[ASjelentkezés] Logan Payne

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

DeLUX

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:53
Logan Payne #DeLUX AS Jelentkezés.

------------------------------------------------------------------------

Magamról pár szó.

Sziasztok! Zolinak hívnak, de a haverok csak DeLUX-nak szólítanak aki játszott MTA-n az ismerhet. 22Éves vagyok, kisfiammal, és feleségemmel élek együtt egy pest megyei városban.
-Hobbijaim közé tartozik, hogy van egy Husky-m akivel napi szinten foglalkozom, tanítom. Emellett számítógépek összeszerelésével/szervízelésével foglalkozom.

Nálam az RP még SAMP-on kezdődött anno nagyon régen, azután váltottam MTA-ra, és most GTA V-re,illetve egy "Nevesebb" MTA Szerveren Admin is voltam Kb 1évig, majd azután lettem segédfejlesztő.

Aktivitásról:

Munkám eléggé rugalmas, tehát van hogy hétköznapra, és van hogy hétvégére esik munkanap/szabadnap, és ugye mivel 8órás a munkarendem, a munkahelyem pedig kocsival 5 perc természetesen munkanapon is tudok lenni 3-4-5órát, szabadnapokon pedig ha kell amennyit tudok fent vagyok. Úgyhogy ha esetleg felvételt nyernék, akkor megtudnám oldani a fentlétet a szerveren.


Motiváció?

Ezen a ponton, kicsit megakadtam, mivel egy játékost az motiválja álltalában, hogy "szeretnék admin lenni", azomban sokan nincsenek tisztában ennek súlyával. (Kivételek mindig voltak, vannak, lesznek)
Motiváció "gyanánt" talán azt tudom felhozni, hogy MTA ban sem véletlen voltam 1 évet admin, mivel imádtam csinálni, és most is admin lennék...(Ha esetleg továbbjutnék egy DC elbeszélgetésben szívesen elmondom melyik szerver volt, illetve miért hagytam ott.)
Röviden, tömören szeretnék egy normális, egyenes közösséghez tartozni (Eddigi adminoktól kapott gyors válaszidő, és tisztelettudó válaszok alapján ezt szűrtem le az adminteamről)
És szeretném segíteni akár a régi, akár az új játékosokat, esetleg késöbbiek folyamán admintársaimat.

Többet tudnék nyújtani bárki másnál?

Nem mondom azt, hogy nem tudnék többet nyújtani, mint más, de azt sem hogy igen, mivel alapelv, hogy ismeretlenül nem ítélkezünk mások felett.
Mindenki annyit nyújt amennyit maximálisan ki tud hozni magából.

Gyengeségeim:

Néha túlságosan is jószívű/elnéző vagyok egy illetővel, viszont ha visszaélnek vele, akkor annyi volt a jópofizás, és könnyen meg tud szakadn ez a tulajdonság az adott illetővel szemben.
Ide soronám még azt is, hogy vannak bizonyos stílusú emberek akiket tudok kezelni, viszont mint minden embernek, nekem is véges a törelmem, olyankor megpróbálom magamban tartani a mondandómat, bár ez nem mindig sikerül.

Erősségeim:
1éves adminisztrátori pályafutásom alatt úgy érzem, hogy kellően megtanultam egy csapat teljeskörű tagjává válni, illetve csapatban dolgozni másokkal.
Természetesen gyorsan beillesztkedem, és gyorsan tanulok.


Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek?
Egy adminsegéd legfontosabb tulajdonságának kell legyen, hogy megfelelően tudjon kommunikállni a játékosokkal és az adminisztrátorokkal eggyaránt.
Ugyanakkor legalább annyira fontos a szabályzat teljeskörű ismerete..nameg ugye a tisztelet ami alap dolog.


Köszönöm, hogy végig olvastad. Jó játékot. :D
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Logan Payne!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó