[ASJelentkezés]Logan Butler

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

zalan1105

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
[quote author=undefined]
LRWG7Jy.png



Rövid bemutatkozás

Hello, sziasztok! Engem Pej Zalánnak hívnak. Jelenleg a 15. életévemet töltöm be és lassan belépek a 16-ba. Szakácsnak tanulok egy veszprémi iskolában. 4 éve játszok MTA/SAMP szervereken, de inkább mondhatjuk, hogy az MTA jobban megfogott mert itt nem tudom miért, de jobban éreztem magam olyan környezetbe ami kicsit realizálva van (modellezésekre értem ezt). Nagyon sok új embert ismertem már meg az MTA-nak köszönhetően. Szabadidőmben általában motorozok, ha rossz az idő akkor számítógépezek, csgo-zok, vagy MTA-zok.





Eddigi pályafutásom:
                     
Nagyon sok szerveren voltam már admin illetve segéd is. Ezek közül kiemelném Magyarország legnagyobb MTA RP szerverét, ahol
adminsegéd posztot sikerült elérnem. Továbbá még voltam olyan szervereken ahol megvolt a napi 100-120+ player és nem csak a
nonból állt a játékosok időtöltése. Voltam kisebb szervereken is admin, igazából nem mondom, hogy rossz volt ott adminkodni mivel
ott már egy megszokott közösség volt ahol mindenki segített másokon.





Aktivításom a szerveren:

Előre láthatólag hetente napi szinten 2-3 órát tudnék a szerveren tölteni és ennek nagy részét a adminkodásra fordítani.
Hétvégén ez változik ugyanis ott napi 4-5 órát tudok fent lenni a szerveren.  Igazából ez nem tőlem függ ugyanis nem tudom, hogy mikor kell sokat tanulnom vagy mikor kell keveset például. A hétvégéket azokat általában tudom, hogy mikor mennyit tudok fent lenni mert olyankor általában otthon vagyok és chillezek.





Terveim:

Konkrét tervem nincsen. Sok új embert szeretnék megismerni. A 4 éves MTA pályafutásom alatt szerzett tapasztalatomat itt szeretném kamatoztatni. Szeretek az embereken segíteni pont ezért jelentkeztem adminnak. Nem szeretném leadni az admint 1-2 hónap után hanem ameddig csak lehet addig maradnék a csapatban. Ha ténylegesen sikerülni a felvétel ide OneRP-re akkor biztos, hogy nagyon sokat fogok rajta játszani és kitartóan fogom tolni ameddig csak bírom.





Erősségeid

- Maximálisan terhelhető vagyok.
- Kitartó vagyok.
- Tisztelettudó vagyok mindenkivel.





Gyengeségeid

- Néha túl kritikus vagyok.
- Hamar megsértődök.
- Kis dolgokon is felidegesítem magam sajnos.





Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek

Szerintem a legfontosabb az a maximális segítőkészség, ugyanis ha egy adminsegéd poszton lévő ember nem szeretne segíteni a "bajba" jutott játékosokon akkor semmi keresnivalója ezen a poszton ugyanis a playerek segítése a legfontosabb dolga. Szerintem az is nagyon fontos ha egy adminsegéd nagyon kitartó és ne hagyja abba a "munkáját" 1-2 hónap után, hanem ameddig tudja addig tolja is.





(Szándékosan nem írtam nagyon sokat mivel amiket kellett azokat leírtam és nem szeretném olyan dolgokkal teletömni a lapot amik feleslegesek.)

Köszönöm, hogy szántál rám időt és elolvastad a lapomat! Ha hibát látsz benne akkor nyugodtan írd le hozzászólásban!
[/quote]
 

skyper2000

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Szia!

Szerintem javítsd ki a helyesírási (főleg vessző) hibákat a lapodon, és az adott kritériumok mindenképpen szerepeljenek. (AS jelentkezésnél le van írva minden).

Sok szerencsét!
 

Damoon

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
[size=14pt]
Szia!
Pár észrevétel:
- Regisztrációtól fogva 7 perc alatt már bent volt a megszerkesztett lapod, vagyis gondolom már be van adva pár helyre és nem sokat dolgoztál itt vele.
- Lényeges, kézzel fogható dolgok nincsenek benne, csak rizsa a nagy része.
- Helyesen irsz, de túlméretezett a lap.

Én a jelen helyzetben tartózkodom.
 

maczko

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Hét egész perc, nem semmi. Viccet félretéve, ha ezt a lapot több helyre is beadtad, hogy na majd az egyikre felvesznek úgy is, akkor szerintem nem kezeled kellő komolysággal a dolgot.
 

zalan1105

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Nem adtam be egyáltalán sok helyre. Egyetlen egy helyre adtam be a lapot, és ha megnézitek át is szerkesztettem a lapot + bővítettem is. (itt a másik szerverre a jelentkezésem : https://forum.octans.hu/index.php?topic=922.0)
 

C A P P S Y

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Aiden Hayward
[quote author=Logan](Szándékosan nem írtam nagyon sokat mivel amiket kellett azokat leírtam és nem szeretném olyan dolgokkal teletömni a lapot amik feleslegesek.)[/quote]

Szerintem közel sem válaszoltál az összes támpontra.. bár lehet, hogy ez csak az én meglátásom. Próbálj meg egy kicsit finomítani a lapodon addig is tartózkodom.
Ui.: Ahogy elnézem a másik szerveren elutasították a lapodat..
Azért azt megnéztem volna hogy hogy cselekedsz ha itt is és ott is felvételt nyersz, illetve ez a copy/paste dolog ez szerintem elég csúnya húzás volt, szerintem a oneRP szervere többet érdemelne ennyinél. Lenne még mit felhozzak de nem szeretnék ennyire rossz akaratú lenni. Mindenestre nem támogatom
a lapodat, nagyon sajnálom.
A vicc az hogy beadtad av-rp re is a jelentkezésedet ami ráadásul szintén Legend tulajdonában áll.
 

Pupaak

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Hát, mit is mondjak. Azóta beadtad egy újabb szerverre a jelentkezést, ahol még azért is szólni kellett, hogy egyáltalán a OneRP szövegrészt írd át benne, ami ahogy ott is leírtam már az igénytelenség csúcsfoka. Szerintem ilyen hozzáállással nem vagy sehová sem adminnak való. Nem tudom támogatni.
Íme a harmadik hely, ahova be lett adva: http://forum.av-rp.com/index.php/topic,24263.0.html
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szia!

Elszomorító, hogy annyira nem veszed a fáradtságot, hogy a "Terveim" részben átírd azt, hogy adminnak jelentkezel.
Ez a "szándékosan nem írtam sokat, mert a lényeg benne van" egy óriási nagy bullshit. Azok írják ezt, akik annyira unalmas és lényegtelen emberek, hogy nem képesek egy jó jelentkezési lapot megírni, vagy azok akik szimplán lusták.

Alapból a fél szerver látta, hogy egy módosítatlan Octansos lapot adtál be. Ezzel még akkora probléma nem lenne (hiszen ezt te írtad), ha legalább kijavítottad volna rendesen, hogy nem adminisztrátornak jelentkezel.

A Discordon eddigi felmutatott teljesítményed alapján eléggé nyilvánvaló, hogy a konvencionális gondolkodásod még nem teljesen kellően kiforrott egy ilyen pozíció megfelelő ellátásához.

Elutasítva és nem kérünk több jelentkezést.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó