem az erősségem az is, hogy komolyan veszem a posztot - nem trollkodom szét az időt. Bár vicceskedni lehet, sőt - szeretném ha mindenki kitudná élni a vicces vágyait a körömben, hisz azért vagyunk itt, hogy szórakozzunk és ezt szeretném garantálni is.


Azt még hozzátenném, hogy mint AVRP Admin 1 voltam a csapat tagja pár napot, alig több mint talán 2 hetet, mivel a túlbuzgó, akkori 16-17éves énem egy kisebb összetűzésbe keveredett egyik, magasabb szintű admintársával. Ha jól emlékszem, ez azért volt mert erővel szerettem volna bizonyítani a fórum-design-készítő vágyamat. Ez az akkori MTA szerver nyitása után lehetett pár héttel, persze ez már az évek során változott és nem fordúl elő többet.


2kdz5VM.png


Nem szerettem volna regény írni, mivel egy igazán jó Adminisztrátor nem a bemutatkozásával kelljen hogy meggyőzzön valakit, hanem az eredményeivel.
Remélem kapok egy esélyt és mindenestre azért köszönöm hogy elolvastátok! :)
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:812
Hungaryról 1-2 hónapja ismerlek napi szinten beszélünk az elmúlt pár hétben, és értelmes jófej segítőkész srác! Csak támogatni tudom!
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:673
Dexter Sosa
Jelenleg tudtommal egy másik szerveren van folyamatban egy GOV-os frakció pályázatod. Ez nem fog akadályozni, és hátráltatni, hogy elég időt tölts majd itt a szerveren?
 

maxi

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Idézet tőle: fater34:
Hungaryról 1-2 hónapja ismerlek napi szinten beszélünk az elmúlt pár hétben, és értelmes jófej segítőkész srác! Csak támogatni tudom!

Köszönöm a támogatás fater :)



Idézet tőle: Doge:
Én csak támogatni tudlak, értelmes, segítőkész vagy.

Hálásan köszönöm a támogatás! :D



Idézet tőle: Insigne:
Már reménykedtem benne hogy Veszprém térségében motorozol, de nincs szerencsém.  :-\

Szia, sajnos nem ott.. De ha kedved van 1300km-t utazni felőlem mehetünk :p



Idézet tőle: husom:
Jelenleg tudtommal egy másik szerveren van folyamatban egy GOV-os frakció pályázatod. Ez nem fog akadályozni, és hátráltatni, hogy elég időt tölts majd itt a szerveren?



Szia husom. Igazából én nem tervezek OneRP nyitás óta más szerveren játszani, szóval emiatt nemszükséges az aggódás. Sőt, már fel is lett mondva ;)
 

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Szia!

Elolvastam a lapod és nagyon tetszik! Látszik az írásodon, hogy érett személyiség vagy és valóban megállnád a helyed. Az utolsó bekezdésed elárult mindent a személyiségfejlődésedről, hiszen hasonló volt nálam is a sztori. Nagyban változik az ember személyisége ennyi idő alatt és másképp látja a dolgokat és másképp is áll azokhoz.

Ezek alapján én támogatom!
 

maxi

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Köszönöm az őszinte véleményt. Nos igen, törekedem arra hogy mindig jobb és értelmesebb legyek valamint igyekszem fejlődni mint személy vagy mint admin/staff-tag is.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves MAXI!

Köszönjük a pályázatodat! Örömmel értesítelek arról, hogy a pályázatod elfogadásra került, így egy további fordulón kell részt venned.

Kérlek keress fel Discordon, vagy fórumon a továbbiak megbeszélése érdekében.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó