[ASjelentkezés] Marc

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
RyHLxzK.png

Márk-nak hívnak 96-ban születtem Baján. Rendvédelmi iskolát végeztem, majd mikor rájöttem hogy nem nekem való a kötött életmód, akkor váltottam vendéglátásra és azóta számos országban megfordultam. Úgy hozta az élet, hogy 2-3 éve újra Baján dolgozom. Hobbijaim közé sorolnám footballt,crossmotorozást,paintballozást és persze a gépezést.
Térjünk most ki GTA-terén honnan is lehet ismerni engem. Marc szokott lenni a nevem online felületeken, 2008 vége felé kezdtem mikor Class és See szét vált és Tamási elindította a See-t. SA:MP-os időszak végéig és SeeV2-ön tevékenykedtem nála, mint admin. Superadminig sikerült felmennem, majd nézeteltérés miatt 2017 vége vagy 2018 végén jöttem el, erre nem emlékszem pontosan.
Ezen időszak után kihagytam 1.5 évet mivel kimentem Olaszországba dolgozni. Miután haza jöttem elkezdtem itt tevékenykedni nyitás után 2 héttel az A-Line köreiben. Röviden ennyi volna a kis ismertetőm. :)

xLPKB8o.png

Mindig mosolygós ember vagyok, nagyon szeretek új embereket megismerni ezáltal könnyen tudok egy már meglévő csapatba is beilleszkedni. Régen se volt semmi gond a "tulajdonságaimmal", néha azért egy-két felesleges nevetés volt, de az a munkámat nem hátráltatta.Régebben többen megemlítették, hogy kicsit gyerekes vagyok, de  azóta sokat változtam.
Pozitív: Türelmes, segítőkész, jó fej, nyugodt természetű, lojális
Negatív: Hóbortos, komolytalan


6i15kLw.png

Jelenleg ez nagyon változó. Előfordul, hogy 1 héten 3 napig egyhuzamban nem tudok feljönni mert dolgozom. Munkabeosztásom úgy néz ki,hogy A-hét: hétfő-kedd-szombat-vasárnap B-hét: szerda-csütörtök-péntek és a szabadnapjaimon paintball játékokat vezetek le.
Amikor tudok próbálok minél többet itt lenni. Ez lehet 3 óra is 1 nap, lehet 6 óra is de van hogy csak 1 órát vagyok fent.


ZgVXeUU.png

Már a nevében is megtalálható hogy az adminoknak segít, vagyis mondhatni egy irodában ő az első ember akivel találkozik az érdeklődő. Hogy miért? Vegyünk egy példát ,X_Y nem tudja hogy hogyan kell elkezdeni a munkát, akkor megnyitja a megfelelő felületet és egyből az adminsegédeket fogja meglátni, nekik ír és ők pedig válaszolnak a kérdésre. Ezután ő már ezzel kapcsolatban nem fog többet írni, mivel megoldódott a problémája. Ha szabály sértést lát, akkor mi abban nem tudunk segíteni, ezért továbbítjuk az adminoknak. Egy szó, mint száz az adminsegéd az adminoknak a munkáját könnyíti, meg illetve a játékosok által feltett kérdésekre válaszol. Ügyeket nem intéz, szankciókat nem oszt ki.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[foadmin]Kedves Marc!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó