[ASjelentkezés] Laca

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
logo.png

Chloe Miller - Laca jelentkezése Adminsegédnek

Egy-két szó rólam.

Sziasztok! László a becses nevem, de sokan csak Lacának szólítanak. Jelenleg a 29. életévemet töltöm Budapesten, azon belül is a XIII. kerület egyik csendesebbnek mondható környékén. Foglalkozásomat tekintve lassan két éve egy amerikai vállalat magyarországi kirendeltségén dolgozom, félig Finance, félig Support területen. Az eddigi életem során elég sok mindent kipróbáltam már sport és hobbik terén, mint például a gimis évek során a versenyszintű röp- és kosárlabda, emellett hobbi szinten agresszív koriztam. A mostani munkámból kifolyólag elég sok időt töltök számítógép és laptop előtt, azonban próbálom fenntartani a balanszt a családom és a barátaim körében is.

(Csekély) Tapasztalatom az RP terén.

Sok emberrel ellentétben én nemrég ízleltem meg az RP különleges világát, immáron csak harmadik éve, kisebb – nagyobb kihagyásokkal. Mint ahogy sokunknak, úgy nekem is nehezebben ment az indulás – fogalmam sem volt, mit, hogyan, merre, azonban idővel bekerültem egy segítőkész közösségbe, akiktől rengeteget tanultam. Szerény személyem csak a GTA V féle RP szervereken fordult meg, abból is a OneRP szervere az egyetlen, ami kiteszi a szabadidőm elég nagy részét. Úgy igazán aktívan tavaly novemberben tértem vissza hozzátok, azóta – és a COVID helyzetnek köszönhetően – konkrétan csak aludni lépek le. Szeretném leszögezni, hogy se AS, sem pedig Admin tapasztalattal nem rendelkezem, de az a véleményem, hogy sosem késő belevágni valami újba.

Aktivitásom és motivációm.

A home office-nak köszönhetően nagyon sok időt tudok tölteni a szerveren, munka mellett. Szerencsére mindig jól ment a multitasking és ez most sincs másként. Tekintettel arra, hogy a szerveren egyre nagyobb a játékosbázis és vannak, akik még csak most kóstolnak bele az RP világába, szükségük van és lesz is a segítségre, ennek fejében szeretnék ebben aktívan szerepet vállalni.  A koromból és az időmből kifolyólag elég sok türelemmel, energiával és nem utolsó sorban maximalizmussal tudnék szolgálni feléjük is.

Pár rövid vagy éppenséggel hosszabb Q&A.

Mit is jelent számomra az Adminsegéd kifejezés és mi is a feladata?

- Az Adminsegéd kifejezése számomra többrétű. Nem csak és kizárólag a játékosok kérdéseinek megválaszolása és segítségnyújtás tartozik a feladatkörükbe, hanem az Admin csapat válláról is leveszik a terhet, mint például a kisebb ügyek intézése, az újból felmerülő kérdések megválaszolása, ugyanolyan higgadtsággal és türelemmel, ahogy azt az első kérdésnél is. Fel kell ismernie azokat a helyzeteket, ahol nincs vagy épphogy szükség van egy adminisztrátor beavatkozására.

Miért lennék én a megfelelő választás és milyen tulajdonságok öveznek egy jó Adminsegédet?

- Véleményem szerint nincs olyan, hogy én bármivel is többet tudnék nyújtani, mint bárki más, aki valaha is jelentkezett AS-nek. Úgy gondolom, hogy a cél ugyanaz, előre vinni a szerver színvonalát és segítséget nyújtani (legyen Ő Admin, Adminsegéd vagy Ideiglenes Adminsegéd.) az erre szoruló játékosoknak. Volt szerencsém egyszer-kétszer IDG-ként tevékenykedni és mindig örömmel töltött el, amikor sikerült a felmerülő kérdéseket a legjobb tudásom szerint megválaszolni. Ezen felül úgy gondolom nagyon fontos, hogy higgadt, megfontolt és mindezek mellett korrekt és csapatjátékos legyen.

A véleményem a csapatmunkáról.

- A tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy nagy szükség van a csapatmunkára, sőt elkerülhetetlen. Itt lép életbe a több szem, többet lát elv, miszerint ennek tükrében igazságos és fair döntést lehet hozni bizonyos ügyekben.

Tulajdonságaim.

Pozitív tulajdonságaim közé tudom sorolni a diszkrétségemet, maximalizmusomat, emellett pedig megbízható, türelmes és terhelhető vagyok.
Ami a negatív tulajdonságaimat jellemzi, hogy új társaságban eleinte nehezen nyitok, és olykor hangulatember vagyok. Ezeken felül pedig néha makacs és szókimondó, illetve magammal szemben sokszor kritikus.

Végszó.

Először is köszönöm szépen, hogy elolvastátok a lapomat és ezzel is, egy kis betekintést nyújthattam nektek, magamról. Bízom benne, hogy hamarosan még nagyobb szerepet tudok vállalni a közösség építésében és a segítségnyújtásban.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:692
-
Pacsi! Régóta ismerlek, és elég sokáig RP-ztünk együtt... Sajnos ez már nem így van... De ennyit is erről. Szerintem nagyon is megállnád a helyed As és Adminként is! Biztosítani tudom, hogy Laca egy jó Adminisztrátor lesz a szerver életében! Peace!​
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
Idézet tőle: #ReLay:
Pacsi! Régóta ismerlek, és elég sokáig RP-ztünk együtt... Sajnos ez már nem így van... De ennyit is erről. Szerintem nagyon is megállnád a helyed As és Adminként is! Biztosítani tudom, hogy Laca egy jó Adminisztrátor lesz a szerver életében! Peace!​

Köszönöm szépen a kedves szavakat! :)
 

ghostfacexd

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Sokszor RP-ztem vele, sokszor beszélgettünk DC-n. Csak támogatni tudom, rendkívül segítőkész és lelkes arc!
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
Idézet tőle: ¿ghostface?:
Sokszor RP-ztem vele, sokszor beszélgettünk DC-n. Csak támogatni tudom, rendkívül segítőkész és lelkes arc!

Köszönöm szépen Ghostface! <3
 

Leorynn

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:139
Pár hónapja, hogy először találkoztunk a szerveren, azóta nem telik el nap úgy, hogy ne beszélnénk egymással. Egy igazán belevaló srác, aki addig megy míg el nem éri a céljait. Minden tekintetben alkalmas a pozícióra, ez nem kérdés. Csak támogatni tudom, sok sikert Laca! ❤️
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
Idézet tőle: Leorynn:
Pár hónapja, hogy először találkoztunk a szerveren, azóta nem telik el nap úgy, hogy ne beszélnénk egymással. Egy igazán belevaló srác, aki addig megy míg el nem éri a céljait. Minden tekintetben alkalmas a pozícióra, ez nem kérdés. Csak támogatni tudom, sok sikert Laca! ❤️

Nagyon szépen köszönöm kedves barátom! ❤️
 

Big-G

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:71
Üdv üdv, teljes mértékbe támogatni tudom, míg a SSM-et vezettem sokat segített és jól kezelte a szituációkat a frakción belül, valamint a jelenlegi SSM-nél is megállja a helyét, ahonnan is csupa, sok jót tapasztaltam felőle! Valamint egy belevaló srác szóval, GL, szurkolok. :)
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
Idézet tőle: Big-G:
Üdv üdv, teljes mértékbe támogatni tudom, míg a SSM-et vezettem sokat segített és jól kezelte a szituációkat a frakción belül, valamint a jelenlegi SSM-nél is megállja a helyét, ahonnan is csupa, sok jót tapasztaltam felőle! Valamint egy belevaló srác szóval, GL, szurkolok. :)

Nagyon köszönöm Ecsi uram a kedves szavakat, megtisztelsz! ❤️
 

Jerold Brown

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Heóóóóóóóó!

No hát téged itt ismertelek meg az SSM-be de egy nagyon megnyerő személyiség vagy.
Korrekt és segítőkész vagy. (nem vagyok a szavak embere he-he )

Minden esetre téged is jó lenne látni az adminteambe! Hajrá és sok sikert !  :-*
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
Idézet tőle: Tiffany Wayans:
Heóóóóóóóó!

No hát téged itt ismertelek meg az SSM-be de egy nagyon megnyerő személyiség vagy.
Korrekt és segítőkész vagy. (nem vagyok a szavak embere he-he )

Minden esetre téged is jó lenne látni az adminteambe! Hajrá és sok sikert !  :-*

Köszönöm szépen Jerold, én is örülök, hogy megismertelek! :)
 

tamas_

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:178
-
Egyértelműen kimagasló RP és kommunikációs készségekkel rendelkezel, amiket külső szemlélőként is sikerült megtapasztalnom.
Véleményem szerint egy üde színfolt lennél a csapatban, sok sikert a pozitív elbíráláshoz!  :-*
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,551
-
Idézet tőle: zos.:
Egyértelműen kimagasló RP és kommunikációs készségekkel rendelkezel, amiket külső szemlélőként is sikerült megtapasztalnom.
Véleményem szerint egy üde színfolt lennél a csapatban, sok sikert a pozitív elbíráláshoz!  :-*


Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat!  :-*
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó