[ASjelentkezés] Esteban Velasco ~ Marc

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
Bemutatkozás
Bemutatkozásként kezdeném azzal,hogy Márknak hívnak és 1996-ban születtem Baján.
Számos helyen fordultam meg a szakmám miatt, ami nem más, mint vendéglátásszervező és vendéglős.
Olaszországban dolgoztam félévet és Kanadában két nyarat, utóbbi helyen a rokonoknál dolgoztam egy tipikus rönk hotelban.
Legjobban Olaszország tetszett,mert ott az emberek morálja teljesen más, mint itthon Magyarországon.
Az se volt hátrány,hogy a szálloda ahol dolgoztam a tengerparttól csak egy sétány választott el.
Jelenleg Baján dolgozom szintén vendéglátásban.

Hobbijaim és RP tapasztalataim
Szeretek focizni,paintballozni,crossmotorozni,jetskizni, számítógépes játékokkal játszani és mint ahogy minden fiú én is szerettem a kocsimat bütykölni.
Paintballozás és a számítógépezés teszi ki inkább a hobbi időm nagy részét, paintball annyira belelopta a szívembe magát,hogy a helyi (Baja) paintball klubnál,szoktam vállalni munkákat is. Itt a feladatom általában az, hogy különböző játékokat,mint pl. paintball,airsoft vagy lasertag-et le bonyolítsam és gördülékenyé tegyem a játék menetét.
Számítógépezés a gyermekkorom nagy részét kitöltő kedvenc hobbim.
2008-ban ismerkedtem meg a role play világával. Egy magyar szerveren kezdtem el játszani,amit mostanságra már mindenki ismer, jó vagy rossz hírnévből,de ismer. Ezen a szerveren jelentkeztem elsőnek adminnak, ahova fel is vettek 2008 év végén. Ezt a "rangot" egészen SuperAdminig sikerült fel tornáznom és megismertetni magamat. Marc néven voltam megtalálható itt, nem sok karakterem volt, de őket szívvel-élekkel játszottam egész sokáig. Ezen karakterek pl. Marc Zecchin, Marc Aurelius, Alfred D. Rotchild és végül Esteban Velasco. Körülbelül 2018 közepe fele hagytam abba a játékot ( ez nem pontos adat). Egy nézeteltérés miatt szüneteltettem a GTA-t 2 évig. Ezután hallottam a OneRP-ről és kezdtem újra az RP világát itt OneRP-n. Kezdettek óta az A-Line köreiben vagyok és remélem még jó sokáig itt tudok lenni.
Erősségeim és Gyengeségeim

Elsőnek kezdeném a gyengeségeimmel: Komolytalan tudok lenni és túlzásba tudom vinni a viccelődést. Rosszabb napjaimon nagyon félvállról tudom kezelni a dolgokat,ilyenkor későbbiekben vállalom is a következményeket,de akkor még nem gondolok bele azokba.

Folytatnám az erősségeimmel: türelmes, segítőkész, jó fej, nyugodt természetű, lojális, barátkozó, jó humorú.
Motiváció és aktivitás
Szeretnék részt venni a közösség építő munkájában és segíteni azt, hogy fent tudjuk tartani a szerver színvonalát. Lehet, hogy néha lazábban veszem a dolgokat, viszont frakción belül is meg szoktam követelni, hogy amit csinálunk, azt komolyan vegyük, de mégis szórakozzunk és alakítsunk ki egy kellemes légkört.
Aktivitásom nagyon változó, munkám nem engedi,hogy mindennap a gép előtt tudjak ülni. 10 órától 22 óráig dolgozom,de szerencsére nem mindennap. Szabadnapjaimon a vírus kezdeti idején volt,hogy 10 órákat fent voltam,de sajnos ez most le redukálódott 4-8 óra közé.
Egy jó adminsegéd tulajdonságai és feladata
Rugalmas, aktív és segítőkész. Tud és akar is a játékosok fejével gondolkodni.Megnézi az érme mindkét oldalát mielőtt döntene vagy csak nekilátna a feladatának.
Az adminsegédek feladata, hogy megelőzzék egy játékos esetében a későbbi adminisztrátori szankcionálást. Véleményem szerint egy adminsegédnek az a szerepe, hogy az új játékosokat figyelmeztesse és a szerver szabályzatának, minél pontosabb betartására bírja őket. "Birka türelmű" egy adminsegéd, hiszen a játékosok gyakran nem a megfelelő formátumban közlik a problémáikat. A szerver minden létező felületén aktívan tevékenykedik. A jó adminsegéd megtalálja a közös hangot a játékosokkal és a staffal is.
 

Blue

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:481
-
Szerény véleményem szerint a személyiségeddel nem lenne nagy probléma. A pozitív bírálatot nehezíti az,hogy leader vagy és ez a kettő pozíció összeférhetetlen. Plusz még discordon is tevékenykedsz moderátorként, túl sok ez így egyszerre. Valamint a formázás sem a legigényesebb. Ha én a helyedben lennék elgondolkoznék azon,hogy akkor most mi is a prioritási sorrend.(leader,as,dc moderátor) Valamint átdolgoznám a lapot úgy ahogy van, de ez én vagyok.​

NO OFFENSE, sok sikert
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[foadmin]Kedves Marc!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

A pályázatok elbírálásakor gyakran apróságok döntik el annak sorsát, ezért különösen sajnálom, hogy nem tudok kedvezőbb választ adni.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó