[ASJelentkezés] Lucky

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Lucky Luciano

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
logo.png

Lucky - Adminsegéd Jelentkezés

Tisztelt Bírák!

Eme jelentkezési lappal, szeretnék bevonulni a csapatukba, mint adminsegéd és előre is köszönöm, hogy megtekintette szépséges irományomat és leírta véleményét. ;)

Mit tudhatsz rólam?

Sziasztok. A nevem Richárd, Ricsi, de sokaknak Cila. Elég egyedi becenév, nem tudom, hogy honnan jött, de nem rossz. A 22 életévemet töltöm és a Metropolitan Egyetemre járok gazdálkodás és menedzsment karra. Keresztfélévesként nyertem felvételt, azaz még nem kezdődött el az iskola számomra, majd csak 02.24-én. Az iskola mellett, dolgozni vágyom, valószínűleg fogok is. Jelenleg egy családi bizniszben segédkezem, amíg csak tudok. A két fő cél(suli, munka) után jönne a hobbim, ami a streamerkedés -> gépezés és persze a barátnőm lelki épségét őrzöm-védem :D röviden és tömören ennyi lenne rólam.

Mióta vagyok a RolePlay világában?

-Az az igazság, hogy magam sem tudom, nem emlékszem rá. De körülbelül, olyan 10-12 éve, kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Azaz van elég tapasztalatom, amit nem feltétlen tartanék magamban.

Mennyi időt szánnék a játékra?

-Mivel lassan iskola, meg munka, meg úgy minden :D valószínűleg, olyan 3-4 óra, ami biztos.

Mi az, ami engem motivál?

-A sok RolePlay tapasztalatom mellett, nem nagyon volt olyan szerver, ahol adminként megállhattam volna a helyem. Ebben a szegmensben nincs egyáltalán tapasztalat. Ki szeretném próbálni, meg akarom mérettetni magamat ebben a szerepkörben.

Mit nyújtanék, amit más nem tudna?


-A leírtak között szerepel egy olyan, hogy 10-12 éve vagyok a szakmában. Azaz, röviden és tömören; rendkívül sok tapasztalatot tudnék megosztani, megtaníttatni másokkal.

Az erősségeim és a gyengeségeim mik lennének?

+Türelem
+Tanítás iránti vágy

+-Nagyon nehezen lehet felbőszíteni.

-Antiszociális életet(nehezen oldódok fel)

Milyen tulajdonság fontos számomra, egy adminsegédben?

-Az egyik és a legfontosabb, hogy ismerje az érme két oldalát.
-Ismerje a szervert, és tudja a saját határait feszegetni.
-Csapatjátékos legyen, de egyaránt tudjon önállóan gondolkodni és meghozni a döntést.
 

C A P P S Y

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Aiden Hayward
Szia, igaz hogy nem ragoztad túl a lapod tartalmát viszont úgy látom hogy minden szükséges dolgot tartalmaz, illetve a kinézete sincs túl gondolva..egyszerű, de nagyszerű! Én szívesen látnálak a csapatunkban, sok sikert kívánok !
 

Lucky Luciano

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Köszönöm szépen ;) igen, nem ragoztam nagyon túl. Nem nagyon vagyok énközpontú, így nem tudom magam MÉG "eladni", de megpróbáltam a fontosakat bele írni.
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Ahogy Dante írta, nincs túl gondolva/egyszerű ami nem jelenti azt hogy rossz. Viszont előbb megnézném majd hogy playerként hogy viselkedsz a szerveren.

Elutasítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó