[ASjelentkezés] Marvar

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Marvar

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:78
Lucy Clarke
logo.png


Marvar - Adminsegéd jelentkezés



Ki vagyok én, mit értem el eddig a Roleplay világában?

Becses nevem Márk, Komárom-Esztergom megye székhelyén élek, és itt is születtem 1999-ben. Jelenleg főállásban dolgozok egy olyan cégnél, ami az autóiparnak gyárt légzsákcsatlakozó kábeleket, elektromos autókhoz töltőpisztolyt. A szakirányú végzettségemből adódóan (gépgyártástechnológiai technikus) fröccsöntő gépbeállítóként helyezkedtem el már több mint 7 hónapja. Tekintve, hogy a COVID-19-es világjárvány nagy mértékben hatást gyakorol az autóipar hanyatlására, ezért a mi cégünk is áttért a heti 20 órás munkaidőkeretre (tekintve arra, hogy nincs megrendelés), ami azt jelenti, hogy a szabadidőm majdnem háromszorosára nőtt. Hobbim jelenleg az, hogy dolgozok (mert élvezem a munkámat), párommal vagyok és játszok az alt:V mellett a League of Legends-el és a Valoranttal.
A Roleplay világával ha emlékezetem nem csal, valamikor 2011-2012 körül ismerkedtem meg, falusi RP szerveren, de az is lehet, hogy közvetlen a SeeRPG-re csatlakoztam fel, de szerintem nem éppen ez a lényeg. Ezt követően a SeeMTA szerverein tevékenykedtem. Mondhatni, hogy a 6 év alatt, míg aktívan játszottam, elég sok helyen megfordultam. Többször voltam adminisztrátor, frakció leader (példaként SeeLV-t tudom felhozni, a nyitásakor vittem a PD-t).
Korábban a oneRP szerverén voltam Adminsegéd (2019. november). Elvállaltam néhány mappolást és egyéb okból kifolyólag, amit a publikum előtt nem osztanék meg, szartam bele, ezzel cserben hagyva Danit és a többieket is.
Jelentkezésemmel szeretném bizonyítani azt is feléjük, hogy minden ember képes változni. Ha már akkor nem volt rá lehetőségem, most meg szeretném ragadni az alkalmat és véghezvinni azt, amit ott elkezdtem.

Mennyire vagyok elérhető? Milyen ambícióim vannak a szervert illetően?

Mint fentebb említettem, a vírus miatt cégünk nem áll a legjobb helyzetben. A mai nap aláírtunk egy állam által támogatott pályázat féleséget, amely kimondja, hogy minimum három hónapig heti 20 órás munkarendben fogunk dolgozni, amely azt foglalja magába, hogy egyik héten kettőt, a másik héten hármat kell dolgozni.
Van, mikor egész nap elérhető vagyok, vannak napok, amikor csak 6 órát szoktam fent tölteni a szerveren.
A fent említetteken kívül majdnem a nap 24 órájában elérhető vagyok Discordon.

Az elején annyira nem hittem abban, hogy valóban egy normális RP közösséget lehet varázsolni GTA 5-ön. Szerencsénkre ez nem így van. Már most egy olyan közösség van fent aktívan a szerveren, amely az összes nagyobb MTA-s szervert megdöntené. Furcsa, de kevés olyan embert lehet látni, aki valóban csak a funért jönne fel a szerverre és a kereskedésért. 10-ből 9 emberrel lehet RP-zni az utcán, véleményem szerint. És ha már sikerült egy ilyen közösséget kialakítani, akkor ez az, amit érdemes és kell építeni.​

Miben nyújtanék többet másnál és milyen egy jó Adminsegéd?

Kellő tapasztalattal rendelkezek ahhoz, hogy az Adminsegéd pozíciót betölthessem és azt tudásom legjavából végezzem. Úgy gondolom érett gondolkodásom van, ismerem a magyar nyelv "törvényeit", tudok helyesen ragozni, mondatokat fogalmazni múlt, jelen és jövő időben (egy szóval, tudok helyesen írni). Ezeken felül tisztában vagyok a szerver szabályzattal és a PG-t nem Hősködésnek hívom.

Egy jó adminsegéd építi a közösséget, előszeretettel válaszol a játékosok kérdéseire és segíti őket és törekszik arra, hogy megoldja a játékosok problémáit. Ezeken felül az Adminsegéd, nevében is benne van, segíti az Adminisztrátorok munkáját.​

Milyen gyengeségeid vannak és mik azok a tulajdonságok, melyek erősítenek?

Gyengeségeim közé tartozik az, hogy könnyen barátkozok (elképzelhető, hogy ez sokak szerint pozitív dolog, de hamar kiépítem a bizalmat egy adott illetővel és ezt a bizalmat rettentő sokan ahogy csak van, kihasználják). Ezen felül gyengeségemnek találom azt, hogy hamar felkapom a vizet akkor, ha valaki nagyon nagyon de nagyon értetlen.

Pozitív tulajdonságaim közé sorolnám a terhelhetőséget, a nyitottságot, kedvességet.​

[globmod]Lezárták, helyeztem. #Szkep[/globmod]
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Marvar!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: 2020.05.13. 16:35

Amennyiben ha nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó