[ASjelentkezés] Marco Savino

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Marco_Savino

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Hali srácok,
Attila vagyok, 17 éves. Lassan 9 éve hobbi szinten focizok, sokat sportolok mostanában. Érdeklődési körömbe tartozik például a történelem és az informatika. Jelenleg érettségi előtt állok, jövőre mérnökinformatikusként szeretnék továbbtanulni.
Körülbelül 2013-ban egy akkori barátommal kezdtünk el RP-zni, a magunk szintjén (igen, 10 évesen), akkor még SA:MP szervereken játszottam, később amikor lett egy jobb gépem áttértem az MTA világába is. Nekem az adminsegédi és admini feladatok ellátása mindig csak egy elérhetetlen dolognak tűnt. A korom miatt szóba sem jöhetett, mivel senki sem ismert. Ennek ellenére voltam több frakció vezetője és magasabb rangú tagja.
Mivel (mint említettem) érettségi előtt állok ezért aktivitásom nem kimagasló, max. napi 2-3 óra délutánonként, ami hétvégén lehet több is.
A legfontosabb tulajdonság az őszinteség, ami rám jellemző.
Nekem motivációt nyújt, ha van előrelépési lehetőség, aktivitásom ellenére igyekeznék a legjobbat nyújtani.
Én rendkívül nyugodt és türelmes embernek tartom magam és szívesen segítek bárkinek bármiben. Mivel itt az RP terén már van több éves tapasztalatom, ezért szeretnék kezdőknek segítséget nyújtani és a halálig tartó tanulásra ösztönözni. Velem bármit meg lehet beszélni, nyílt vagyok és könnyen teremtek kapcsolatot ismeretlenekkel. Ha van motiváció én a munkámat 100%-osan fogom elvégezni.
Mindenkinek vannak rossz napjai, ha nekem van sajnos érzékelhető rajtam, de próbálom nem átvinni a játékba külső problémáim.

Véleményem szerint egy Adminsegéd számára fontos az őszinteség, türelem és a tanítani, segíteni akarás, melyek mindegyike jellemző rám, ezért várom jelentkezésem pozitív elbírálását.

M. Attila

 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Marco Savino!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó