[ASJelentkezés] kxzr.exe

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.
K

kxzrexe

Vendég
Vendég
Szép napot kívánok nektek!
Engem Sziszkának becéznek (Szilveszter a rendes nevem),22 éves vagyok, Németországban élek 8 éve lassan ,Magyarországon Csurgón nőttem fel,Somogy Megyében van egy kis városnak mondható település,jelenleg dolgozom, ezért sajnos lenne egy hetes kiesésem ,ha konkrétumot kell írjak magamról, igazából egy olyan személyiségű ember vagyok,aki nem bírja elfogadni az igazságtalanság semmilyen formáját,illetve azt,ha degradálja valaki a másikat a semmiért,vagy pedig azért mert épp egy RP Szituációban alulmaradt , az időm nagyrészét amikor csak tudnám magának a Játéknak szentelném nyílván, de játszani is szeretnék teljesen őszinte leszek,már privátban írtam egy kisebb levelet erről Dani-nak, és Legend-nek , hogy nem szeretnék jelentkezni mert van hálisten egy pár év Referenciám amit büszkén felvállalhatok ilyen formában és kicsit degradálóan érezném magam ha teljesen úgymond "kezdő"-ként indulnék,de ezt viszont belátom rosszul láttam,itt szimplán arról van szó,hogy ki kell érdemelni dolgokat eceterá és ezzel azt is beláttam,hogy ilyen téren rossz volt a nézőpont amit ezzel szemben tanúsítottam ,de én ezt is csak pozitívumként fogom fel,mint egy fejlődni való dolgot ilyen téren is ,  ezért is meggondoltam magam , és arra a döntésre jutottam hogy mindenképp szeretnék segíteni a közösség jobbá formálása érdekében amennyiben lehetséges ,  hirtelen haragúnak nem mondanám magam mert azért elég türelmes ember tudok lenni,de van nálam is egy pont ,mint mindenki másnál amit ha átlépnek ,vagy épp a halott Édesapám szidja valaki ,azért nem kegyelmezek, nem fogok lealacsonyodni a szintjére, de nem is várhatja el tőlem hogy egy gyenge büntetésben részesítsem ,szerintem az OOC szídás/degradálás/kifigurázások minden formája gusztustalan , kivéve amíg poénkodnak egymással az emberek, olyan esetben elnézhető szerintem , elvégre nem szabhatjuk meg senkinek hogy beszéljen,de a megnyílvánulásuk nagyrészét amit felénk/közelgő játékosok felé tenni fognak nyílván valamilyen szinten kontrollálni kell! Szó kimondó vagyok teljes mértékben,és nagyon megtudok bántani embereket azzal,ha megmondom őszintén a véleményemet,ezért sokan nem is szeretnek,és félnek tőlem páran,mert erős személyiségnek tartanak , mint RP mint mástéren ,ez már többhelyen előfordult . Az igazság az, hogy ha valaki képes arra ténylegesen,hogy ami a szívén a száján,azt SAJNOS elítélik ,ahelyett hogy elgondolkoznának hogy mi a helyzet ,és nem csak a saját befarsult/érzelmileg elfogult állapotban lévő kijelentéseivel töltené az idejét az adott személy ,akárhogy is , én szeretek őszinte lenni,és az is fogok maradni,ez igaz mindenkivel szemben,tehát ugyan úgy elvárom ezt én is! Az esetek többszázalékban amivel még bajom van ,álltalában az -az ,hogy sokan összekevernek a haverjaikkal,és ha kicsit erélyesebben rászólok az illetőre,hogy válogasd meg a szavaidat,egyből fenyegetésnek/lenézőnek veszi az egészet,ahelyett hogy tényleg megadná a tiszteletet,amikor én is megadom ugyan úgy mindenkinek! Miért engem válasszatok ? Mert nagyon sok tapasztalatom van ilyen téren, képes bizonyíték formáját Discord-on bármikor átküldöm hogy már voltam Admin,és szerettek is , az emberek nagy része,mivel nem lehet mindenkinek megfelelni! Amit igazából elszeretnék érni a szerveren,hogy semmilyen formában ne legyen senkivel kivitelezés, tökmindegy mekkora span , mekkora barát , testvér így-úgy-amúgy, én nagyon UNFAIR-nak találom ha valaki mellett azért érvelünk,mert a barátunk ,és így csőbe húzzuk ezáltal a másikat , miközben hülyének is nézed, ezzel degradálva őt . Az ilyen jellegű dolgok azok amik szerintem elfogadhatatlanok egy komoly RP Szerveren ami működni is akar,és ezeken a szavakon szerintem bármelyik vezetőnek elkéne gondolkodnia,sok Vezetőséget ismertem meg az évek során,mivel sok szerveren jártam,a Mentalítás a bólogatás fejében egy kapdbe a faszom volt amikor segíteni akartam ugyan ilyen formában,remélem én is kaphatok itt esélyt arra,hogy kényelmesen játszhassak miközben az Adminisztrátori feladataimnak is eleget próbálok tenni! Nyílván annyit nem tudnék lenni mint más,mivel én dolgozom, délutános műszakom például teljesen kiesne! Olyankor konkrétan sz*rni nincs időm,nem hogy gép elé ülni! De ilyenkor is szeretek értesülni a dolgokról ,mint mindig , illetve ahogy látom van itt pár ember már a Discord szerveren,akiknek a közösségben nincs helye,mert ismerem őket,és nem tudnak veszíteni sem . Ha még bármi kérdés lenne,szerintem érdemes lenne velem egy beszélgetést összehozni Discord-on, mai nap folyamán egészen este 8 óráig elérhető vagyok,talán kicsit még tovább is, délelőttös műszakban dolgozom így korán kell feküdjek,mert hajnali 4 órakkor kelek , köszönöm hogy végig olvastátok és szántatok időt a kis irományomra! Sziasztok,és további szép napot kívánok nektek!  :)
 

skyper2000

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Szia!

Mivel most elfoglalt vagyok, nincsen időm átolvasni a jelentkezésedet, de próbáld meg kicsit formázni, mert nagyon sűrű a szöveg, és így nehezen olvasható, és a címet a kritériumnak megfelelően add meg!
 
K

kxzrexe

Vendég
Vendég
A probléma a szöveg szétszedésével az lenne,hogy én úgy írtam le a dolgokat ,ahogy épp azok az eszembe jutottak.
Ezért ha szétpróbálnám szedni ,kicsit rendezetebbé tenni,jobban átláthatóvá ,akkor már nem az én gondolataim lennének! Én ilyen formában is csak magamat adom! Nyílván a jövőben ha megtanulom kezelni magát a Fórum-ot ,mivel ilyen dologgal ezelőtt ritkábban érintkeztem,akkor már megfogom tudni rendesen írni ! Köszönöm hogy figyelmeztettél a címre, kérlek azért olvasd végig,mert ez mind én vagyok,persze ebből ki ismerni nem fog senki 100%-ig , ezért is érdemesebb velem beszélgetni ,így meglátva a gondolatmenetem ,hogy mennyire vagyok érett, ésatöbbi . :)
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

Ahogy sHaarIngAn is írta, borzalmas ez a formázástól mentes lap. Ez az indok hogy nem a te gondolataid lennének ha formázva lenne nagyon kevés, senkinek se okozott eddig problémát és mégis magát adta, mint például sHaarIngAn is. Senki se kérte hogy csillogjon villogjon a jelentkezési lap de sokkal átláthatóbb lenne az egész. A szemem kifolyik miközben olvasom a lapod és ezáltal monotonná is válik az olvasása és még pluszba a mondatokat is csak fél kilométerenként zárod le. Még akkor a [NYITVA] Adminsegéd jelentkezések topicban leírt ,,Amiket mindenképpen szeretnénk látni a lapon:,, résznél se sikerült mindent 100%-an teljesíteni. Amiket leírtál hogy ,,nem szeretnék jelentkezni mert van hálisten egy pár év Referenciám amit büszkén felvállalhatok ilyen formában és kicsit degradálóan érezném magam ha teljesen úgymond "kezdő"-ként indulnék,, aztán meg ,,Amit igazából elszeretnék érni a szerveren,hogy semmilyen formában ne legyen senkivel kivitelezés, tökmindegy mekkora span , mekkora barát , testvér így-úgy-amúgy, én nagyon UNFAIR-nak találom,,

Tisztában vagyok vele hogy leírtad hogy átgondoltad amít idéznék is: ,,de ezt viszont belátom rosszul láttam,itt szimplán arról van szó,hogy ki kell érdemelni dolgokat eceterá és ezzel azt is beláttam,hogy ilyen téren rossz volt a nézőpont,, De számomra akkor is érdekes hogy azt szeretted volna hogy ,,kivitelezés,, legyen veled, de közben meg a kivételezést szeretnéd megszüntetni a szerveren.
Összességében, gondold át mit is szeretnél pontosan és ha komolyan szeretnéd csinálni akkor ne csak kirakj egy félkész munkának se nevezhető lapot.

Elutasítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó